Gönderen Konu: şenol güneş  (Okunma sayısı 2968 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı siyahilaz

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
şenol güneş
« : Aralık 17, 2009, 02:03:05 ÖÖ »
işte bu hoca  farkı işte bu kalite farkı inş allahın izniyle bu sene hiç bukadar içimde şampiyonluk hevesi olmamıstı çok umutluyum çok :ts: :hron:

Çevrimdışı A.ÜSTÜNBAŞ

• Deneme Mod
  • *
  • Rep Puanı: +112/-0
Ynt: şenol güneş
« Yanıtla #1 : Aralık 20, 2009, 10:37:59 ÖS »
  ŞENOL  GÜNEŞ  !!..

Şenol Güneş, Trabzon'lu, 1952 doğumlu. Yıllıklarda, gençliğinde edindiği bir unvan dikkat çekiyor; "bir sezonda kalesinde en az gol gören kaleci" oluyor, 1971-72 sezonunda, Sebat Gençlikspor'da, 30 maçta 11 golle. Ayrıntılar Şenol'un kökenlerini işaretliyor. 15 yaşında, 1967'de Trabzon Erdoğdu Gençlikspor'da başlayan lisanslı futbolculuk hayatında dördüncü yılıdır. Sebat Gençlikspor, ikinci takımıdır, buradan Trabzonspor'a transfer olacak, o Trabzonspor da, Türk futbolunda "Üç Büyükler"in "kısır hâkimiyetine" son veren takım olarak tarihe geçecektir. Böylece 35 yaşında, 1987 yılında, Beşiktaş-Trabzonspor maçıyla jübilesini yaparken, şampiyonluğu ilk kez Anadolu'ya taşıyan takımın kalecisi -ve kaptanı- olarak, künyesinde 6 lig şampiyonluğu, 5 Türkiye Kupası, 4 Başbakanlık, 7 Cumhurbaşkanlığı Kupası yer almaktadır.
SİGARA ' sız  temiz  çevre, temiz  toplum,  sağlıklı  yaşam  için  elele...

. . ..  NE  KADAR  TEMİZ  İSEN, O  KADAR  İNSANSIN  . . .

kibar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Aralık 20, 2009, 11:00:42 ÖS »
trabzonun yetiştirdiği en önemli sporcu su  ve teknik direktörü   inşaAllah başarılarına  TRABZONSPORU  ŞAMPIYON  yapar

Çevrimdışı ASK61

• Süper Üye
  • Rep Puanı: +20/-0
« Yanıtla #3 : Şubat 10, 2010, 01:46:05 ÖS »
Trabzonsporun bize ihtiyacı varsa gelmemek gibi bir lüksümüz olamaz diyecek kadar büyük bir Trabzonsporludur şenol hoca maddi anlamda yönetimle masaya sadece imza atmak için oturan tam bir Trabzonspor sevdalısıdır şenol hoca

Çevrimdışı oflu enes

• Süper Moderatör
  • *
  • Rep Puanı: +65/-0
  • الله اكبر
« Yanıtla #4 : Şubat 10, 2010, 01:57:05 ÖS »
Trabzonspor'a ŞENOL "GÜNEŞ"i doğdu...
hayırlı olur inşAllah
لَا إِلٰهَ إِلَّا الله مُحَمَّدٌ رَسُولُ الله

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
« Yanıtla #5 : Şubat 10, 2010, 02:02:01 ÖS »
İnşallah
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın

Çevrimdışı A.ÜSTÜNBAŞ

• Deneme Mod
  • *
  • Rep Puanı: +112/-0
« Yanıtla #6 : Şubat 10, 2010, 02:13:38 ÖS »
                                                                          :bayrak:
    GÜNEŞ;

Trabzon' da  hiç  sönmeyecektir.. Sayın  ŞENOL  GÜNEŞ, kendisinden  sonra  yeni  GÜNEŞLER  yetiştirecek  inşallah..

Trabzonspor  devamlı  TRABZON' lunun  elinde  büyüyecek  ve  yükselecektir.. Amatör  ruh  kaybolmayacaktır........

:hron: :ts: :traftr: :ts: :oley: :ts: :traftr: :ts: :hron:
SİGARA ' sız  temiz  çevre, temiz  toplum,  sağlıklı  yaşam  için  elele...

. . ..  NE  KADAR  TEMİZ  İSEN, O  KADAR  İNSANSIN  . . .

Kibar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Şubat 10, 2010, 02:14:16 ÖS »
 :ts: :ts: :ts: :ts:

Çevrimdışı tarbizan

• *V*İ*P*
  • Rep Puanı: +14/-1
« Yanıtla #8 : Şubat 11, 2010, 11:27:20 ÖS »
                                                                          :bayrak:
    GÜNEŞ;

Trabzon' da  hiç  sönmeyecektir.. Sayın  ŞENOL  GÜNEŞ, kendisinden  sonra  yeni  GÜNEŞLER  yetiştirecek  inşallah..

Trabzonspor  devamlı  TRABZON' lunun  elinde  büyüyecek  ve  yükselecektir.. Amatör  ruh  kaybolmayacaktır........

:hron: :ts: :traftr: :ts: :oley: :ts: :traftr: :ts: :hron:

Amin insaAllah (:

Çevrimdışı diyar21

• Aktif Üye
  • **
  • Rep Puanı: +1/-0
« Yanıtla #9 : Mart 09, 2010, 12:04:00 ÖÖ »
TRabzonSpor'a başarılar dilerim. hocamıza gelince elisi öpülür... diyarbakır havalimanında yaptım elini öptüm darısı öpmeyenlerin başına :ts: inan sizden daha çok ben şampiyonluğu istiyorum..... diyarbakırın ortasında ilk başta babaya gıcık alay çekeceğim baba galatasaraylı ben trabzon hep alay eder benle nerde şampiyonlluğunuz diye de hadi utandırma beni hocam söz elini bidaha gene öpecem alınma sen yeter.. şampiyon yap bizi

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #10 : Mart 09, 2010, 12:08:01 ÖÖ »
diyar kardeşim hoş geldin. sözlerinle mutlu ettin, inşallah birgün şampiyon olacağız ve o gün Türkiye sallanacak. Trabzona koşarak gideceğiz, yollar koşan insanlarla, ağlayan insanlarla dolup taşacak...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı diyar21

• Aktif Üye
  • **
  • Rep Puanı: +1/-0
« Yanıtla #11 : Mart 09, 2010, 01:34:11 ÖÖ »
 :ts: :ts: :ts: inşallah  :ts: :ts: :ts: