Gönderen Konu: Gör..  (Okunma sayısı 4239 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
Ynt: Gör..
« Yanıtla #13 : Aralık 26, 2009, 12:02:03 ÖS »
 \up \up \up :D
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı mazlumi56

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
« Yanıtla #14 : Şubat 14, 2010, 06:30:21 ÖS »
açık mail ve tel adresi vermek yasaktır..

* laz kızı *
« Son Düzenleme: Şubat 16, 2010, 08:27:38 ÖÖ Gönderen: *Laz kızı* »

Çevrimdışı haydo

• Paylaşımcı Üye
  • Rep Puanı: +6/-0
  • - DuBlE aLKıŞ -
« Yanıtla #15 : Şubat 14, 2010, 07:07:13 ÖS »
demek siz ozan mazlumisiniz öylemi..gercek isminiz nedir acaba öğrenebilirmiyim.
Anlaşılmamak değil sıkıntım anlamayanlar sa hiç umrumda nasıl değil!,  sorun zaten ben değilim ve  sözde cok bilenlerdir mahşerde hesaba cekilenler, susarım kelimelerimin kifayetsiz(anlamsız anlaşılmaz) kaldığı yerde!!

Çevrimdışı mazlumi56

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #16 : Şubat 14, 2010, 07:32:02 ÖS »
Gerçek ismim Mazlumi Ali BALLIKTAŞ...

Çevrimdışı mazlumi56

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #17 : Şubat 14, 2010, 07:44:46 ÖS »
EVET BANA BU KONUDA YARDIMCI OLUN LÜTFEN...SELAMLARIMLA...ŞAİR OZAN MAZLUMİ

Çevrimdışı mazlumi56

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #18 : Şubat 16, 2010, 12:18:02 ÖÖ »
Neden kimin müzikleştirdiğini bildirmiyorsunuz...Yoksa yalan sayfamı bu sizin sayfalarınız....Eğer yalan ise sizlere hiç yakıştıramadım doğrusu...Şair Ozan Mazlumi

Kibar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Şubat 16, 2010, 06:56:50 ÖÖ »
 ;)

Çevrimdışı *Laz kızı*

• بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
  • Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
  • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
« Yanıtla #20 : Şubat 16, 2010, 08:26:59 ÖÖ »
sizin gerçekten Ozan Mazlumi olduğunuzu nereden bilelim,
ama eğer o değilseniz hakkınızda banlanma işlemi yapılacağını çok iyi biliyorsunuz değil mi.?
Eğer oysanız sitemizi onurlandırmış olursunuz değilsenizde malum..

hakkınızda araştırma yapılacaktır,
açık mail adresi ve tel vermeyiniz..yasaktır..
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #21 : Şubat 16, 2010, 11:52:22 ÖÖ »
Neden kimin müzikleştirdiğini bildirmiyorsunuz...Yoksa yalan sayfamı bu sizin sayfalarınız....Eğer yalan ise sizlere hiç yakıştıramadım doğrusu...Şair Ozan Mazlumi

ben bile şu anda sizin sözlerinizi saz ile okuyan bir video bulup, oradan sesi çekip, kendimce bazı görüntüler koyabilirim. şiirin altına isminiz konulmuş ki TrabzonForum bu konuda üzerine düşeni yapmış ve kaynak göstermiştir. bu yüzden suçlayıcı ifadeleri size yakıştıramadım. şimdi gelelim asıl konuya, siz şu anda ne istiyorsunuz? eğer bir şarkı var ise arkadaşlardan bilgileri alıp kaynağına bakarız. sizden de kimlik bilgilerinizi doğrulamanızı isteriz ki bu uzun iştir anlayacağınız üzere. önerim bir şikayetiniz var ise forum sitemizle alakalı savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsiniz, yok hayır bana yardımcı olurmusunuz diye ricada bulunuyorsanız onun içinde elimizden gelen yardımı yapmaya çalışırız ki karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde...

selametle...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +434/-11
  • Denizin en nadide armağanı!..
« Yanıtla #22 : Şubat 16, 2010, 02:55:40 ÖS »
;)
Abi bu katekullenin arasında bu göz atma noliy anlam veremedim.
Eskiden yeterdim kendime,
Artardım bile..
Şimdi ne yapsam nafile! ...
Ve
Kim demiş 'can eskimez' diye
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..

Çevrimdışı mazlumi56

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #23 : Şubat 16, 2010, 10:01:27 ÖS »
Bekir KARADENİZ İN hazırladığı bir internet sayfası var...ozanlar sayfası oradan Divriğili mazlumi olarak giriniz...orada hem resmim var ve hemde bu şiirim var...ayrıca esas adım soyadım var....Benim halka mal olmuş sayısısı yapıtım var neden yalan söyleyeyim ki?Aynı zamanda ben eğitimciyim....Yalan söylemek bizim karekterimizin karesinde olurmu?Sizden ricam şu...Bu yapıtımızı kim bizden habersiz müzik yapmışsa onu öğrenmek istiyoruz...İlgili arkadaşımızı tanımak istiyoruz...Selam ve sevgilerimle...şair ozan mazlumi

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #24 : Şubat 16, 2010, 10:12:56 ÖS »
Bekir KARADENİZ İN hazırladığı bir internet sayfası var...ozanlar sayfası oradan Divriğili mazlumi olarak giriniz...orada hem resmim var ve hemde bu şiirim var...ayrıca esas adım soyadım var....Benim halka mal olmuş sayısısı yapıtım var neden yalan söyleyeyim ki?Aynı zamanda ben eğitimciyim....Yalan söylemek bizim karekterimizin karesinde olurmu?Sizden ricam şu...Bu yapıtımızı kim bizden habersiz müzik yapmışsa onu öğrenmek istiyoruz...İlgili arkadaşımızı tanımak istiyoruz...Selam ve sevgilerimle...şair ozan mazlumi

tamam da biz sizi değil siz bizi yalancılıkla suçladınız. şimdi ilgili arkadaş gelince ben bakacağım nereden alındığına videonun veya m.p.3.ün. ve yukarıda bahsettiğiniz sitenin iletişim kısmına atacağım eğer bir sonuca ulaşırsam. emeğe ihanet eden, sizin emeklerinizden haksız kazanç elde etmek isteyen birileri var ise bizlerde sizin yanınızda oluruz şüpheniz olmasın. yeter ki karşılıklı anlayış olsun.
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı mazlumi56

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #25 : Şubat 16, 2010, 10:19:59 ÖS »
İlginiz için şimdiden teşekkür ederi...Beyanlarımda haddini aşan deyinmeler var ise af ola...Tekrar teşekkürler...şair ozan mazlumi