Gönderen Konu: SaHi NeDiR?  (Okunma sayısı 8172 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Execute

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +27/-5
  • Bilirim Senin İçin Yaralı !!
Ynt: SaHi NeDiR?
« Yanıtla #13 : Ocak 09, 2007, 09:29:53 ÖÖ »
Tşkrler :)
61 Vatan 34 Mekan Alayına İsyan Kralına Hodri Meydan , Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz Paralo 61

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +84/-1
« Yanıtla #14 : Ocak 09, 2007, 06:00:37 ÖS »
beğendin mi leyyyyyyynnnnnn harbiiiiiii <> <> önemli değil pfff pfff 'D .,.P

Sensizliğin acısını sen nereden bileceksin,sen hiç bensiz kalmadın ki,günleri saymadın ki.......

Çevrimdışı Execute

• Banned
  • *
« Yanıtla #15 : Ocak 09, 2007, 07:44:02 ÖS »
beğendim :P leyns :D huazhuauhz
61 Vatan 34 Mekan Alayına İsyan Kralına Hodri Meydan , Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz Paralo 61

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #16 : Ocak 09, 2007, 08:18:47 ÖS »
 'D 'D 'D
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı Execute

• Banned
  • *
« Yanıtla #17 : Ocak 09, 2007, 08:23:27 ÖS »
;)

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #18 : Ocak 09, 2007, 08:27:16 ÖS »
aşk bi insanın yaşamına girebilecek en güzel histir...aşık olursun ve vücudunun bütün kimyası değişir...hayat daha bi anlamlı gelir...günü onunla kapatır ve tekrar onunla açarsın..zamanı unutursun...yemeden içmeden kesilirsin...hareketlerine öle bi özen gösterirsin ki yanında olmasa bile o varmış gibi onun istediği gibi davranırsın...hep bi şekilde onun seni izlediğini yanında olduğunu hissedersin...uzaktasındır ama elini tutmak istersin,dokunmak istersin belki imkansız gibi gelebilir ama bi kere gözünü kapayıp aklına geldimi zaten ona dokunup elini tutmuşsundur,gözlerine bakmışsındır...o an için bi tuhaf olur midende tatlı bi kasılma kalbinde büyük bi heyecan oluşur...ne yaparsan yap hep aklındadır..müzik dinlerken bile şarkıları aşkına göre seçersin,yaşadığın aşka en uygun olanını ve nitekim bi bakmışsın bütün şarkılar bi anda sizin oluvermiş,yemek yaparsın ve düşünürsün acaba o bunu sever mi yapsam beğenir  mi...kendini ona adamışsındır artık..sonsuz bi sevgiyle ve istekle...aşk insan haytını böle değiştiren bir histir işte..daha sayılacak o kadar çok şey var ki aşk için..ama herkesin aşkı yaşama biçimleri farklıdır..ve bana göre aşkı tanımlayan en güzel ifadeler bunlar..hayatın içinden ona adanmışlık...bir insanı sevmek hayatınızda elde edebileceğiniz en güzel mutluluktur.... #F #F #F #F

.,.P .,.P .,.P çokgüsel ifadeler ama yine de bunlar deil ya..çok daha özlü bişe gelmioki aklıma..yinede yazdıkların çok hoş..tbr ler.. .,.P .,.P .,.P
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #19 : Ocak 10, 2007, 08:38:20 ÖÖ »

[/quote]
.,.P .,.P .,.P çokgüsel ifadeler ama yine de bunlar deil ya..çok daha özlü bişe gelmioki aklıma..yinede yazdıkların çok hoş..tbr ler.. .,.P .,.P .,.P
[/quote]

güzel bulmana sevindim uslanmaz <> <> <> ama senden en kısa zaman da daha özlü bişiler bulmanı bekiyorum.. .,.P .,.Pbundan sonra aşkla ilgili özlü bişiler gelir herhalde aklına  #F #F #F #F
« Son Düzenleme: Ocak 10, 2007, 08:40:18 ÖÖ Gönderen: richgirl »

Sensizliğin acısını sen nereden bileceksin,sen hiç bensiz kalmadın ki,günleri saymadın ki.......

Çevrimdışı Execute

• Banned
  • *
« Yanıtla #20 : Ocak 10, 2007, 08:49:15 ÖÖ »
? :)

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #21 : Ocak 10, 2007, 12:27:38 ÖS »
ne takıldı aklına söle çabuk derdin sölemeyen derman bulamazz ayrıca bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıpmış sor ablana söliyeyim neden ? bu işaret leyyynnnnnnn 'D 'D <> <> .,.P .,.P .,.P

Çevrimdışı Execute

• Banned
  • *
« Yanıtla #22 : Ocak 10, 2007, 12:37:37 ÖS »
Sen benim sorularıma cevap vericek kadar zeki değilsin :P hahehahehhaeh  yok bir sorum ya bu tür konuları girmiorum ben :)  biliyorsun  .

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #23 : Ocak 10, 2007, 12:43:23 ÖS »
sen benim zekam hakkında yorum yapacağına kendi zekana bak bir iki noksanı var belli oluyo taaa egeden $D $D $D $D $D $D ;S ;S ;S ..bx ..bx ..bx ^- ^- ^-

Çevrimdışı Execute

• Banned
  • *
« Yanıtla #24 : Ocak 10, 2007, 12:45:17 ÖS »
Senin zekan hakkında yorum yapmak benim haddime düşmez özürdilerim ... alsana bir tane çiçek barıştık ok :P  :-* :-* :-*

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #25 : Ocak 10, 2007, 01:03:33 ÖS »
ok ok barıştık çiçeklerini aldım  bende sana vereyim dur bak gelio #F #F #F #F