Gönderen Konu: Forumda Yeni Bir Etkinlik Yapalım mı?  (Okunma sayısı 3833 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fuzuli

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +36/-0
Ynt: Forumda Yeni Bir Etkinlik Yapalım mı?
« Yanıtla #13 : Nisan 20, 2009, 11:54:28 ÖÖ »
ben yeni gördüm arkadaşlar malümünüz eskisi gibi giremiyorum foruma ama önemli deel albay abide olsun bazı arkaşlar da olsun telefonum var bir alo kadar yakındayım olurmu olmaz mı diye düşünmeyin ne yapılmaış da olmamış

Çevrimdışı ali bakkal

• Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +334/-14
  • Teslim ol HAK dostuna, düşen bir yaprak gibi
« Yanıtla #14 : Nisan 20, 2009, 12:02:48 ÖS »
Teklifin değerlendirilecektir coskun61 anket açılmış bulunmaktadır. Tüm arkadaşlarımızı bu ankete bekliyoruz.

Geçici dünya için "GAYRET ÜSTÜNE GAYRET", Ebedî dünya için "GAYRET YOK HAYRET"!
Biz aşkı İLKOKULdan değil; İLK O KUL'dan (S.A.V.) öğrendik. :gul:

Çevrimdışı yomralipacci

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +198/-1
« Yanıtla #15 : Nisan 20, 2009, 05:20:36 ÖS »
Başka forumlarda karşılaştığım ve haftalık olarak yapılan, çokta eğlenceli olan bir düşünce. Ali bakkal abiye teşekkürler.
€Lden düşme sevdaLar değiL ßenim istediğim ya yüreğinin sahißi oLmaLıyım yada hiçßirşeyin

Çevrimdışı ali bakkal

• Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +334/-14
  • Teslim ol HAK dostuna, düşen bir yaprak gibi
« Yanıtla #16 : Nisan 20, 2009, 05:23:16 ÖS »
Sorulan her soruya mutlaka cevap vermesi gerekmiyor zaten. Elbette gönül ister ki her soruya yanıt alabilelim, fakat üye dilerse istemediği soruları cevaplamayabilir. Yani kimliği ile ilgili soru olursa veya başka bir tür soruyu eğer yanıtlamak istemediği bir soru ise yanıtsız bırakabilir. Arkadaşımızın kendi insiyatifinde yani ;)

Başka forumlarda karşılaştığım ve haftalık olarak yapılan, çokta eğlenceli olan bir düşünce. Ali bakkal abiye teşekkürler.
Ben teşekkür ederim yomralım. Evet haftalık da olabilir, fakat 1 haftada bazı üyeleri online görmek zor olabiliyor. Bu üye gerek soru sormak isteyecek biri olabilir, gerekse sorulara cevap verecek arkadaşımız olabilir. Ayrıca ben, haftalık röportajdaki gibi hızlı başlayıp nefesimiz çabuk kesilmesin diye aylık olarak önerdim. Uygun görüldüğü takdirde haftalığa da çevrilebilir. ;)

Geçici dünya için "GAYRET ÜSTÜNE GAYRET", Ebedî dünya için "GAYRET YOK HAYRET"!
Biz aşkı İLKOKULdan değil; İLK O KUL'dan (S.A.V.) öğrendik. :gul:

Çevrimdışı yomralipacci

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +198/-1
« Yanıtla #17 : Nisan 20, 2009, 05:27:05 ÖS »
Yok abicim aylık olması daha güzel, mesela benim ne zamandır internetimde sorun var gelemiyorum başlıktan anca haberim oldu.
€Lden düşme sevdaLar değiL ßenim istediğim ya yüreğinin sahißi oLmaLıyım yada hiçßirşeyin