Gönderen Konu: Benide alın askere,,götürün Aktütün'e !!!!!  (Okunma sayısı 897 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davutçırpan

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +0/-0
Benide alın askere,,götürün Aktütün'e !!!!!
« : Ekim 05, 2008, 10:25:55 ÖÖ »
kiminin sevgilisi vardı kimisi evli kimisininde göremediği 40 günlük bebeği... daha yüreğimizde Dağlıca nın ateşi sönmeden Aktütün yakıldı...Benim bi abimde bundan 14 yıl önce şehit olmuştu hemde kahpece vurularak Van Gürpınar'da aynı yılda 13 haziran 1994 te bir başka abimde Hakkaride şehit oldu ...bir arkadaşımı kardeşimi bu yıl şehit verdim...bestler dereler de

15 fidanımız gözlerin önünde canlı canlı yakıldı resmen ve biz Dünyaya nam salmış Çılgın Türkler sadece ağladık...ağlamakla kalmayıp yüce devletimizin en stratejik görevlerinden birine çürük raporu alarak askerlikten korkan korkakları tabiri caizse özür dilerim arkadaşlar ŞEREFSİZLERİ getirdik...Bu resimlere iyi bakın o şeref fukarası insanlar yüzünüz kırıştımı acaba ??

Ben teröriste kızmıyorum... neden biliyomusunuz?? teröristin bir ideolojisi ve hedefi var ve eylemlerinin tek amacı ülkemizi bölmek...Bize göre komik hatta cahilce saçma sapan bir ideoloji...gerçekleşmiceği kesin olan saçma sapan bir ideoloji ama sçmada olsa cahilcede olsa hedeflerine ulaşmak içiin mücadele ediyolar...Ya bizim Vatan bölünmez diyen devlet büyüklerimiz Askerlikten kaçan savcılarımız acaba kendi ideolojieri için teröristler kadar mücadele ediyolarmı ?? Bu devletin ekmeğini yiyen bu milletin verdiği vergilerle maaş alan lüks mekanlarda krallar gibi hayat süren bu insanlar acaba ülkemiz için ne yapıyolar??

VATAN SİZDEN GÖREV BEKLER AĞALARRRRRRRRR !!!!!!! BİR GRUP ÇAPULCU DİYE TABİR ETTİĞİMİZ ŞEREFSİZ ORDUSU BİZE KUZEY IRAKTAN UZUN NAMLULU SİLAHLARLA ATEŞ AÇABİLİCEK CESARETİ BULMUŞSA KENDİNDE BU BİZİM DEVLETİMİZİN GÖREVİNİ EKSİK YAPTIĞININ GÖSTERGESİDİR... 15 VATAN EVLADI 30.000 VATAN EVLADIMIZIN KATILDIĞI KERVANA KATILDI...İDDİA EDİYORUM PKK 'NIN 30.000 AKTİF MİLİTANI YOKTUR...BIRAKIN ABD EMPERYALİZMİNİ BİZ MANDA VE HİMAYELERİ LOZANA GÖMMÜŞ MİLLETİZ...SİLKELENİN YOKSA BU HALK SİZİ GERÇEKTEN SİLKELEYECEK !!!   

Ülkemizin başı sağolsun... Tüm şehitlerimize Saygılarımla...Yüce Rabbim sizlerin içtiği şehadet şerbetinden içmeyi bizlerede nasip eylesin ....
""bir dağın tepesinde kartalada yılanada rastlanır.aralarındaki tek fark oraya birinin uçarak diğerinin sürünerek gelmesidir""