Gönderen Konu: Gör..  (Okunma sayısı 4242 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı haydo

• Paylaşımcı Üye
  • Rep Puanı: +6/-0
  • - DuBlE aLKıŞ -
Ynt: Gör..
« Yanıtla #26 : Şubat 17, 2010, 05:45:34 ÖS »
Türküsünü metin yılmaz söliy
« Son Düzenleme: Şubat 17, 2010, 05:48:30 ÖS Gönderen: haydo »
Anlaşılmamak değil sıkıntım anlamayanlar sa hiç umrumda nasıl değil!,  sorun zaten ben değilim ve  sözde cok bilenlerdir mahşerde hesaba cekilenler, susarım kelimelerimin kifayetsiz(anlamsız anlaşılmaz) kaldığı yerde!!

Çevrimdışı mazlumi56

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
« Yanıtla #27 : Şubat 18, 2010, 12:07:01 ÖÖ »
hAYDO KARDEŞİM,

Ezgili halini çok merak etmekteyim...Bana bir şekliyle ulaştırırsanız çok mutlu olurum....Şimdiden size teşekkür ederim...Selamlarımla...Şair Ozan Mazlumi

Çevrimdışı haydo

• Paylaşımcı Üye
  • Rep Puanı: +6/-0
  • - DuBlE aLKıŞ -
« Yanıtla #28 : Şubat 18, 2010, 03:06:07 ÖÖ »
hAYDO KARDEŞİM,

Ezgili halini çok merak etmekteyim...Bana bir şekliyle ulaştırırsanız çok mutlu olurum....Şimdiden size teşekkür ederim...Selamlarımla...Şair Ozan Mazlumi

valla ezgili hali bana göre muhtesem olmuş yani bende mevcut ama size nasıl ulaştırırım bunu isterseniz site adminleri yönlendirsin onların yönlendirmeleri halinde size ulaştırım sorun yok bu noktada...madem konu bu sitede cereyan etti bu sanırım en doğru yol olacaktır..
Anlaşılmamak değil sıkıntım anlamayanlar sa hiç umrumda nasıl değil!,  sorun zaten ben değilim ve  sözde cok bilenlerdir mahşerde hesaba cekilenler, susarım kelimelerimin kifayetsiz(anlamsız anlaşılmaz) kaldığı yerde!!

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #29 : Şubat 18, 2010, 08:23:00 ÖÖ »
hAYDO KARDEŞİM,

özel mesaj ile mailimi gönderiyorum. msn adresimi  açık gördüğünüzde hatırlatır iseniz parçayı gönderirim. sevgi  ve saygı ile...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***