Gönderen Konu: ABD ERİNİ ÖSO KOVDU  (Okunma sayısı 1447 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anahro

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-1
ABD ERİNİ ÖSO KOVDU
« : Eylül 23, 2016, 06:05:29 ÖS »

ABD ERİNİ ÖSO KOVDU
REKLAM
ABD erini ÖSO kovdu.
Hoşuma gitti ÖSO atağı.
ABD’nin tavrı askeri şovdu.
Fırat’ı yaptılar terör batağı.

Bırak assın istediği bayrağı.
Acizlik, korkaklık mevcut bayağı.
Basamayacak asla yere ayağı.

İndirir bayrağı asan aşağı.
Önümüzde gücü örümcek ağı.
Ayetin, hadisin söktü şafağı.—/1/

Kaç asır gördüler bizden kıyağı.
Üstelik kiminde akraba bağı.
Yakında yerler Osmanlı dayağı.

Kullanır Haclılar dinde çatlağı.
Toprağını yapar kendi otlağı.
Görelim kurulan bin bir tuzağı.

Tutamaz asla Ne ALBab, Ne Rakka.
İsyan etti hem Resule, hem Hakk’a
Zaten IŞİD ismi hadiste marka.

ORHAN AFACAN
19.09.2016-İzmir

1-Kehf süresi 96-98-99
Zülkarneyn aleyhisselam:
18/KEHF-96: ‘Bana demir kütleleri getirin!’ (dedi). İki dağ arası (bunlarla dolup) aynı seviyeye geldiği zaman: ‘Körükleyin!’ dedi. Nihâyet onu (o demir kütlelerini) kor hâline getirince: ‘Getirin bana, üzerine erimiş bakır dökeyim!’ dedi.) / İbni Kesir (18/KEHF-96: Bana demir kütleleri getirin. Bunlar iki dağın arasını doldurunca; körükleyin, dedi. Nihayet o, bir ateş haline gelince; bana erimiş bakır getirin de üzerine dökeyim, dedi.)
Hadisten alıntı:
Ulûhiyetine iman etmeyen genci Deccal ikiye böldükten sonra(sağ-sol görüşü) böldükten sonra Genci tekrar hayata kavuşturduktan sonra yine ulûhiyetine iman etmeye davet eder. Delikanlı beşuş bir çehre ile güler./Bu adam nasıl İlah olabilir? Der./Delikanlı bu vaziyette iken. Allahu Teâlâ, Meryem’in oğlu Mesihi gönderir. İsa aleyhisselam /vers veya zağferanla) boyanmış iki, hülleye bürünmüş, ellerini de iki meleğin kanatları üzerine koyarak Dimeşk’in şarkındaki Minare-i Beyza’ya iner ,başını eğince hamamdan çıkmış gibi tertemiz bir halde terler,başını kaldırdığı zaman da saçında inci daneleri gibi nurani damlalar iner.Onun soluğunu koklayan bir kafir muhakkak ölür.O nefes göz ala bildiği yere kadar uzanır..
Not-“”Deccal bir insan değil insanın veya insanların fikri, fikrini uygulaması.” :bayrak: