Gönderen Konu: nerdeyim ben.....anneeeeeeee  (Okunma sayısı 13266 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kermit

• Aktif Üye
  • **
  • Rep Puanı: +2/-0
nerdeyim ben.....anneeeeeeee
« : Ocak 03, 2007, 06:23:58 ÖS »
uleeen bu sitenin bi medaratörü varmış.... kim miş leyn ooooo.....onu medaratör değil, madaratör yapmaya geldimmm.... çık oratayaaa ;S $D ^- ..bx

Çevrimdışı Execute

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +27/-5
  • Bilirim Senin İçin Yaralı !!
Ynt: nerdeyim ben.....anneeeeeeee
« Yanıtla #1 : Ocak 03, 2007, 06:26:41 ÖS »
uzhahzuazauzhuahzuahuhauhuhua  kimmiŞ merak ettim Gerçekten (:
61 Vatan 34 Mekan Alayına İsyan Kralına Hodri Meydan , Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz Paralo 61

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +84/-1
« Yanıtla #2 : Ocak 03, 2007, 06:29:00 ÖS »
ben oluyom ben sen benim neyimsin leeennn söle çabuk gerçekleri yassss  +-A +-A  seni anneme sölerim sonra feryatların hiçbi işe yaramaz ;S $D bu arada hoşgeldin forumumuza 'D .,.P 'D

Sensizliğin acısını sen nereden bileceksin,sen hiç bensiz kalmadın ki,günleri saymadın ki.......

Çevrimdışı Execute

• Banned
  • *
« Yanıtla #3 : Ocak 03, 2007, 06:30:15 ÖS »
sen oluyosun :P
61 Vatan 34 Mekan Alayına İsyan Kralına Hodri Meydan , Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz Paralo 61

Çevrimdışı kermit

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #4 : Ocak 03, 2007, 06:33:33 ÖS »
ben oluyom ben sen benim neyimsin leeennn söle çabuk gerçekleri yassss  +-A +-A  seni anneme sölerim sonra feryatların hiçbi işe yaramaz ;S $D bu arada hoşgeldin forumumuza 'D .,.P 'D

senin gibi zenginleri çok gördük biz ...... zengin ....... git söyle ne olacak ki açıklamayacağım hiç bişey susma hakkımı kullanıyorum bu konuda

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #5 : Ocak 03, 2007, 06:38:16 ÖS »
sen oluyosun :P

:P :Pheee ben oluyom beğenemedin mi farozlu onun kim olduğunu öğrendiğinde neden ben olduğumu anlarsın canım emii bekle açıklayacak inşallah .,.P 'D ==

Sensizliğin acısını sen nereden bileceksin,sen hiç bensiz kalmadın ki,günleri saymadın ki.......

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #6 : Ocak 03, 2007, 06:39:19 ÖS »
hım hoş geldin..
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #7 : Ocak 03, 2007, 06:50:15 ÖS »

senin gibi zenginleri çok gördük biz ...... zengin ....... git söyle ne olacak ki açıklamayacağım hiç bişey susma hakkımı kullanıyorum bu konuda

kimmiş zengin yaa yalancı sene +-A $D hem evet anneme sölicem o zaman ne olcak ki diyebilecen mi baklaım ;;P ;;Psusma hakkında bi yere kadar ama bun biliyon dimi canım ;S ;S ==-

Çevrimdışı Execute

• Banned
  • *
« Yanıtla #8 : Ocak 03, 2007, 06:56:45 ÖS »
Hem kendin söyLüyor Hem kendin yazıyorSUn  zor bir iŞ tabiqi  tebrik ediorum Seni

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #9 : Ocak 03, 2007, 08:13:15 ÖS »
Hem kendin söyLüyor Hem kendin yazıyorSUn  zor bir iŞ tabiqi  tebrik ediorum Seni

sen öle san farozlu yakında görürsün kardeşş ne neymiş ve çok şaşırırsın  ;;P ;;P +-A

Çevrimdışı kermit

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #10 : Ocak 03, 2007, 09:14:03 ÖS »
yaw yemeyin arkadaşlar birbirinizi benim için yaa ben öle bulunmaz hint kumaşı felan değilim ki...

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #11 : Ocak 03, 2007, 11:38:23 ÖS »
oluuuumm senin yüzünden ne hal
yaw yemeyin arkadaşlar birbirinizi benim için yaa ben öle bulunmaz hint kumaşı felan değilim ki...
olummm senin yüzünden ne hallere düştüm forumda iki paralık karizmayı da sıyırıyorum açıkla kendini artık gelmiyeyim senin diyarlara yakarım oraları haa ;S ;S  bu arada nirvananın solisti haa hemen koymuşsun avatarına helal sana..yine bu arada bulunmaz hint kumaşı olmadığın doğru ama bana milli piyangodan çıktığın kesin canımcım ;;P ^- ;;P 'D

Çevrimdışı kermit

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #12 : Ocak 04, 2007, 04:13:24 ÖÖ »
açıklıorum richgirl benim kardeşimdir.... haberiniz olsun.... kendi aramızda takılıoruz öle siz bize bakmayın.... canım kardeşim benim seni seviyorum .... yok senin gibisi....