Gönderen Konu: 26.01.2011 --> Beşiktaş - Trabzonspor / Ziraat Türkiye Kupası 2010 - 2011  (Okunma sayısı 3251 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
bizde o kupadan 8 tane var eğer görmek isteyen müzeye gidebilir.... Bizim tek ve büyük hedefimiz lig kupasıdır...27 senede lig kupası alamadık ama 5 tane türkiye kupası oldık...birçoğunu finalde kaybettik....

Eğer fenerbahçeyi yenemez isek işte beşiktaş yenilgisininde hiçbir anlamı kalmaz....

moralimiz bozuldu, sinirlerimiz gerildi ama aynen öyle gardaşum dediklerine aynen katılıyorum
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
ben maçı izlemedım..çünkü dinlerkende çok sinirlerım bozuldu en son Ankaragücü maçında.. Beşiktaş maçını izlemem artık dedım kendıme..
neyse kardeşimın dediğine göre 9 as oyuncu oynamamış bununda nedenı Ziraat kupa maçına önem vermediği Şenol hocanın bundan ötürü yedek oyuncuları oynattığı dolayısıyla lige önem verdiği ve Fenerbahçe maçına asları oynatmak düşüncesi olduğu kanatınde kardeşim...

ama yınede yedek oyuncularımızında ikinci yarı Beşiktaşı çok zorladığını anlattı bana...

neyse Şenol hocanın vardır bildiği.. saygı duyuyor ve Fener maçında yüzümüzü güldüreceklerı ni düşünüyorum ve umudediyorum
« Son Düzenleme: Ocak 27, 2011, 02:24:15 ÖS Gönderen: nigner »
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı _Dikkat_Laz_

• Moderator
  • *
  • Rep Puanı: +7/-0
Ya Arkadaşlar Bakıyorum Üzülüyorsunuz Niye Şenol Hoca'nın Dün Akşam Yaptığı Şuydu Merak Edenler İçin Söyliyim Eskide Trabzonspor'un Oyuncularının Alternatifi Yoktu Herkez Biliyordu Eskiden Trabzonspor Şu Oyuncularla Şu Taktikle Oynuyacak Diye Ama Yeni Bir 11 Oluştu Şenol Hoca Bunun Mesajını Vermek İstedi Kısaca Özetlemek Gerekirse ''Trabzonspor Eski Trabzonspor Değil Ne Basın Ne Fener Ne Galatasaray Ne de Beşiktaş Kimse Bizi Tutamaz'' Bundan Hiç Üzülmeyin Fener Maçına Bakın Buda Bizim Beşiktaşa Hediyemiz Olsun Allah'a Dua Ediyorum ki Beşiktaş Kupayı Alır Biz Şampiyon Oluruz Süper Kupada Beşiktaşı Sahaya Gömeriz.

Not :Epiyde Uzun Yazmışım Ha....

:bm0: :bm0: :bm0: :traftr: :traftr: :traftr: :oley: :ts: :oley: :traftr: :traftr: :traftr: :bm0: :bm0: :bm0:
-вιzє нєя уєя тяαвzση-

вüтüη αşкℓαя кαяşıℓıкℓı вιzιмкιѕι тєк тαяαƒℓı αℓℓαн αℓѕα∂α вυ ¢αηıмı вιтмєує¢єк тяαвzση αşкı...

Çevrimdışı BURAKCAN TURAN

• Paylaşımcı Üye
  • Rep Puanı: +4/-2
fener daha onemli

Çevrimdışı BATUHAN_61

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
bencede fener da onemli