Gönderen Konu: Yetimin annesine soruları  (Okunma sayısı 1323 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kibar

• Ziyaretçi
Yetimin annesine soruları
« : Ekim 25, 2009, 04:14:47 ÖÖ »
       Anne yetimlik ne dekek
                                                                                                  Anne yetimliği bana anlatırmısın
                                                                                                   Anne yetimler neden horlanıyor
                                                                                                     Anne yetim olmak suçmu
                                                                                                       Anne yetimleri niye kimse sevmiyor
                                                                                                         Anne ben hep yetimmi kalacam
                                                                                                            Anne yetimliğin sonu yokmu
                                                                                                               Anne beni yetimlikten kurtaramazmısın
                                                                                                                  Anne bunları yapamıyorsan beni bırakma
                                                                                                                     ANNEM  ANNEM   ANNEM                           

kibar

• Ziyaretçi
Ynt: Yetimin annesine soruları
« Yanıtla #1 : Ekim 26, 2009, 02:35:37 ÖÖ »
       Anne yetimlik ne dekek
                                                                                                  Anne yetimliği bana anlatırmısın
                                                                                                   Anne yetimler neden horlanıyor
                                                                                                     Anne yetim olmak suçmu
                                                                                                       Anne yetimleri niye kimse sevmiyor
                                                                                                         Anne ben hep yetimmi kalacam
                                                                                                            Anne yetimliğin sonu yokmu
                                                                                                               Anne beni yetimlikten kurtaramazmısın
                                                                                                                  Anne bunları yapamıyorsan beni bırakma
                                                                                                                     ANNEM  ANNEM   ANNEM                           

Çevrimdışı Canözüm

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +147/-1
  • Hayat İMAN ve CİHAD'dır...
« Yanıtla #2 : Ekim 26, 2009, 02:58:04 ÖS »
Yetim olmak zor bir sey Mevlam yar vede yardımcıları olsun

Dinimizde Bir yetimin basını okşamak bile nekadar sevapken asla hor görmemek onları kendi evlatlarımız gibi görmemiz bakmamız ve bütün sıkıntılarında yardımcı olmamız lazım..  :ysli:
Hasret ötüşleri bitmeyen
kuşlar
Yitiksevdamızı
getirin artık..!

kibar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Ekim 26, 2009, 03:33:54 ÖS »
ama malesef yetim leri dışlar olduk