Gönderen Konu: Voleybol de Sırbistan finale çıktı  (Okunma sayısı 1621 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Moderator
  • *
  • Rep Puanı: +100/-0
Voleybol de Sırbistan finale çıktı
« : Temmuz 29, 2011, 12:43:30 ÖÖ »
EYOF 2011'de yarı finalde Türkiye'yi mağlup eden Sırbistan adını finale yazdırdı.

Arsin Spor Salonu'nda yapılan ve çok çekişmeli geçen maçın ilk 2 setini Türkiye  25-22'lik sonuçlarla kazandı. Diğer iki seti ise Sırbistan 26-24 ve 25-21'lik setlerle kazanınca maç final setine gitti. Bu seti de 15-13 kazanan Sırbistan finale adını yazdırdı.

Türkiye ise üçüncülük, dördüncülük maçı yapacak.
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı @sen@

• Moderator
  • *
Ynt: Voleybol de Sırbistan finale çıktı
« Yanıtla #1 : Temmuz 29, 2011, 12:45:38 ÖÖ »

Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı @sen@

• Moderator
  • *
« Yanıtla #2 : Temmuz 29, 2011, 12:46:05 ÖÖ »
Bu sırp kızları sevmedim :D

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
« Yanıtla #3 : Temmuz 29, 2011, 10:33:44 ÖÖ »
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın