Gönderen Konu: Kim gitmeli  (Okunma sayısı 10494 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı forever61

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +6/-0
Ynt: Kim gitmeli
« Yanıtla #39 : Kasım 07, 2007, 08:20:15 ÖÖ »
ben direk dinlemedim ama bakanın o şekilde konuştuğunu diyor herkes.
Göktaş da aynı şeyi demiş. başbakan böle bi söz vermedi demiş. birde  Kongrede taraftar kimi seçeceğini ii bilir demiş. üstü kapalı tehtih algıladım burda.  nuriyi seçmezseniz statıda unutun diyor.

ama belediyenin önündeki seçim konuşmalarında statın dev posterini asıp onun üzerinden stat yapımı sözü veren başbakanıda unutmadık. şimdi naıl söz verilmedi deniyor.
BMN (1999-.....)

Çevrimdışı hornydevil

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +51/-3
« Yanıtla #40 : Kasım 08, 2007, 01:10:55 ÖÖ »
ben direk dinlemedim ama bakanın o şekilde konuştuğunu diyor herkes.
Göktaş da aynı şeyi demiş. başbakan böle bi söz vermedi demiş. birde  Kongrede taraftar kimi seçeceğini ii bilir demiş. üstü kapalı tehtih algıladım burda.  nuriyi seçmezseniz statıda unutun diyor.

ama belediyenin önündeki seçim konuşmalarında statın dev posterini asıp onun üzerinden stat yapımı sözü veren başbakanıda unutmadık. şimdi naıl söz verilmedi deniyor.

eee olacağı da buydu zaten. sen spora siyaseti karıştırırsan bundan fazlasını beklemeyecen. ama ben gene de ümitliyim stadı yapacaklarına dair. 2011 ölimpiyatlarını bahane ederek belki bi stad yaparlar ama kullanım hakkı kimde olur nsıl olur onu bilemem. ya aslında bu işten elde edecekleri rantı elde ettiler siyasi olarak, Albayrak'ıda kullandılar bi güzel ki zaten onların adamıydı resmen. artık yapsalar ne olur yapmasalar...kongrede Albayarak yönetimi de giderse diyecekleri biz anlaşmıştık ama yönetim değişince olmadı felan gibisinden politik laflarla bizleri de oyalarlar ve bu devran böyle sürüp gider...
Böcek olmayı kabullenenlerin, ezilince şikayet etme hakkı yoktur!...

Çevrimdışı pasay

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +46/-1
  • Söyle bana ey sevgili, Nedensiz doğar mı sevgiler?
« Yanıtla #41 : Kasım 09, 2007, 12:36:28 ÖÖ »
vay be pasay sana helal olsun ne güzel istatistik yapmışsın. kardeşim Trabzonspor, Çaykur Rize veya Samsunspor değilki Kayserispor la karşılaştırıp istatistik vermişsin. o dediklerini birde Rize ve Samsun için yap onlar açısından gerçeği görürsün. ne günlere kaldık ya şuraya baksana. neymiş Kayseri den daha iyi bir takımmışız. bravo alkışlıyorum seni ve senin gibi düşünenleri. eskiden Trabzon a deplasman maçına gelipte sahaya forvetsiz çıkan takımlarla kendimizi bir tutmaya başlamışız. Trabzonspor bu ligde 3 büyük takım haricinde hiç bir takımla mukayese edilmezdi, şimdi düştüğümüz duruma bak. beni asıl yaralayan da buya zaten, bu istatistiği veren de bizim kendi insanımız, Trabzonspor lu bir kardeşimiz. bu arada Trabzonspor u bu şekilde mukayese edenler şu an yönetimde oldukları için kendilerini başarılı sayıyorlar. sende destekliyorsun tabi istatistiklere dayanarak...

İyi güzel demişsinde ben yönetim doğru yapmış gibilerinden bir kelime etmedimki sadece biri kayseri istatistiklerde TS den daha önde demesine dayanarak hazırladım o istatistiği. ayrıca benim diğer yazılarımı okursan yönetime karşı olduğumuda bilirsin. Ziya hocaya da karşı olduğumu. Ha bu kıyaslamayı yapman yanlıştı dersen ona diyeceğim yok. ama sonuçta bir iddia vardı çürütme maksatlı yaptım onu.
Yaseminim benim.

Çevrimdışı hornydevil

• Premium Üye
« Yanıtla #42 : Kasım 09, 2007, 02:08:42 ÖÖ »
işte bende onu diyorum ya pasay. benim yazdıklarımın sonunda da belirttiğim gibi sizin bi suçunuz yok bu şekilde davranmakta, sizi bu şekilde hareket etmeye ve daha da kötüsü Trabzonspor u 3 büyük takımın dışındaki takımlarla kıyaslamaya itenleri suçluyorum ve kınıyorum. bu tür oyunlara gelmememiz gerekir diye de düsünüyom. senin kıyaslayanlara bu sekilde cevap vermen gerekir diye düsündüm. ayrıca zamanında Albayrak öynetimini ben eleştirdiğim zaman sen savunmuştun diyede hatırlıyom bilmem yanlış mı :)

Çevrimdışı forever61

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +6/-0
« Yanıtla #43 : Kasım 09, 2007, 10:46:28 ÖÖ »
hornydevilin demek istediğini ben anladım. pasayda haklı .
aslında olması gereken bu kayseri falan gibitakımları sahada ezeceksin , sana laf söleyecek yüz bulamayacaklar kendilerinde. ama saha sonuçlarıda kötü gidince ve konuşmaya başladıkça bunlar, bu istatistikleri hazırlamak durumunda kalabiliyoruz işte. 
BMN (1999-.....)

Çevrimdışı pasay

• Premium Üye
« Yanıtla #44 : Kasım 09, 2007, 01:32:14 ÖS »
işte bende onu diyorum ya pasay. benim yazdıklarımın sonunda da belirttiğim gibi sizin bi suçunuz yok bu şekilde davranmakta, sizi bu şekilde hareket etmeye ve daha da kötüsü Trabzonspor u 3 büyük takımın dışındaki takımlarla kıyaslamaya itenleri suçluyorum ve kınıyorum. bu tür oyunlara gelmememiz gerekir diye de düsünüyom. senin kıyaslayanlara bu sekilde cevap vermen gerekir diye düsündüm. ayrıca zamanında Albayrak öynetimini ben eleştirdiğim zaman sen savunmuştun diyede hatırlıyom bilmem yanlış mı :)

valla ben bu yönetimi hiç sevmedim. Tuttuğumu hatırlamıyorum. yerinin söylersen sevinriim bir kontrol etmek isterim
Yaseminim benim.

Çevrimdışı hornydevil

• Premium Üye
« Yanıtla #45 : Kasım 13, 2007, 02:27:27 ÖÖ »
hornydevilin demek istediğini ben anladım. pasayda haklı .
aslında olması gereken bu kayseri falan gibitakımları sahada ezeceksin , sana laf söleyecek yüz bulamayacaklar kendilerinde. ama saha sonuçlarıda kötü gidince ve konuşmaya başladıkça bunlar, bu istatistikleri hazırlamak durumunda kalabiliyoruz işte. 

evet aynen senin dediğin gibi yapacaksın ki bi daha yüzleri tutmasın sahtekarların. yıllardır Trabzonspor Anadolu nun abisi olmuşta, diğer Anadolu kulüpleri Trabzon un şampiyon olmasını istiyormuşta felan gibi laflarla anamızı bellediler. şimdi bakıyorsunuz Trabzonspor la maç yaparken tribünlerde "Trabzon kümeye" diye bağırmaktan da zevk almaya başlamışlar. demek ki bu güne kadar yenemedikleri için bize dost görünmüşler, yoksa bizi çok sevdikleri, kara kaşımıza hayran oldukları için değil yani.  $D $D $D

sonuçta yazdıklarımız bir şeyleri ıspatladı sanırım. hepinize teşekkürler. :alkş: :alkş: :alkş:

pasay' a:
kardeş valla o kadar fazla zaman geçtiki Haziran ayında felandı sanırım sen Albayrak'ı desteklediydin iyi hatırlıyom. hangi konu altında olduğunu bulmam baya zor ama çokta önemi yok. olmuş geçmiş olay :)
« Son Düzenleme: Kasım 13, 2007, 02:29:24 ÖÖ Gönderen: hornydevil »

Çevrimdışı pasay

• Premium Üye
« Yanıtla #46 : Mart 11, 2008, 11:47:40 ÖS »
pasay' a:
kardeş valla o kadar fazla zaman geçtiki Haziran ayında felandı sanırım sen Albayrak'ı desteklediydin iyi hatırlıyom. hangi konu altında olduğunu bulmam baya zor ama çokta önemi yok. olmuş geçmiş olay :)

Adım gibi eminim hiç bi zaman sevmedim desteklemedim dediğin gibi olmuş bitmiş olay. ama yönetim hakkında görüşlerimden bazıları

ya acaba diyorum ki bir miting yapsak yönetim istifa die bunları atabilirmiyiz merak ediyorum.

ya çok iii oldu. takım yönetiminden bi haberdi bizide ziyan etti kendinide. ama şimdi inş. iii olacak önümüz açık bir engel kaldı oda fb li nuri
« Son Düzenleme: Mart 11, 2008, 11:54:36 ÖS Gönderen: pasay »
Yaseminim benim.

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +270/-7
« Yanıtla #47 : Mart 12, 2008, 12:45:22 ÖS »
ankete yeni futbolcular ekledim..

bence tayfun,erdinç,ferhat,umut,ahmet şahin,hasan üçüncü kesinlikle gönderilmeli.
dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....

Çevrimdışı tuğba61

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +5/-0
  • <<< Arsin >>>
« Yanıtla #48 : Nisan 21, 2008, 07:09:25 ÖS »
Tayfun , Çağdaş , Ayman , Ergin ,Hüseyin( en başta) , Erdinç , Hasan
Osmanlı torunu olmak ŞEREFTİR, onlara layık olmaksa boynumuzun BORCU.. (kimse gocunmasın)

(((( Aşk sadece Bordo&Mavi.. ))))