Gönderen Konu: yardım  (Okunma sayısı 1073 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ali34

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
yardım
« : Ağustos 27, 2011, 04:14:28 ÖÖ »
Trabzon-Çömlekçi de hangi otelde kalınır? yakın nerede yöresel yemekler yenir?

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
Ynt: yardım
« Yanıtla #1 : Ağustos 27, 2011, 01:46:18 ÖS »
hoşgeldınız...

bu konuda size Trabzon'da bulunan arkadaşlar yardımcı olmaya çalışacaklardır...
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı ali34

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
« Yanıtla #2 : Ağustos 28, 2011, 12:52:31 ÖÖ »
Trabzon da bulunan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum...hatta şehri gezdircek birileri çıkarsa iyi olur,tabii karşılığını almak kaydıyla...

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #3 : Ağustos 28, 2011, 04:33:22 ÖÖ »
Öncelikle foruma hoş geldiniz.

Belirttiğiniz alanda uygun bir otel bulabileceğinizi düşünmüyorum. Şehir merkezinde farklı mahallelerde iyi oteller mevcut. Meydanda vs birçok temiz ve kaliteli oteller mevcut.  Ancak illa Çömlekçi mahallesinde arıyorsanız zaten seçime gerek yok birçoğu aynıdır kalite olarak sanırım.

Trabzon'da yöresel yemekleri yiyebileceğiniz yerlere gelince.. Köfte için en iyisi Akçaabat (Trabzona 20km yakın Cemil usta veya Nihat Usta), Ziganada çok iyi et ve sütlaç yiyebilirsiniz, balık için yine çok iyi yerler var Fevzi usta vs gibi.. Muhlama vs gibi diğer yöresel yemekler konusunda ise benimde bilgim yok hiç araştırmadım o kadar sene Trabzonda kalmama rağmen :) Diğer forumdaki arkadaşlar bu konuda bilgi sahibi iseler aydınlatırlarsa bizim içinde iyi olur.

Bayram sonrası ancak merkezde olabilirim. Fırsat olursa yardımcı olabilirim belki, misafirsiniz. Bu iş içinde hiçkimsenin karşılık bekleyeceğini sanmıyorum. İyi izlenimlerle ayrılmanız temennisi ile.
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..