Gönderen Konu: Cenaze taşıyan araç kaza yaptı: 1 ölü, 6 yaralı  (Okunma sayısı 905 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kibar

• Ziyaretçi
Cenaze taşıyan araç kaza yaptı: 1 ölü, 6 yaralı
« : Ocak 08, 2010, 02:56:55 ÖS »

Cenaze taşıyan araç kaza yaptı: 1 ölü, 6 yaralı 

KONYA’nın Ereğli İlçesi’de 40 yaşındaki Ali Seyhan’ın yönetimindeki minibüs, önünde ani fren yaptığı ileri sürülen kamyona arkadan çarptı.

Kazada, minibüs içinde sıkışan sürücü Seyhan yaşamını yitirdi, 6 kişi de yaralandı. Kazada ölen Ali Seyhan'ın, İzmir’de akciğer kanseri sonucu yaşamını yitiren kuzeni 35 yaşındaki Hacer Seyhan’ın cenazesini memleketi Mardin'e götürdüğü ortaya çıktı.

Kaza, dün saat 21.30 sıralarında Ereğli- Adana karayolunun 15’inci kilometresinde meydana geldi. 42 yaşındaki Abid Türk, yönetimindeki 33 AY 253 plakalı kamyonu arıza yapması nedeniyle yolun kenarına park etti. Park halindeki kamyonu fark eden 35 yaşındaki Muharrem Duru'nun yönetimindeki 31 PU 431 plakalı kamyon da aniden fren yaptı. Bu sırada Ali Seyhan’ın yönetimindeki minibüs durumayarak 31 PU 431 plakalı kamyona arkadan çarptı. Çarpmanın etkisi ile minibüs içinde sıkışan sürücü Seyhan, kaza yerinde yaşamını yitirdi. Minibüs içinde bulunan 45 yaşındaki Mehmet Emin Akyüz, 40 yaşındaki Mehmet Seyhan, 35 yaşındaki Beşir Seyhan, 34 yaşındaki Aziz Akyüz, 29 yaşındaki Mehmet Nurullah Seyhan ve 28 yaşındaki Şükrü Seyhan ise yaralandı. Yaralılar, çevredekiler tarafından çağırılan ambulanslarla Ereğli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Kazada ölen sürücü Ali Seyhan'ın, İzmir’de yaşayan ve akciğer kanseri sonucu yaşamını yitiren kuzeni Hacer Seyhan’ın cenazesini memleketi Mardin'e götürdüğü öğrenildi. Hacer Seyhan’ın arkadan gelen otomobilde bulunan eşi 36 yaşındaki Halil Seyhan’da kazayı görünce uzun süre şoku üzerinden atamadı.
Kazayla ilgili soruşturma sürüyor.

Çevrimdışı ckdar

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +1/-0
Ynt: Cenaze taşıyan araç kaza yaptı: 1 ölü, 6 yaralı
« Yanıtla #1 : Ocak 15, 2010, 12:26:28 ÖS »
ben sitede yenıyım bu haberı yayınlıyan arkadasla ırtıbata gırmek ıstıyorum ltfn bu msjı gorur gormez bana cvp yazabılırmı? cok sevınırım saygılar..

Çevrimdışı ispirli_asım

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +18/-0
Ynt: Cenaze taşıyan araç kaza yaptı: 1 ölü, 6 yaralı
« Yanıtla #2 : Ocak 15, 2010, 12:49:22 ÖS »
Yaralılara acil şifalar diliyorum rabbimden , Ali Seyhan'ında mekanı cennet olsun :( :-*