Gönderen Konu: Parfümünüz burcunuza uysun!  (Okunma sayısı 3245 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +434/-11
  • Denizin en nadide armağanı!..
Parfümünüz burcunuza uysun!
« : Nisan 03, 2009, 01:21:25 ÖS »

Kokular arasından kendinize uygun olanı bir türlü bulamıyorsanız ve beğendiğiniz parfümler üzerinizde şişedeki gibi kokmuyorsa burcunuzdan yardım alabilirsiniz.

Karakterinizin büyük bölümünü yıldızlar ve burçlar etkiler. Biz de genel bir tanımlamayla, karakterinize uygun olan parfümleri bulmaya çalıştık!           

Su Grubu: Yengeç, Balık, Akrep           

Sofistike ve zarif su kadınının müthiş bir estetik gözü vardır. Çalışma masasındaki kalemlikten evindeki saksıya, saçına taktığı taraktan kullandığı parfüme kadar, yaşamındaki tüm ayrıntılar onun ince zevkini yansıtır.     

Giyim onun için gerçek bir tutkudur ve modayı takip etmek bir yana, çizgisini kendi yaratır. Daima bakımlı olan Su kadını, şehrin en iyi güzellik merkezlerinin sürekli müşterisidir. Daima bakımlı görünmeyi tercih eden Su kadını, kendini en kötü hissettiği zamanlarda bile rujunu tazelemeyi ihmal etmez.                               

O, elegan mekanlarda, elegan dostlarıyla uzun saatler süren sohbetlere katılmaktan hoşlanır. Tam bir kalite aşığı olan Su kadını, kalabalık bir ortamda zarafeti ve kokusuyla dikkat çeker. Kendisindeki zarafeti tamamlayan fresh ve sabunumsu kokular, onun dünyasındaki şıklığın tamamlayıcısıdır.                     

Hava Grubu: Kova, İkizler, Terazi

Modern, çağdaş, meraklı ve inatçı... Sıkı bir araştırmacı olan Hava kadını, sınırsız bir keşif duygusuyla doludur. Kendinden emin, enerjik ve girgin yapısıyla aradığı cevapları bulmadan peşini bırakmaz.                                   

Kariyeri, Hava kadınının yaşam tarzı ve vitrinidir. İşte bu yüzden, tene değer değmez patlama hissi yaratan, enerjisine ve hayal gücüne ayak uydurabilecek kokuları tercih eder. O, kullandığı kokunun yaşam tarzını ve güçlü kişiliğini yansıtmasını ister.                         

Az ve öz olanı seven Hava kadını, geçmişi çok düşünür ancak ona bağlı değildir. Açık ve dobra yapısıyla, en abartılı detayları dahi müthiş bir yalınlıkla sunabilir. Seçici Hava kadını, notaları yalın ve perde perde yayılan kokuları seçmelidir.

Ateş Grubu: Koç, Aslan, Yay

Tutkulu ve seksi Ateş kadını, dikkat çekmeyi, maksimalist detayları ve komplimanları sever. Girdiği her ortamda bir anda tüm bakışları yakıcı etkisi altına almayı başarır. Cinsel çekiciliği ve cazibesi Ateş kadınına tanınan en büyük ayrıcalıktır.

Flört etmeyi seven ateş kadını için, yer ve zaman önemli değildir. Ofiste, tatilde, yemekte hatta uçan balonun içinde...

Genzi yakan baharat kokuları onun dişiliğim yansıtır. O, cana yakın, feminen ve bonkördür. Parfümü de onun gibi kendine yavaş yavaş çeken, sonunda bir tutkuya dönüşen notalara sahip olmalıdır. Ateş kadını, sürekli arzulanır ve kendisi de bunun farkındadır. Tenine yayılan parfüm de tıpkı onun gibi gösterişli ve frapandır.

Toprak Grubu: Boğa, Başak, Oğlak

Görüntüsüne oldukça önem veren Toprak grubu kadınları şık, zarif ve yalın bir zevke sahiptirler. Onlar için göze hitap etmek ve insanların nazarında iyi bir izlenim bırakmak çok önemlidir.   

Bir toprak burcunun hoşlanmayacağı şeylerden biri de çevrenin ona yadırgayarak bakmasıdır. Bu sebeple çok abartılı ve şatafatlı giysiler, makyaj ve hatta saç kesimi Toprak grubu kadınları için hiç uygun değildir.       

Toprak grubu kadınları doğanın yumuşaklığını ve sadeliğini içinde barındıran çiçek kokuları tercih edilebilir.     

Eskiden yeterdim kendime,
Artardım bile..
Şimdi ne yapsam nafile! ...
Ve
Kim demiş 'can eskimez' diye
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..

Çevrimdışı kuzeydenizi

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +338/-14
  • çok şükür...
Ynt: Parfümünüz burcunuza uysun!
« Yanıtla #1 : Nisan 03, 2009, 01:52:09 ÖS »
Hava grubuyum,
Her ne kadar parfüm kullanmayı pek sevmesemde;dikkat ederim siyahinci ;) ==-
"Annesi nin Gülü,bitanesi ve canım oğlum-2"

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
« Yanıtla #2 : Nisan 03, 2009, 02:09:32 ÖS »
Su gurubuyum ağır kokulu parfümlerden nefret ederim.. Hafif ama hoş kokulu parfümleri severim..
Artardım bile..
Ve
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..

Çevrimdışı *Laz kızı*

• بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
  • Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
  • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
« Yanıtla #3 : Nisan 03, 2009, 04:52:45 ÖS »
toprak gurubuyum ;)

hoş olsun bana yeter ;)

sağol hala  :444:
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"

Çevrimdışı K~a~r~d~e~l~e~n

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +119/-1
  • Eskiden altını çizdiklermin şimdi üstünü çiziyorum
« Yanıtla #4 : Nisan 03, 2009, 11:09:53 ÖS »
Su Grubu: Yengeç, Balık, Akrep        

Sofistike ve zarif su kadınının müthiş bir estetik gözü vardır. Çalışma masasındaki kalemlikten evindeki saksıya, saçına taktığı taraktan kullandığı parfüme kadar, yaşamındaki tüm ayrıntılar onun ince zevkini yansıtır.     

Giyim onun için gerçek bir tutkudur ve modayı takip etmek bir yana, çizgisini kendi yaratır. Daima bakımlı olan Su kadını, şehrin en iyi güzellik merkezlerinin sürekli müşterisidir. Daima bakımlı görünmeyi tercih eden Su kadını, kendini en kötü hissettiği zamanlarda bile rujunu tazelemeyi ihmal etmez.                               

O, elegan mekanlarda, elegan dostlarıyla uzun saatler süren sohbetlere katılmaktan hoşlanır. Tam bir kalite aşığı olan Su kadını, kalabalık bir ortamda zarafeti ve kokusuyla dikkat çeker. Kendisindeki zarafeti tamamlayan fresh ve sabunumsu kokular, onun dünyasındaki şıklığın tamamlayıcısıdır.     

<> <> <>

Teşekkürler burtaşım    :cem:) \)

Canlarin canani, gullerin gulistani,
  Sonsuzluk askimin nur-u ummani,
    Gonul dunyamin mihveri,
       Hayat eksenimin odagi,
         En muhim nokta-i nazarim,
          Her halukârda basvuru kaynagim,
            Rehber-i furkanim,Yegâne siginagim,
               Barinagim ve limanim,

Gul Efendim!!

Çevrimdışı xardas

• Forumun Gülü
  • *
  • Rep Puanı: +145/-10
  • ••Sessiz Sedasız••
« Yanıtla #5 : Nisan 04, 2009, 12:05:21 ÖÖ »
Hava grubuyum bende. Ancak parfumlerde çokta seçici değilimdir.. teşkkrler siyahinci ;)

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
« Yanıtla #6 : Nisan 04, 2009, 06:02:27 ÖS »
Rica ederim kızlar..

Sanırım erkkeler parfüm kullanmıyo  "{
Artardım bile..
Ve
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..

Çevrimdışı kayraturk parfum

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
  • Kayratürk Kozmetik
« Yanıtla #7 : Ocak 08, 2017, 12:32:29 ÖÖ »
ilginç ve kaliteli bir şey olmuş tebrik ederim parlak ve etkili bir fikir yazınız güzel olmuş ve mantıklıda