Gönderen Konu: TRABZONSPUMUZUN KURTULUŞ REÇETESİNİ AÇIKLIYORUM  (Okunma sayısı 1867 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı majesty_61

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +2/-0
TRABZONSPUMUZUN KURTULUŞ REÇETESİNİ AÇIKLIYORUM
« : Aralık 17, 2006, 06:06:27 ÖS »
arkadaşlar ben bir trabzonspor taraftarı olarak fazla transfere karşıyım özelikle devre arası yapılan transferlere..ama trabzonsporumuzun durumu mecbur bizi transfer yapmaya zorluyor.çünü mevcut kadorada bu formayı taşıyabilek 6-7 oyuncu var.gerisine trabzonspor forması ağır gelir.devre arası transferinde takımımıza öncelikli olarak 4 pozisyonda oyuncuya ihtiyacımız var..bu mevkiler stoper sağbek önlibero ve santrofor mevkileridir.stepanovun yanına sağlam top tekniği olan deneyimli bir stoper.(bu mevki için ELLERİNgeri çağrılmasını düşünüyorum. dün adamı barcelonayla internacional arasındaki kıtalararası maçta izledim .sani bu eller bizim eller değil.zayıflamış.birazda hızlanmış..savunmay bir orkestra şefi gibi yönetiyoo.dedimki bu eller bizde banko oynar..zaten bu oyuncununun bonserviside bizde o zaman devrearası transferinde öncelikle eller geri çağrılacak)...2. mevki olan sağbekede en uygun isim ankaragücünün trabzonlu oyuncusu ABDURRAHMAN..3. mevki olan ön liberoyada kayserisporlu mehmet topuzu öneriyorum.. alınamazsa.. yabancı..yabancı oyuncudada aranacak vasıf tekniğinin iyi olması ve oyunu ileri doğru açabilmesidir ...4. mevki olan santraforada kayserispordan gökhan ünalı öneriyorum .. alınamaxsa... yabancı... yabancı oyuncuda arnacak vasıf fizik gücünün iyi olması kafa toplarına iyi çıkması..hızlı olması ve son vuruşlarını çok iyi lması gerkmektedir ..dikkatle söyliyorum forvet değil santrafor.....ayrıca yönetime bir tavsiyem daha var bu takımdan szmek kesin gönderilmelidir..bu oyuncunun kazanılmaz..bu adam kafa olarak trabzonsporu bitirmiş..bu adam diğer yabancılarıda yoldan çıkarır..yollanacak ikinciadam musampa olmalıdır  çünkü bu oyuncunun  duyduğuma göre özel hayatı hiç iyi değil..zaten aldığı astronomik rakam. takım içinde dengeleri bozuyor bu oyuncu iile yollar en kısa zamanda ayrılmalıdır..[(son bir söz de söyleyim duyduğuma göre transferde eski oyunculara yönelmişler (tolga erdinç adem emrah)bu tutum kesinlikle yanlıştır bu oyuncuların trabzonsporda niye gönderildiği iyi hatırlanmalıdır şunu unutmayın ki ESKİYE RAHBET OLSA BİT PAZARINA NUR YAĞARDI)

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
Ynt: TRABZONSPUMUZUN KURTULUŞ REÇETESİNİ AÇIKLIYORUM
« Yanıtla #1 : Aralık 18, 2006, 05:04:03 ÖS »
güzel tesbitler yapmışsın ellerine sağlık..birçok konuda katılıyorum.
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı Execute

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +27/-5
  • Bilirim Senin İçin Yaralı !!
« Yanıtla #2 : Aralık 19, 2006, 09:36:39 ÖÖ »
güzel paylaşım sağol (:
61 Vatan 34 Mekan Alayına İsyan Kralına Hodri Meydan , Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz Paralo 61

Çevrimdışı Ünyeli61

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
« Yanıtla #3 : Ocak 17, 2007, 05:17:39 ÖS »
Trabzonspor'umuz gecis süreci yaparak özüne dönmelidir.