Gönderen Konu: Sahanda Tumurta:)  (Okunma sayısı 10900 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
Sahanda Tumurta:)
« : Kasım 17, 2006, 03:23:17 ÖS »
Arkadaşlar şimdi önce tereyağını atıyoz bolca mümkünse.Sonra üzerine iyi çırpılmış 2 adet yumaurtayla rendelediğimiz kaşarı karıştırıp döküyoz ve ağzını kapıyoz.çok deil 3 dk sonra öğrencilerin en iyi dostu olan sahanda yumurtamız hazır.kısık ateşte yapın daha ii oluyo.Gülmeyin yaw aç kalırsanız görürüm sizi ;D :D ;) :)
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
Ynt: Sahanda Tumurta:)
« Yanıtla #1 : Kasım 17, 2006, 06:37:57 ÖS »
tamam anlatacam oda yarın:)
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #2 : Kasım 17, 2006, 09:59:22 ÖS »
:D :D  sağolasın.anlatımın iyi oldu , ben biraz değişik yapıyordum yarın senin anlatımınla deneyeceğim :D
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

• Administratör
  • *
« Yanıtla #3 : Kasım 19, 2006, 10:59:35 ÖS »
hmm maydanozda ekliyeceğiz he :D zaman olmuyor ondan sonra yetişip okula gidebilmek için :D

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #4 : Kasım 20, 2006, 12:26:32 ÖÖ »
yaw hocam sen yatarken yap ye bunu nede olsan millet kahvaltı yapıyo senin yattığın saatte:)

• Administratör
  • *
« Yanıtla #5 : Kasım 20, 2006, 12:44:45 ÖÖ »
yaw hocam sen yatarken yap ye bunu nede olsan millet kahvaltı yapıyo senin yattığın saatte:)
:D :D ondada haklısın ancak boş zamanlarımda o kadar geç kalırım..normalde 1-2yi geçmezdi ya neyse :P

Çevrimdışı constantine

• Süper Üye
  • Rep Puanı: +27/-0
« Yanıtla #6 : Kasım 28, 2006, 12:49:57 ÖÖ »
valla güzel ama bir şey unuttunuz öğrencinni dostu padadesssss ;D
önce patatesi küçük küçük parcalara ayırıyoruz ardından kızartıyoruz üstüne de(çok acsanız 3 yumurta fazla kırmayın kolisi 6 ytl :P)sonra yiyin afiyet olsun
bir görebilsem yüzünü beklenmedik bir şehirde.Ne yaprak düşer sonbaharda inan,ne yağmur...Ne acı kalır yürekte,ne gözyaşı...Bir değse gözlerin gözlerime ne hüzün kalır gecemde,ne matem...Ne asiliği kalır denizin,ne hırçınlığı...NE ÇOK ÖZLEDİM SENİ BİLSEN.....
https://img253.imageshack.us/img253/7601/w3erwa1.png

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #7 : Kasım 28, 2006, 02:37:17 ÖÖ »
saol ya bak ben onu düşünememiştim :)

• Administratör
  • *
« Yanıtla #8 : Kasım 28, 2006, 03:34:04 ÖÖ »
valla güzel ama bir şey unuttunuz öğrencinni dostu padadesssss ;D
önce patatesi küçük küçük parcalara ayırıyoruz ardından kızartıyoruz üstüne de(çok acsanız 3 yumurta fazla kırmayın kolisi 6 ytl :P)sonra yiyin afiyet olsun

:D :D ewet o da çok güzel oluyor.. biz buna yumpat diyoruz :P sanırım yumurtanın yum u ile patatesin pat ı oluyor :P  ama gerçektende çok hoş oluyor

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #9 : Kasım 28, 2006, 11:30:43 ÖÖ »
:) :)

Çevrimdışı constantine

• Süper Üye
  • Rep Puanı: +27/-0
« Yanıtla #10 : Kasım 28, 2006, 03:39:19 ÖS »
 ;D :-*
bir görebilsem yüzünü beklenmedik bir şehirde.Ne yaprak düşer sonbaharda inan,ne yağmur...Ne acı kalır yürekte,ne gözyaşı...Bir değse gözlerin gözlerime ne hüzün kalır gecemde,ne matem...Ne asiliği kalır denizin,ne hırçınlığı...NE ÇOK ÖZLEDİM SENİ BİLSEN.....
https://img253.imageshack.us/img253/7601/w3erwa1.png

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #11 : Kasım 29, 2006, 04:27:07 ÖS »
kız sen benim üzerimden pirim yapıyon dimi.benden tarifleri alıyon arkadaşlarına yapıyon biliyom ben.ama yemezler sana hamsi buğlamöayı nasıl yaptığımı anlatmayacam, hele güveci hiç anlatmayacam.ama sen ıspanaklı börek yapmasını biliyosan buraya yaz sonra kargoyla bana gönder tadim tamammı :)

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #12 : Kasım 30, 2006, 02:48:21 ÖS »
haha tüketici :) olsun kıs oda bi meslek hemde baya çok insan o mesleği iş edinmiş.ama öğren öğren idir.yakında güveç yapmayı anlatcam :) ama bakın gülenler var aranızda hissediyom ona göre akilli olun :) :) öğrencilik işte :) :) :)