Gönderen Konu: nerdeyim ben.....anneeeeeeee  (Okunma sayısı 13265 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +84/-1
Ynt: nerdeyim ben.....anneeeeeeee
« Yanıtla #52 : Ocak 12, 2007, 07:58:19 ÖS »
Evet amccam ;)

o zaman bende senin halanım evladım... #F #F  uslanmaz yoksa sölemedin mi yıllardır birbirini görmeyen izini kaybetmiş ikik zavallı kardeş olduğumuzu.... +-A +-A  yazık biizzzeeeeeeeeeeeeeee {;G {;G {;G {;G {;G

ALLAH yazdıysa bozsuın be  {;G {;G {;G {;G {;G

neden oleee diyosun sen yoksa beni beğenmiyormusun senin  kardeşin olabilecek vasıflarda değilmiyim... +-A +-A :-[ :-[ :'( :'(

Sensizliğin acısını sen nereden bileceksin,sen hiç bensiz kalmadın ki,günleri saymadın ki.......

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #53 : Ocak 12, 2007, 09:11:49 ÖS »
kermit meşhur oldu ama kendisi burda yok ya :D buraya gelse kendi konusunu  geyik alanına çevirdiğiniz için kızmasın size :P
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı kermit

• Aktif Üye
  • **
  • Rep Puanı: +2/-0
« Yanıtla #54 : Ocak 12, 2007, 11:55:39 ÖS »
yaw sonunda geldim arkadaşlar... doğrusu başım döndü... ben bu kadar tutacağını zannetmiyordum yaw... yok kızmadım... helal olsun valla bu arada bu alana gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkürler valla okunma sayısına bakınca "ben neymişim yaaa"dedim...ama bitaraf kalkmaz merak etmeyin...

KERMİT ten sewgilerle...

• Administratör
  • *
« Yanıtla #55 : Ocak 13, 2007, 12:09:04 ÖÖ »
kermit tekrardan hoşgeldin :D konun güzel tutuldu eminim bir iki konun daha olsa sadece senin konularından sanırım 300mesaj gelir :P  tşkkrler

Çevrimdışı kermit

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #56 : Ocak 13, 2007, 12:16:53 ÖÖ »
ya ayrıca ben bu amca hala muhabbetini anlamadım... ^- ha bide benim kardeşimi cadı yapmışsınız sizde prenses sıfatlı bişeler var mı?... {;G yaw alanda benim beni de kral felan yapın....ŞAKKKAAAA ;;P $D $D $D

Çevrimdışı kermit

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #57 : Ocak 13, 2007, 12:19:15 ÖÖ »
kermit tekrardan hoşgeldin :D konun güzel tutuldu eminim bir iki konun daha olsa sadece senin konularından sanırım 300mesaj gelir :P  tşkkrler
hocam çok teşekkürler elimden geldiğince yeni konular bulucam bunlar bilgi üzerine olabilir haberiniz olsun......edebiyat, psikoloji,parapsikoloji,müzik,felan ,falan

• Administratör
  • *
« Yanıtla #58 : Ocak 13, 2007, 12:27:08 ÖÖ »
olsun ne demek ;) tabiiki o konulardada paylaşımlar gerekli bizlere ..seviniriz. ;)

Çevrimdışı kermit

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #59 : Ocak 13, 2007, 12:46:44 ÖÖ »
kermit öbür tarafta yazdım ama görmedin sanırım... gözümüz yollarda kaldı.... hoşgeldinnnn  .,.P
eyvallah kardeşim 

Çevrimdışı Execute

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +27/-5
  • Bilirim Senin İçin Yaralı !!
« Yanıtla #60 : Ocak 13, 2007, 08:20:43 ÖÖ »
hehehe ben yine muhabbeti karçımışım ula birgün gelmiroumneler oluyoR :P
61 Vatan 34 Mekan Alayına İsyan Kralına Hodri Meydan , Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz Paralo 61

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +84/-1
« Yanıtla #61 : Ocak 13, 2007, 10:55:19 ÖÖ »
heee hee dün ben abime dedim telefonda oluummm uçtu senin konu coştu dedim hadi yaaa dedi bak dedi ben neler yapğacam uçuracam forumu dedi inşallah bana çekmez forumda.... pfff pfff abimde olsan benim yerimi alamazsın şeker ama seni çok seviyom beee abiiii....gelde hele eve beraber pc başında sörf edelim forumda... #F #F #F {;G {;G
hocam çok teşekkürler elimden geldiğince yeni konular bulucam bunlar bilgi üzerine olabilir haberiniz olsun......edebiyat, psikoloji,parapsikoloji,müzik,felan ,falan

abi sen aç böleee mevzular ii olur tabii bizden katılması ama asral seyahattaki gibi uçma emiiii canım #F #F #F

Sensizliğin acısını sen nereden bileceksin,sen hiç bensiz kalmadın ki,günleri saymadın ki.......

Çevrimdışı kermit

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #62 : Ocak 13, 2007, 02:56:13 ÖS »
aaa kermit abim gelmiş ho gelmiş #F
hoşbulduk kıss