Gönderen Konu: Ali'nin Bakkalı  (Okunma sayısı 195913 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı *Laz kızı*

• بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
  • Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
Ynt: Ali'nin Bakkalı
« Yanıtla #130 : Eylül 16, 2008, 08:22:12 ÖS »
afferümm benim kardesimeee  :svm: :svm: :svm: :svm: hanimişte hanimişşş al ablamm tükan seninn  :svm: :svm: :svm: :smke: :smke: :smke: :smke: :smke: 

sen tamam ablayi göreceksun...  hımm kimsecikler yok galiba..

şşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş  :lsana :lsana :lsana :lsana hop yavaş gell ben burdayım olmasamada gizli kamera taktım satennn  :lsana :lsana :lsana :mngd: :mngd: :mngd: hiç bişey alamazsınn  :lsana :lsana :lsana
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"

Çevrimdışı *Laz kızı*

• Co-Admin
  • *
« Yanıtla #131 : Eylül 16, 2008, 08:24:27 ÖS »
albay abi çekemiyo bizi ablam  :svm: canım ablam benim sağol  :svm:  :güll: :güll: :güll: :güll: :güll: :güll:

ne demek ablammm tükan senin dedim yaaa  :smke: :smke: :smke: ==- ==- ==- bırak şu albayı yawww kıskanç şey satenn  :hayir: :hayir: :hayir: :hayir:

Çevrimdışı *Laz kızı*

• Co-Admin
  • *
« Yanıtla #132 : Eylül 16, 2008, 08:25:18 ÖS »

aha yakaladum oniiii  :lsana
:afrn :afrn :afrn :afrn :afrn :svm:

Çevrimdışı *Laz kızı*

• Co-Admin
  • *
« Yanıtla #133 : Eylül 16, 2008, 08:32:52 ÖS »
ali bakkal habu beleşcileri burdan derhal uzaklaşturmani 9.9 şiddetinde öneriyrum yoksa raflarda satacak bişe galmaycek bu gidişlan raflarida satar bunlar korkayrum....sonra bana demeki ramiden bana mal gönder dtikanda bişe galmadi bayramüsti. :ysli: :ysli: :ysli:

bakun uyanuğa bakunnn  :lsana :lsana :lsana :lsana güya bişey yapayiii  :\md: :\md: :\md: :\md: bilmeyki laz kızı ağlatır benim anamiii  :lsana :lsana :lsana bizii işten attırup başkasini koyacan puriyee oylemi ulaaa  :lsana :lsana :lsana :lsana seni seniii  :lsana :lsana :lsana

aman abim göüzüne kurbann sakın buna inanmaa bunun ne olduğunu bir Allah bir ben biliremmm  :lsana :lsana :lsana bana yapmadığı kalmadı abim.. :lsana evden bilem kapıya attı benii  :sick: :sick: :sick: yeni çeyizlerimle hemdee  :hayir: :hayir: :hayir: evimin her köşesine dinamit pumpaa  \> koydiii  >:( >:( >:(

Çevrimdışı yomralipacci

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +198/-1
« Yanıtla #134 : Eylül 16, 2008, 08:37:10 ÖS »
Yapar bu albay herşeyi yapar "{ "{
bu ne hız ya forumu çözmeye çalışayım derken bi bakıyorum bi sonraki sayfaya geçilmiş 'D ben bu gidişle geçmiş konulara hiç bakamayacam
€Lden düşme sevdaLar değiL ßenim istediğim ya yüreğinin sahißi oLmaLıyım yada hiçßirşeyin

Çevrimdışı *Laz kızı*

• Co-Admin
  • *
« Yanıtla #135 : Eylül 16, 2008, 08:39:31 ÖS »
hadi hadi görüyoruz güya beni yakaladı diye çocuğa ne var ne yok yedirdin senin yediklerinide görmedeim sanma beni yakalamışlar güya asıl bensizi kolluyorum bakayim neleri götürüyorsunuz...hem ben tikan sahibiyle muhattabım sana ne oluyor..bak tepemi attırma..yediklerinin gizli kamera görüntüleri var elimde o göre.

seni seniiiii  :lsana :lsana :lsana güya böyle diyip abimin gözüne girecen oylemiii  :smke: :smke: :smke: yemeslerr canımmm  :smke: :smke: :smke: baim bilir benim kim olduğumuuu  :svm: hem sananee kime ne verir veririm o benim yardımcı çırakk  :lsana ben olmasam o pakıyor puriyee ve göz kulak oluyor yese bir jelibon ne olurr  :lsana :lsana :lsana bir daha seni haburda görmeyim kayboll  :lsana :lsana :lsana

heee pacimm çok hızlı gidiyruk  :6a23: :6a23: :6a23: :a45: :a14:

Çevrimdışı *Laz kızı*

• Co-Admin
  • *
« Yanıtla #136 : Eylül 16, 2008, 08:45:23 ÖS »
evet albay hereks biliyo bikerem ne olduğuniii  :hayir: :hayir: :hayir: :lsana :lsana :lsana :lsana

ye ablam sen bırak bu albayii :srr: :srr:

Çevrimdışı yomralipacci

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +198/-1
« Yanıtla #137 : Eylül 16, 2008, 08:47:20 ÖS »
Yapar bu albay herşeyi yapar "{ "{
bu ne hız ya forumu çözmeye çalışayım derken bi bakıyorum bi sonraki sayfaya geçilmiş 'D ben bu gidişle geçmiş konulara hiç bakamayacam

şimdi anlayamadım..yaparbu albay derken özlem yapar demek istediniz sanırım yomrali pacim &;
bak haburda bi virgülün ettuğune "{ yok hiçta oyle bişe demek istemedum, senun anlayipta anlamak istemeduğuni demek istemiştum "{
€Lden düşme sevdaLar değiL ßenim istediğim ya yüreğinin sahißi oLmaLıyım yada hiçßirşeyin

Çevrimdışı *Laz kızı*

• Co-Admin
  • *
« Yanıtla #138 : Eylül 16, 2008, 08:55:00 ÖS »
ahan işte ye ablam sen bırak bu albayı ne yiyecekki raflara sıra gedi bişe bırakmadunuz tikanda.oooooooooo ye ablam ye sen gomişidunya onlari raflara...bari rafları sağlam bırakın be ayıptır..burdan ben mal gönderirimde satar ali kardaşum adamun çoluk çocuğu var günahtır be mahvettiniz adamı..vah ali kardaşum vaaaaaaaaaaaah nasıl bağlanamadun sen bugün siteye vaaaaaaaaaaah vah..

seni varya seniiii kaynar kazana atacaksunnn sen diycen ki uy nenem illalalhhh yandımm o zaman altınaa kup kuri odunlari koyup yakacannn  :lsana :lsana :lsana adam arkadaşına yapmaz beee  :hayir: :hayir: :hayir: :hayir: çok ayıp edeyusunn abim da yok yaa kanduracanda onii ama kameraa elimdee ne aldın ne çaldım hep liste yaptum bak sayayrum

10 kg zeytin
10 kg ayçiçek yağı
10 kğ şeker
10 kğ pirinç
10 kaşar
10 adet salça
20 kutu hazır çorba
 :uuu: :uuu: :uuu: :uuu:
vahh abim vahhh batırdı seni bu albayyy ve sayamayacağımkadar sakız ve çikolata gofret türü şeyler korkmaa ali abim video limdee yakaladum hırkısı :kuzya: :kuzya: :kuzya: :kuzya:

Çevrimdışı ali bakkal

• Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +334/-14
  • Teslim ol HAK dostuna, düşen bir yaprak gibi
« Yanıtla #139 : Eylül 16, 2008, 10:52:03 ÖS »

1 gözüm işde bir gözüm oynaşta diyecekti işte ali kardaşum anla sen akıllı adamsın vesselam..buna fazla kulak asma söyleyeyim..

.a.selam kardaş ne sorunun varki giremiyon siteye msneye giriyon..
Sadece bu foruma giremiyordum albayım, diğer sitelerde bir problem yaşamıyordum, dolayısıyla msnde de sorun yoktu. Ama şükür rabbime ki nihayet girebildim. Bu arada! msn adresleriniz olsaydı direk oradan yazacaktım, lakin yalnızca Cem'in adresi olduğu için onunla selam gönderdim.

afferümm benim kardesimeee  :svm: :svm: :svm: :svm: hanimişte hanimişşş al ablamm tükan seninn  :svm: :svm: :svm: :smke: :smke: :smke: :smke: :smke: 

şşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş  :lsana :lsana :lsana :lsana hop yavaş gell ben burdayım olmasamada gizli kamera taktım satennn  :lsana :lsana :lsana :mngd: :mngd: :mngd: hiç bişey alamazsınn  :lsana :lsana :lsana
BAk şimdi inandım dükkanı beklediğine, çünkü dükkanda gerçekten kamera vardı ve sen dükkanı beklemesen bunu göremezdin :afrn :afrn

ali bakkal habu beleşcileri burdan derhal uzaklaşturmani 9.9 şiddetinde öneriyrum yoksa raflarda satacak bişe galmaycek bu gidişlan raflarida satar bunlar korkayrum....sonra bana demeki ramiden bana mal gönder dtikanda bişe galmadi bayramüsti. :ysli: :ysli: :ysli:
Daha iyi ya albayım , zaten kamera olup biteni çekiyor, ne satmışlarsa kameradan kontrol eder ve parasını onlardan alırım. Sonuçta cebime para girmiş olur \_ \_

Geçici dünya için "GAYRET ÜSTÜNE GAYRET", Ebedî dünya için "GAYRET YOK HAYRET"!
Biz aşkı İLKOKULdan değil; İLK O KUL'dan (S.A.V.) öğrendik. :gul:

Çevrimdışı *Laz kızı*

• Co-Admin
  • *
« Yanıtla #140 : Eylül 16, 2008, 11:33:34 ÖS »
abi okumadın üste yazdıklarımı herhalll  :uuu: :uuu: :uuu: :uuu:

seni soyup yiyen albaydı yaaaw  :uuu: :uuu: :uuu: :uuu:

Çevrimdışı ali bakkal

• Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +334/-14
  • Teslim ol HAK dostuna, düşen bir yaprak gibi
« Yanıtla #141 : Eylül 16, 2008, 11:35:22 ÖS »
sen de benim yazdıklarımı okumadın herhal,
"Bak şimdi inandım dükkanı beklediğine, çünkü dükkanda gerçekten kamera vardı ve sen dükkanı beklemesen bunu göremezdin"  demiştim. Yani bu da ne demek, senin dükkanı beklediğinin bir işareti ;)

Geçici dünya için "GAYRET ÜSTÜNE GAYRET", Ebedî dünya için "GAYRET YOK HAYRET"!
Biz aşkı İLKOKULdan değil; İLK O KUL'dan (S.A.V.) öğrendik. :gul:

Çevrimdışı *Laz kızı*

• Co-Admin
  • *
« Yanıtla #142 : Eylül 16, 2008, 11:40:29 ÖS »
onu gördüm abimm ama bu albayy yamuk yapıyo yaaww  :cgr: :hayir: :hayir: :hayir: :hayir: