Gönderen Konu: BeNDe YeNiYiM aRaNıZDa......  (Okunma sayısı 3161 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

orkide

• Ziyaretçi
BeNDe YeNiYiM aRaNıZDa......
« : Nisan 03, 2007, 02:18:25 ÖS »
Merhaba arkadaşlar. Aranıza bende yeni katıldım. Banada yer var mı? :) Bu formu ilk gördüğümde biraz itici gelmişti fakat içinde gezinince biraz ısındım sanırım. Ben aranıza gelmekten mutluyum, umarım sizlerde beni burda gördüğünüzde ilerleyen zamanlarda mutlu olursunuz. Sizin benimle paylaşacak eğlenceli yazılarınız, fıkralarınız, komik resimleriniz, hikayeleriniz varmı bilmiyorum ama benim sizlerle paylaşacak çok yazılarım var. İlerleyen günlerde hep beraber  ^t etmek dileğiyle.

Sevgiler
Orkide

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
Ynt: BeNDe YeNiYiM aRaNıZDa......
« Yanıtla #1 : Nisan 03, 2007, 02:21:36 ÖS »
hoş geldin orkide..paylaşımlarını bekliyoruz herzaman..aramızda her rengin ve her külttürün yeri vardır..

Bol paylaşımlar..
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

orkide

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Nisan 03, 2007, 02:54:35 ÖS »
Teşekkür ederim arkadaşlar. Sizin memleket neresi bilmiyorum ama bende TRABZON luyum.  \up

orkide

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Nisan 03, 2007, 05:32:05 ÖS »
Evet bu kültür hazinesini keşfetmekle iyi yaptım. EEE sizlerde beni keşfetmekle iyi yaptınız \> nereli olduğuma gelince söyleme ihtiyacı hissettim sen biliyo olabilirsin amaaaaa diğer arkadaşlar bilmiyor yaaa.

orkide

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Nisan 03, 2007, 05:48:56 ÖS »
Bir şey daha yazmak istiyorum.  Benim bu forumda olmamı sağlayan arakadaşım, Kafkas kaplanına teşş. sunuyorum. Çok renkli bir forum sayfasıymış. Teşekkür ederim.

Çevrimdışı öznur

• *V*İ*P*
  • Rep Puanı: +10/-2
« Yanıtla #5 : Nisan 08, 2007, 11:42:02 ÖÖ »
selam ya arkadaşlar alkış bayramı varda ben geride mi kalıcam aaaaaaaaaaaaaaa olmaz heşerilerimi benlde alkışlıyım
 .,.P .,.P .,.Pya biriniz kemençe çalsında  'D kutlama yapalım olurmu arkadaşlar 'D .,.P \_

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #6 : Nisan 15, 2007, 09:47:26 ÖS »
 .,.P .,.P .,.P olurr ;D
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

orkide

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Nisan 27, 2008, 02:52:18 ÖS »
Merhaba arkadaşlar. Aranıza bende yeni katıldım. Banada yer var mı? :) Bu formu ilk gördüğümde biraz itici gelmişti fakat içinde gezinince biraz ısındım sanırım. Ben aranıza gelmekten mutluyum, umarım sizlerde beni burda gördüğünüzde ilerleyen zamanlarda mutlu olursunuz. Sizin benimle paylaşacak eğlenceli yazılarınız, fıkralarınız, komik resimleriniz, hikayeleriniz varmı bilmiyorum ama benim sizlerle paylaşacak çok yazılarım var. İlerleyen günlerde hep beraber  ^t etmek dileğiyle.

Sevgiler
Orkide

Ben buraya geleli bir yıl olmuş  <> <>

orkide

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Nisan 27, 2008, 03:03:32 ÖS »
 :) teşekkür ederim albay ilk geldiğim günkü günümü hatırlattın bana.. teşekkür ederim bende sizleri tanımaktan çok mutluyum bayağır bir ara verdim ama sanırım bundan sonra daha sık gelebilirim..

'D 'D 'D 'D 'D

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #9 : Nisan 28, 2008, 02:28:36 ÖÖ »

tbrler. okadar oldumu yahu. hızlı yaşlanıyoruz sanırım  :blmem: ee aşkın bir türlüsüde burası  :bayrak: :ts:

orkide

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Nisan 30, 2008, 09:50:42 ÖÖ »

tbrler. okadar oldumu yahu. hızlı yaşlanıyoruz sanırım  :blmem: ee aşkın bir türlüsüde burası  :bayrak: :ts:

Sağol uslanmaz hey gidi hey ilk geldiğimde foruma tanıştım senle birde 1 yıl sonra şimdi konuşuyorum.. sanırım sende bayağı bi zamandır yoktun.Vatan borcunu ödemeye gitmişsin.. :bayrak:  :alkş: Haklısın çok hızlı yaşıyoruz. Senin bir lafın var Hayat bir gündür o da bugündur.. Peki yaa geçen günler ne olacak uslanmaz.. her gün 1 yılı her yıl bir ömrü götürüyor ömürden... Neyse yine başladım ben.. :) susmamm artık  <> <> "{ "{

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #11 : Mayıs 01, 2008, 02:26:30 ÖÖ »
konuşki kendime geleyim. haklısın Hayat Bir Gün, Oda Bu Gün...

evet ben vatana borcumu ödemeye gittim ama ödedikmi bilmiyorum. günler ayları, aylar yılları... ömür çok kısa galiba  :fsltı:

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #12 : Mayıs 01, 2008, 12:21:53 ÖS »
Hoşgeldin Uslanmaz,hayırlı uğurlu olsun \)

eyvallah soy-türk... Allah cümlemize hakkı ile yapmayı nasip etsin  \)