Gönderen Konu: Koca Tipleri...  (Okunma sayısı 1531 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Koca Tipleri...
« : Kasım 20, 2010, 08:54:16 ÖS »
Kadın akşam işten çıkar. Çocuğu yuvadan alır. Markete geçer ıspanak alır. Koştura koştura eve döner. Çocuğu soyar, elini yüzünü yıkar.
Kendi üstünü değiştirir. Mutfağa koşar. Bir yandan ıspanakları yıkar bir yandan çocuğun sorularına ve ihtiyaçlarına cevap verir.
Bir yandan sofrayı hazırlar… O DA NE YOĞURT ALMAYI UNUTMUŞTUR! Yoğurtsuz ıspanak olmaz Hemen kocasını arar.

Kocadan Kocaya değişen cevaplar:

1) Ben geç geleceğim. Toplantım var. Yoğurtsuz yiyin ( laçkalaşmış koca)

2) Ben geç geleceğim Çok üzgünüm, tühhhhhh şimdi ıspanak da yoğurtsuz olmaz ki. E, yoğurt getireyim kapıdan bırakayım hemen döneyim, toplantı bu, kaçırsam olmaz. Mazallah dağlara taşlara işten atılma sebebim olur, sonra yoğurt dökecek ıspanak bile bulamayız.
( aldatan koca ya da eve gelmemek için bahane arayan koca ,ama bi yandan da vicdanı sızlayan koca..)

3) Aradığınız numaraya şu anda ulaşılamıyor......... (İşte bu aldatan koca)

4) Mendebur kadın ıspanağı aldın da yoğurdu niye almadın! ("kazma" tipi koca )

5) Igggghhhh yine mi ıspanak. Otlaya otlaya sığır olduk ("kalas" tipi koca)

6) Tamam alırım (monotonlaşmış koca)

7) Tamam alırım başka bir şey lazım mı? ( Normal koca)

8) Tamam hayatım alırım başka bir isteğin var mı? (İdeal koca)

9) Aman canııım, ıspanakla mı uğraştın?
Yapmadıysan bırak ya dışardan söyleyelim ya da dışarıda yiyelim (Yok böyle bir koca boşuna aramayın bulamazsınız yukardakilerle idare edin)
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı brun0*

• *V*İ*P*
  • Rep Puanı: +14/-0
  • Altın-ı Şer İncisi Ker / CaN YüceL
Ynt: Koca Tipleri...
« Yanıtla #1 : Kasım 20, 2010, 08:58:39 ÖS »
:cem:) :cem:) müthiş ya çok güzel hLL

şu kalas kocayı beğendim :cem:)

"Sormaz ki bilsin sorsa bilirdi, bilmez ki sorsun bilse sorardı."

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #2 : Kasım 21, 2010, 11:02:21 ÖÖ »
 "{ "{

yok böyle bir koca :P

tşklerde ...:boo:
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı brun0*

• *V*İ*P*
« Yanıtla #3 : Kasım 21, 2010, 03:20:33 ÖS »
İnşlh ilerde bnde böle bi koca olmam :cem:)

Çevrimdışı verdena

• Süper Moderatör
  • *
  • Rep Puanı: +70/-1
« Yanıtla #4 : Kasım 21, 2010, 04:04:09 ÖS »

Kadın akşam işten çıkar. Çocuğu yuvadan alır. Markete geçer ıspanak alır. Koştura koştura eve döner. Çocuğu soyar, elini yüzünü yıkar.
Kendi üstünü değiştirir. Mutfağa koşar. Bir yandan ıspanakları yıkar bir yandan çocuğun sorularına ve ihtiyaçlarına cevap verir.  

:hayir: :hayir: :hayir: :hayir: :hayir: :hayir: :hayir:

hayat bu kadar yoğun ve telaş içinde yaşanmamali ki, yaşanmazda..
Kadın görevi evinin öğretmeni olmaktır olmuyorsa bu kadar yoğun bir tempo önce kadını dolayısıyla tatmin olmayan çoçuğu ki günümüz çoçukları,
yetişkin insanın aklına gelmez sorular soruyorlar en önemliside sordukları sorular karşısında mantıklı bir cevap ve tatmin edilmek istiyorlar..
Yolunda gitmeyen bunların hepsi eşittir mutsuz ve yuvasında istediğini bulamayan koca demektir..
Hepimiz biliriz ki erkekler koca bebeklerdir en az çoçuğunuz kadar ilgi beklerler..
Çalışmak adına birbirine karışmış yapılmayı bekleyen iş tatmin edilmeyi bekleyen çoçuk ve huzursuz eş yerine kadının çalışmaması bence iyi ve makul olandır..
 (benimde fikrim çalışmaktan yanadır hep ama tabiki denge önemli) olmuyorsa olmuyordur yani..
çünkü küçük yaşta istediğini tam anlamıyla alan çoçuk ile alamayan arasındaki farkı hepimiz biliriz, aile eiğitimi ilk öğretmeni annesinin elinden çıkan çoçuk diplomalı okula başlar..

bu koca tiplerininde hiç birini beğenemedim ne o öyle işe yaramaz bir sürü adam tipi :D
Bence bizim erkeklerimiz çok daha duyarlı...

:-* :-* :-*

İlginç bir paylaşım beni düşünmeye sevk etti teşk.
« Son Düzenleme: Kasım 21, 2010, 04:09:00 ÖS Gönderen: verdena »

Bugünlerde Hiç Çıkmıyorsun Aklımdan
Yüzümü Sarmış Pembe Bir Hüzün
Sanırsın Hep Sen Vardın Hayatımda...

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
« Yanıtla #5 : Kasım 21, 2010, 04:24:25 ÖS »
Rica ederim. Ben de bu koca tiplerini beğenmedim; en iyisi evlenmemek. Bekarlık sultanlık...  :cem:) :cem:)
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı brun0*

• *V*İ*P*
« Yanıtla #6 : Kasım 21, 2010, 04:38:28 ÖS »
:cem:)

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #7 : Kasım 21, 2010, 06:09:53 ÖS »
evet bekarlık sultanlık :D
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***