Gönderen Konu: Sizce Bayanlar calismamali, evde oturmali diyen erkekler haklimi?sizce bu nedir?  (Okunma sayısı 1535 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı betül22

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +40/-2
  • °°°вєтüℓ°°°
Arkadaslar düsüncelerinizi ve yorumlarinizi bekliyorum  :-\

Çevrimdışı çarşıgüzeli

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +38/-1
hayır bayanlar çalışma özgürlüğüne sahip....erkeğin maaşı yetsede yetmesede bu kadının bileceği bi iş ister çalışır ister çalışmaz :)

Çevrimdışı betül22

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +40/-2
  • °°°вєтüℓ°°°
tesekkürler arkadaslar yorumlariniz icin....  :alkis:

Çevrimdışı pasay

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +46/-1
  • Söyle bana ey sevgili, Nedensiz doğar mı sevgiler?
benim düşüncem çalışmaması yönünde ama çalışacağım dersede hiç bir zaman karşı çıkmam hatta destekte olurum ama evdeki işleri aksatmaması gerekli aksatırsada köstek olurum.
Yaseminim benim.

Çevrimdışı fuzuli

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +36/-0
allah gostermesin ben calismak isteyeni zaten aramam herkes aradigini bulur
ikinci olarak kadin denildimi ben anne adayi anlarim ve kadini bas taci yapan onun analik vasfidir benim vatanima anadolu ismini veren bu analardir
nene hatunlar kara fatmalar belki bugun ki anlamda calismasalarda evlat yetistirmislerdi vatana millete hayirli savas zamani o nine tasimisti sipere mermi
bana gore bugun disarda calisan bir bayan cocuk yetistirmede istedigi verimi alamaz evde oturmali mi bu soru cok saf bir soru olur cunki kadin da sosyal bir kisi ve sosyal hayatin dinamiklerini yetistiren makamlardir eger anneler iyi nesil yetistirirse o toplum duzelir ben universte okuyorum universiteler insana ahlak vermiyor insanlik vermiyor kisi aileden ne almissa ustune ilim koyuyor sadece tabi kadinlar ozgurdur ama neye gore kurana gore hayat yasayan bundan bahsedemez cunki kuranda her sey hudutlari ile sinirlidir tabi bu ozgurluk erkekler icin de gerekli elbet bizim toplum hayati icin kadinlarinda calismasina ihtiyacimiz var ebe lazim kadin hastaliklarina lazim hoca bayanlar lazim lazim oglu lazim yani kadin secici olmalidir b

hulasa benim acimdan kadin bir erkek gibi degildir kusura bakmasin demokrasi laiklik insan haklari  kadinlik hassas ve bir okadar toplum icin onemli bir statudur herkes de beceremiyor maalesef biraz fazla uzattim galiba hakkinizi helal edin

rabbim herkesin gonlune gore versin her davul dengi dengine

yav zaten simdi trabzonda ki hayatimiz geldi aklima da kadinin zaten bagda bahcede anasi dini aglay yaaa