Gönderen Konu: YÜK TAŞIYAN MÜHENDİS  (Okunma sayısı 2228 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı constantine

• Süper Üye
  • Rep Puanı: +27/-0
YÜK TAŞIYAN MÜHENDİS
« : Kasım 23, 2006, 12:29:44 ÖÖ »
MÜHENDİS OLDU AMA YÜK TAŞIMAYI BIRAKMADI

Mudurnu Abant Sunta sanayi Tic. A.Ş. nin üretim ve kalite sorumlusu, Orman Endüstri Mühendis Osman Karaca izinli olarak geldiği köyünde annesine yardım etmek için tarla ve ev işlerinde çalıştı. ormandan yük taşıyarak annesinin gönlünü almaya çalıştı. “zor şartlar altında anne ve babası tarafından büyütülüp ve okutulduğunu eğer ben bu gün belli bir yere gelmişsem bunların sayesindedir. Okul yıllarımda onlara yardım edemedim ama şimdi fırsatım oldukça yardım ederek görevimi yerine getirmeye çalışıyorum” dedi

[eklenti yönetici tarafından silindi]
bir görebilsem yüzünü beklenmedik bir şehirde.Ne yaprak düşer sonbaharda inan,ne yağmur...Ne acı kalır yürekte,ne gözyaşı...Bir değse gözlerin gözlerime ne hüzün kalır gecemde,ne matem...Ne asiliği kalır denizin,ne hırçınlığı...NE ÇOK ÖZLEDİM SENİ BİLSEN.....
https://img253.imageshack.us/img253/7601/w3erwa1.png

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
Ynt: YÜK TAŞIYAN MÜHENDİS
« Yanıtla #1 : Kasım 23, 2006, 04:07:52 ÖÖ »
gerçektende ne güzel bir örnek davranış . Bu zamanda insanlarımızın % kaçı yaparki bu şekilde..helal olsun diyorum.
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı constantine

• Süper Üye
  • Rep Puanı: +27/-0
« Yanıtla #2 : Kasım 23, 2006, 02:00:42 ÖS »
haklısın.hayırlı bir evlat örneği dedikleri bu
bir görebilsem yüzünü beklenmedik bir şehirde.Ne yaprak düşer sonbaharda inan,ne yağmur...Ne acı kalır yürekte,ne gözyaşı...Bir değse gözlerin gözlerime ne hüzün kalır gecemde,ne matem...Ne asiliği kalır denizin,ne hırçınlığı...NE ÇOK ÖZLEDİM SENİ BİLSEN.....
https://img253.imageshack.us/img253/7601/w3erwa1.png

Çevrimdışı hamsi41

• *V*İ*P*
  • Rep Puanı: +10/-0
« Yanıtla #3 : Ocak 08, 2007, 09:17:03 ÖÖ »
ya ben o kadar mühendis tanıdım adamlar okuyunca sanki büyük bir patron oluyorlar işçiyken bile artislik yapıyorlar.karşıdakını küçümsemeler falan valla helal olsun  davranış biçimleri öğretmeleri gerek

Çevrimdışı Execute

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +27/-5
  • Bilirim Senin İçin Yaralı !!
« Yanıtla #4 : Ocak 08, 2007, 12:17:10 ÖS »
çok güzel gerçekten tşkrlr
61 Vatan 34 Mekan Alayına İsyan Kralına Hodri Meydan , Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz Paralo 61