Gönderen Konu: TRABZONLU ARKADAŞLAR BİLGİ ALMAK İSTİYORUM :)  (Okunma sayısı 4888 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı byıldız

• Aktif Üye
  • **
  • Rep Puanı: +1/-0
TRABZONLU ARKADAŞLAR BİLGİ ALMAK İSTİYORUM :)
« : Şubat 18, 2010, 09:35:36 ÖÖ »
Arkadaşlar öncelikle merhaba ben Beyza  İstanbul da yaşıyorum Allah nasipse 4-45 ay gibi kısa bir sürede Trabzon a gelin geliyorum. Hemşeri olucam size   Bu foruma yazmam ne kadar doğru bilemiyorum ama  başka türlü siz Trabzonlu arkadaşlara nasıl ulaşabileceğimi bilemedim.
Öğrenmek istediğim şu: ben nasipse vakfıkebirde oturucam  ama Trabzon merkezde çalışmak istiyorum. Sizce yol mesafesi çok yorucu olur mu ulaşım noktasında sıkıntı çeker miyim? Eğer ayarlayabilirsem ki büyük ihtimal problem olmayacak gibi Trabzon belediyesinde çalışmak istiyorum. Belki siz belki de bir yakınınız orda çalışabilir ben Trabzon belediyesinde çalışan personel maaşlarını öğrenmek istiyorum ben bulunduğum ilde de belediyede çalışıyorum maaşım oldukça iyi orada şartlar nedir? Lütfen bilgisi olan varsa paylaşabilirmi? Çok teşekkürler herkese….

Kibar

• Ziyaretçi
Ynt: TRABZONLU ARKADAŞLAR BİLGİ ALMAK İSTİYORUM :)
« Yanıtla #1 : Şubat 18, 2010, 09:40:16 ÖÖ »
ooo   Kardeşim ilk önce kuracan  yuvanda sana mutluluklar  huzurlu geçim   diliyorum  ben baya zamandan beri trabzonda yokum şuanki
  çalişma şartlri hakkında bilgi veremiycrm ama hari ka bir şehir yaşanti bakimindan sana mutluluklar dilerim :güll:

Çevrimdışı *Laz kızı*

• بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
  • Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
« Yanıtla #2 : Şubat 18, 2010, 09:41:23 ÖÖ »
merhabalar,
öncelikle formumuza hoşgeldiniz,
Vakfıkebir-Trabzon  arası çok mesafe yok kardeşim ulaşımda sorun yaşamazsınız, maaşlar konusuna gelince bir bilgim yok ne kadar alıyorlar diye, ama siz Belediyede çalışıyorsanız ve buradada beldiyede çalışacaksanız, maaşınız aynıdır herhalde...Düğününüz şimdiden hayırlı olsun,
selametle..
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #3 : Şubat 18, 2010, 09:43:05 ÖÖ »
vakfıkebir-trabzon arası 40 km. belli saatlerde (15 dk bir araç diye hatırlıyorum) araç var ve molozda ineceksin ve bedestenden yukarı vuracaksın kendini. o yoldan çıkarken simitalmaman imkansız:) neyse yaklaşık 10 dklık bir yoldur bahsettiğim yol, sonra maraşa veya uzunsokağa çıkacaksın ki oradanda 5 dkda belediyedesin. istersen molozdan direk araba var, belediyenin yanında inersin.

personel maaşlarını bilmiyorum ancak Trabzonda işsizlik çoktur. bu yüzden sanmıyorum ki çok uçuk maaşlar verilsin, ama bu çalıştığınız kısıma görede değişir. o konuda yorum yapmak zor buradan...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı byıldız

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #4 : Şubat 18, 2010, 09:52:49 ÖÖ »
Çok teşekkür ederim arkadaşlar sıcak bir karşılama oldu  Allah razı olsun güzel dilekleriniz için.
Ben buradaki belediyede 1.200 alıyorum küçük yerlerde maaş düşük olur o açıdan soruyorum gerçekten bu bilgi bana çok lazım maaş düşük olursa trabzonda çalışmak istemem zaten yol masrafımda çok olur. Eğer maaş kousu uygunsa ona göre oraya gelmeden önce ayarlamam lazım o açıdan şimdiden öğrenmem lazım.

Çevrimdışı byıldız

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #5 : Şubat 18, 2010, 09:56:22 ÖÖ »
vakfıkebir-trabzon arası 40 km. belli saatlerde (15 dk bir araç diye hatırlıyorum) araç var ve molozda ineceksin ve bedestenden yukarı vuracaksın kendini. o yoldan çıkarken simitalmaman imkansız:) neyse yaklaşık 10 dklık bir yoldur bahsettiğim yol, sonra maraşa veya uzunsokağa çıkacaksın ki oradanda 5 dkda belediyedesin. istersen molozdan direk araba var, belediyenin yanında inersin.

personel maaşlarını bilmiyorum ancak Trabzonda işsizlik çoktur. bu yüzden sanmıyorum ki çok uçuk maaşlar verilsin, ama bu çalıştığınız kısıma görede değişir. o konuda yorum yapmak zor buradan...

evet trabzonda işsizlik var istanbula bakarak orada yaşam biraz daha kısıtlı sanırım. ben de bundan korkuyorum ne bileyim alışmas sürecimde uzun sürmez umarım. bu yüzden evde oturmak da istemiyorum çalışmaya orada da devam etmek istiorum körelmek istemiyorum. Ama dediğim gibi personel maaşı konusunda bilgi edinmem lazım arkadaşlar lütfen

Çevrimdışı byıldız

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #6 : Şubat 18, 2010, 09:57:21 ÖÖ »
40 km ve 15 dk. da bir araba var yazmışsınız ya şeyyy 40 km. ne kadr sürerki otobüsle sizce onu da söyleseniz :)

Çevrimdışı *Laz kızı*

• Co-Admin
  • *
« Yanıtla #7 : Şubat 18, 2010, 09:57:42 ÖÖ »
Rica ederim kendi adıma,
Maaş konusuna gelince, buraya gelince zaten konuşursunuz, uysarsa olumlu bakarsınız, olmasada sizin bileceğiniz birşey,
Allah-a emanet olun selametle..

Çevrimdışı byıldız

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #8 : Şubat 18, 2010, 10:00:52 ÖÖ »
Rica ederim kendi adıma,
Maaş konusuna gelince, buraya gelince zaten konuşursunuz, uysarsa olumlu bakarsınız, olmasada sizin bileceğiniz birşey,
Allah-a emanet olun selametle..

ama şöyle bir durum var canım burdan ben gelmeden önce aranması lazım oradaki belediyeninin. Ben kesin kararımı verip orda çalışıcam dersem buradan oranının yönetimiyle irtibata geçilecek. Bu yüzden bu bilgiye erken ulaşmak istiyorum. İlgilendiğin için çok teşekkür ederim arkadaşım

Çevrimdışı *Laz kızı*

• Co-Admin
  • *
« Yanıtla #9 : Şubat 18, 2010, 10:04:20 ÖÖ »
hmm
anlıyorum peki buraya gelin geleceğine göre, eş adayın veya gelin geleceğin aileden biri gelip konuşsun, yada sen önceden gel görüşmeni yap bence bu en mantıklısı, ön görüşme en güzeli  yada ön görüşme için googleden Trabzon belediyesinin telini al personel işleriyle görüş bilmiyorum olur mu ama, örnek işde

Çevrimdışı byıldız

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #10 : Şubat 18, 2010, 10:08:51 ÖÖ »
Aslında bir yerde doğru söylüyorsun ama nişanlım gitse de maaş konusunda kim kime bilgi verir ki burada ne kadar maaş alınıyor diye kime soracak ki olmaz yani ben zaten ön görüşmeyi yapıcam ama dediğim gibi buradaki belediyeye tamam ben orayı istiyorum demem lazım onlar ayarladıktan sonra gidipte maaşı beğenmedim deyip ayrılırsam hoş olmaz bu.
Neyse bir bilen çıkar belki 

Çevrimdışı *Laz kızı*

• Co-Admin
  • *
« Yanıtla #11 : Şubat 18, 2010, 10:11:27 ÖÖ »
inşAllah dedğiniz gibi olur,
Burdan bu kadar yardım edebiliyoruz,
İnşAllah gelip yüz yüze görüşürsüznüz,
Hoşçakalın..

Çevrimdışı byıldız

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #12 : Şubat 18, 2010, 10:12:35 ÖÖ »
Çok saolun ilginize teşekkür ediyorum gerçekten