Gönderen Konu: trabzonda madde bagımlılıgı ne düzeyde  (Okunma sayısı 1935 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Okan Cesur Sürmeneli

• Aktif Üye
  • **
  • Rep Puanı: +0/-0
  • Hos nefesinle bana bağır!Hafiflesin yüküm ağır!!!
trabzonda madde bagımlılıgı ne düzeyde
« : Kasım 16, 2008, 02:58:46 ÖS »
tarbzonda ikamet eden arkadaslarıama sorabilirmiyim acaba..trabzonda uyusturucu ve benzeri madde kullanımı fazlamı acaba..tesekkürler
______    INDEPENDENT_____ ____schizopfhren insan topluma ^ördeklerindomatestabanfiyatlarınaolanetkisi^ kadar zararsızdır____denizlinin en yakısıklı ve karizmatik trabzonlusu : p   _kalpsizim adım okan ruhum deja_vu bedenim don juan___________                            Ya hér$éiM ya HiÇim
     soRma düNya né ßiçiM!
          ßi köRdüüümKi iÇiM
               çöZdükçé DoLanıOooRee______

Çevrimdışı kuzeydenizi

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +338/-14
  • çok şükür...
Ynt: trabzonda madde bagımlılıgı ne düzeyde
« Yanıtla #1 : Kasım 16, 2008, 10:45:19 ÖS »
bizim tek bağımlılığımız  :ts: sürmeneli, başka bağımlılık bilmeyiz :)
:alkş: :ts:
"Annesi nin Gülü,bitanesi ve canım oğlum-2"

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #2 : Kasım 17, 2008, 09:19:59 ÖÖ »
vay be..kanser riskinin bukadar yogınlukta oldugu memleketimizde bu derece sigara icilmesi insanın yüegini sızlatıyor
______    INDEPENDENT_____ ____schizopfhren insan topluma ^ördeklerindomatestabanfiyatlarınaolanetkisi^ kadar zararsızdır____denizlinin en yakısıklı ve karizmatik trabzonlusu : p   _kalpsizim adım okan ruhum deja_vu bedenim don juan___________                            Ya hér$éiM ya HiÇim
     soRma düNya né ßiçiM!
          ßi köRdüüümKi iÇiM

Çevrimdışı *Laz kızı*

• بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
  • Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
  • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
« Yanıtla #3 : Kasım 17, 2008, 09:23:17 ÖÖ »
Allah yeni nesilin yardımcısı olsun, yeni nesil çok farklı, artık ne büyük dinleyen var nede küçük :( bu bazıları için geçerli, Bende rastlıyorum bazen tinerci çocuklara, ama bu % 25 ayda bir mi olur 2 mi olur...
teşekkürler konu için..
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #4 : Kasım 17, 2008, 09:37:37 ÖÖ »
denizli karadenilzliler dernegine(dekader) gelen bazı hemsehrilerimle konusuyorum..giresunlu samsunlu trabzonlu artvinli sinoplu olsun pamukkale üniversitesinde okuyan arkadaslarımlada konusuyorum veya dernege gelmeyipte giydigi trabzonspor atkı veya tshirtünden bizim orali oldugunu anladıgım genclerle konusyorum samimi olduktan sonra..kiminin babası denizlide insaatcı kimininki fırıncı kimi nevresimci kimi yorganci kimi emlkacı kimi meyve sebze komisyoncusu balık komisyoncusu kimi müteahhit kimi ögretmen subay falan filan...ortak özellikleri ise konustugum cogu hemserimin uyusturucu sıfatında gecen esrar kullanıyor olması..

denızlı cok kozmopolitik biyer kullanıcı sayısı müthis fazla ama bizim oaraların insanınada pek yakıstıramıyorum..
mesela aslen tonyali olan bi aile var 4 erkek cocugu var en büyügü 28 en kücügü 19 yasında bu gencler öyle piskoopat olmuslarki suan denizlinın tüm gencleri tanır onlari ve korkarlar 3ü cezaevinde millet bayram gibi seviniyor dogulular özellikle.. ortamın bu hale gelmesisini sebei bagımlılık ve aile..

karadenizimizn  o sıcak kanlı müthis insanlarina herseyin en güzeli yakısır
     soRma düNya né ßiçiM!
          ßi köRdüüümKi iÇiM

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +270/-7
« Yanıtla #5 : Kasım 18, 2008, 12:27:26 ÖÖ »
denizli karadenilzliler dernegine(dekader) gelen bazı hemsehrilerimle konusuyorum..giresunlu samsunlu trabzonlu artvinli sinoplu olsun pamukkale üniversitesinde okuyan arkadaslarımlada konusuyorum veya dernege gelmeyipte giydigi trabzonspor atkı veya tshirtünden bizim orali oldugunu anladıgım genclerle konusyorum samimi olduktan sonra..kiminin babası denizlide insaatcı kimininki fırıncı kimi nevresimci kimi yorganci kimi emlkacı kimi meyve sebze komisyoncusu balık komisyoncusu kimi müteahhit kimi ögretmen subay falan filan...ortak özellikleri ise konustugum cogu hemserimin uyusturucu sıfatında gecen esrar kullanıyor olması..

denızlı cok kozmopolitik biyer kullanıcı sayısı müthis fazla ama bizim oaraların insanınada pek yakıstıramıyorum..
mesela aslen tonyali olan bi aile var 4 erkek cocugu var en büyügü 28 en kücügü 19 yasında bu gencler öyle piskoopat olmuslarki suan denizlinın tüm gencleri tanır onlari ve korkarlar 3ü cezaevinde millet bayram gibi seviniyor dogulular özellikle.. ortamın bu hale gelmesisini sebei bagımlılık ve aile..

karadenizimizn  o sıcak kanlı müthis insanlarina herseyin en güzeli yakısır

katılıyorum..

ben eskişehirde okurken üstümde trabzon ile alakalı birşey oldugunda 2 kat daha dikkat ediyordum davranıslarıma..hatta yere tükürmesi muhtemel bir arkadaşıma,trabzonlu değil tabi,soguk br kıs gününde ts atkımı vermemiştm.şimdi dedim onu takar gider bi densizlik yapar şehrimize laf gelir diye.

madde bagımlılıgı konusuna gelınce,maalesef özellikle esrar yaygın..tabi bu şehir merkezinde yasayanlarda oluyor genellıkle..

bir de farklı bir bagımlılıgımz var,ki bu da cok kötü..küfür! daha dünkü usakların agzında,inanılmaz igrenc küfürler..yakısmıyor asla..
dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....