Gönderen Konu: Trabzon'da deniz üssü isteği  (Okunma sayısı 1459 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Trabzon'da deniz üssü isteği
« : Mayıs 26, 2011, 12:00:23 ÖS »
Trabzon Sanayici ve Girişimci İşadamları Derneği (TSGİAD) Trabzon Deniz Üssü Projesi’nin peşini bırakmıyor

TSGİAD öncülüğünde Trabzon’a yapılması planlanan Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Trabzon Deniz Üssü projesi ile ilgili TSGİAD Başkanı Emre Aksoy ve yönetim kurulu üyeleri Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Uğur Yiğit’i, Ankara’da makamında ziyaret ederek projeyle ilgili dosyalarını kendisine teslim ettiler.

İş adamları ziyarette bu konudaki proje, talep ve beklentilerini dile getirirken, Oramiral Uğur Yiğit, hem acemi birliği projesine olumlu baktı, hem de Trabzon'u Türkiye'nin 3. Deniz üssü Bölgesi haline gelebileceği müjdesini verdi. Görüşmelerinin son derece yararlı geçtiğini belirten TSGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Aksoy, ”Trabzon'a er eğitim birliği kurulması için geniş içerikli bir projemiz var.

Bu amaçla Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Uğur Yiğit Paşamız ile yaptığımız görüşmeden, Trabzon'a yeni bir askeri birlik kazandırılması yolunda çok önemli bilgiler elde ettik” dedi.
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı oflum_ts

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +33/-0
  • KAĞITTAN SİLMEK GİBİ DEĞİLDİR KALPTEN SİLMEK
Ynt: Trabzon'da deniz üssü isteği
« Yanıtla #1 : Mayıs 26, 2011, 11:42:54 ÖS »
ii olur trabzonumuz her yönü ile gelişme göstermeli.. yalnız olası bir şavaşta ki Allah göstermesin.... yandık
Bitmeyen tükenmeyen hatıran,
hergün varlığını hissettiren acın ve gidemediğim
terkedemediğim içimdeki sen..
Tarifin olmuyor..
Dilimde takılı bir hece ve artık anlatmaya,
tekrar konuşmaya değermi değmez mi bilmiyecek kadar ince bir düş..

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
Ynt: Trabzon'da deniz üssü isteği
« Yanıtla #2 : Mayıs 27, 2011, 12:26:43 ÖÖ »
Güzel görünüyor.
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***