Gönderen Konu: Kim gitmeli  (Okunma sayısı 10493 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı servet-61

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +2/-0
Ynt: Kim gitmeli
« Yanıtla #13 : Ağustos 01, 2007, 12:51:07 ÖS »
bu lısteden ben en az 4 5 kısıyı yollarım bunlar yemın ederım trabzonspor kapıcısıı olamaz da ıste ama kım gıtmelı bene torpıllı olan celo

Çevrimdışı movado

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +68/-0
  • ARTIK PEMBE TABLOLAR ÇİZEBİLEN BİR RESSAM DEĞİLİM
« Yanıtla #14 : Ağustos 01, 2007, 07:34:56 ÖS »
musa ersen umut dışında ferhat ı da ekleyebiliriz gerisini at gitsin

Çevrimdışı saymizali61

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
« Yanıtla #15 : Eylül 04, 2007, 11:13:35 ÖS »
Beceriksiz yönetim,Basiretsiz Ziya Doğan El freni ceyhun Eriş,Celalettin koçak(Bütün topları taça atabilen tek yetenek) gitmesi lazım

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +270/-7
« Yanıtla #16 : Eylül 07, 2007, 01:56:32 ÖÖ »
her yönümüzle silkinmeliyiz..taraftar futbolcu yönetici hepsi dahil
dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #17 : Eylül 07, 2007, 02:44:18 ÖÖ »
Ferhat Çökmüş-Hasan Üçüncü-Feridun-Musa Büyük-Mustafa Keçeli..

Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı kuzey

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #18 : Eylül 07, 2007, 12:32:48 ÖS »
evet vardır gitmesi gerekenler  kimmi fatihtekkeyi satanlar ve onların getirdiği  ziyadoğan  farkındamısınız bilmem ama bu takım 2 pas yapamıyor  top oynayamıyor gidecek kişiler bellidir kimse oyunculara kusur bulmasın

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #19 : Eylül 07, 2007, 01:41:02 ÖS »
Yönetim hakkında yorumda bile bulunmak istemiyorum..Trabzonsporun bu yönetimi Trabzonspor için hiçbir olumlu atak yapmamıştır.Trabzonspor un ağırlığını taşıyamayan şahıslar yönetimde bulunmaktadırlar..İnşallah Aralık ayında bunlardan kurtulacağız.Daha iyisinin gelmesi dileğimle
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı serdarts

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #20 : Eylül 07, 2007, 03:27:58 ÖS »

[/quote]

tek örnek alacağımız kişi kısımlarına katılmıyorum gerisi güzel
[/quote]
bence arkadaş tamamiyle doğru yazmış.son cümlesinede katılmanı beklerdim

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
« Yanıtla #21 : Eylül 08, 2007, 12:41:12 ÖÖ »
Biz Trabzonspor olarak kimseyi örnek almadan var olduk... ve Türkiye sınırları içerisindede örnek alabilceğimiz bir takım yoktur... Trabzonspor örnek almaz !! Örnek Olur... Gerek taraftarı ile gerek camia olarak... Futbolu en iyi bilen taraftara sahibiz... kimi ve neyi ne için örnek alacağız?!! bizim tarftarımızı çileden çıkaran; futbolu bilmeyen ve futbolu ticarete dönüştüren zihniyetlerdir... !! biz ticaret yapanı örnek almayız.. !!! biz ahlakıyla, hakkıyla spor yapanı örnek alrız... Tek örnek alacağımız isim Kemal Atatürk'tür...

tek örnek alacağımız kişi kısımlarına katılmıyorum gerisi güzel

Sen şimdi Kemal Atatürk'emi laf ettin  :hi: \hm

kendisi cevabı verecektır ama sanmıyorum o manada söyledigini..ki ben de katılmıyorum Atatürk konusuna,futbol bu..Atatürkle bagdastırılamayacak birşey..
dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
« Yanıtla #22 : Eylül 08, 2007, 12:52:03 ÖÖ »
bu trabzpnsporun sorununu ne olarak algıladıgımıza göre degişir..bence sorun eski ruhun olmamasıdır,sadece yönetici degisikligiyle düzelecek durum değil bu..gereklı olan trabzonlu durusu ve trabzon ruhudur(bence)..bu acıdan bakınca Atatürkle alakası olmadıgını düşünüyorum..ama ahlak tabiki cok önemlıdır sporda(Atatürkün dedigi gibi)

ayrıca her konunun Atatürkle bagdastırılabilecegine inanmıyorum..

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
« Yanıtla #23 : Eylül 08, 2007, 01:04:30 ÖÖ »
kimseye karsı bir önyargım yok..bu zamandır forumdayım aksini iddaa edecek bir yazım yoktur..Atatürke karsı da tabiki bir önyargım yok,ama bazıları gibi ilahlaştırmıyorum sadece..

1965 yılında söylenmiş bir sözü sırf daha etkı yapsın diye Atatürk söylemiş gibi lanse edenler var,her şeyi Atatürke yormak,her konuda en iyisini onun bildigini idaa etmek yanlıs bana göre..

konuya dönersek,senın orda neye tepkı verdigini gördüm sonrakı mesajında..belki senin düşündügün acıdan yazmıstır bilemem,savunmak da bana düşmez..gelirse kendi cevabını verir(ilk mesajımda da yazdım bunu)

yine konuyla alakası yok ama bir insan cıkıp bu konuda örnek alacagımız kişi Atatürk degildir diyebilir(yanlıs olsada,katılmasamda)bi insanın tüm hareketlerının herkes tarafından benımsenmesi beklenemz..

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
« Yanıtla #24 : Eylül 08, 2007, 01:29:06 ÖÖ »
bende çözülecek birşey yok aslında.durum belli diyorsan öyle olsun..ve konunun buraya gelmesi de cok sacma..konu trabzonspor nasıl düzelir,kim gitse iyi olur..buralara nasıl geldi anlamıyorum

Çevrimdışı forever61

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +6/-0
« Yanıtla #25 : Ekim 31, 2007, 09:22:22 ÖS »
önce Nuri Albayrak
BMN (1999-.....)