Gönderen Konu: Trabzonforum Style Hakkinda Bir Öneri..  (Okunma sayısı 1648 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı LaZKiZi61

• Paylaşımcı Üye
  • Rep Puanı: +12/-0
  • Onun Ayakkabilariyla Yürümeden Onu Yargilama!
Trabzonforum Style Hakkinda Bir Öneri..
« : Kasım 28, 2007, 08:59:48 ÖS »
forumunuz gayet hos fakat madem sorulmus bende fikrimi yazmak istedim nacizane..Bir kac tane daha ana baslik acabilirsiniz cunku bir cok konu karisyk konu olarak acilan bolume gidiyor..Bunun disinda forum designi basak bir forumdan arkadasiniz yapmis inceledigim kadariyla :) simdi resimle belirttigim yerler ortalansa daha hos ve simetrik bir goruntu olusur fikrimce :)

Çevrimdışı LaZKiZi61

• Paylaşımcı Üye
Ynt: Trabzonforum Style Hakkinda Bir Öneri..
« Yanıtla #1 : Kasım 29, 2007, 07:07:50 ÖS »
Ha birde simdi aklima geldi radyonuzda yok :) eger isterseniz 24 saat online radyom var hic bir ucret talep etmeden board unuza ekleyebilirim ve aranizda yayin almak eglenmek isteyenler olursa yardimci olurum [ cokmu fazla oldum acaba ] :)

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #2 : Kasım 30, 2007, 02:15:13 ÖS »
Merhaba..

Forumumuza hoşgeldiniz..Önerileriniz için tşkkrler..İlk önerinizdeki kategorileri ortalama basit olarak ayarlayabiliriz..

Radyo konusu uzun zamandır aklımızda olan bir mesele idi..Ancak fırsat ve zaman bulup maalesef istediklerimizi yapamadık..Bu konuda ayrıntıları görüşebiliriz..

İyi forumlar..
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı LaZKiZi61

• Paylaşımcı Üye
« Yanıtla #3 : Kasım 30, 2007, 09:02:01 ÖS »
Hos buldum tsk ederim.. kayit oldugum msn adresimi eklerseniz radyo konusunda gorusebiliriz.. cok guzl bir radyomuz var sadece ona ait bir server var birilerinin girmesi bile gerekmiyor yayina automatisch 24 saat onlinedir radyomuz.. yukardada soyledigim gibi eger isteyenler olursa yayin almak isteyen onalarada yardimci olurum,bende arada yayin yapiyorum vakit buldukca..

Çevrimdışı 61hami61

• Süper Üye
  • Rep Puanı: +17/-1
  • Aşk işte...
« Yanıtla #4 : Ağustos 01, 2008, 01:09:29 ÖÖ »
ben daha once bır sıtede yaptım ama
benım net sınırlı oldgundan dolayı kotoyı astımm fasla bır mıktar geldı ve bunu sıte karsılamdıgı ıcın bende bıraktım yavuz kardesımde cok ıyı bılıyo yanı cokda ıyı bır dj dım ama olmadıı.. isterdim ama sızdede ısterım ama tek sorun sınırlı olması :(:(:(