Gönderen Konu: 07.11.2010 --> Trabzonspor - Galatasaray  (Okunma sayısı 7745 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
Ynt: 07.11.2010 --> Trabzonspor - Galatasaray
« Yanıtla #39 : Kasım 08, 2010, 01:26:22 ÖS »
Oynanan futboldan her ne kadar memnun olmasam da sonuçtan memnunum. Sonuçta bu skor bizi liderliğe yükseltti. Umarım yerimiz değişmeden ligin sonuna kadar devam eder ve şampiyonluğu görürüz.
« Son Düzenleme: Kasım 08, 2010, 01:30:35 ÖS Gönderen: Cihan Yılmaz »
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın

Çevrimdışı *Laz kızı*

• بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
  • Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
  • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
« Yanıtla #40 : Kasım 08, 2010, 03:35:27 ÖS »
Oynanan futboldan her ne kadar memnun olmasam da sonuçtan memnunum. Sonuçta bu skor bizi liderliğe yükseltti. Umarım yerimiz değişmeden ligin sonuna kadar devam eder ve şampiyonluğu görürüz.

inşaAllah
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"

Çevrimdışı verdena

• Süper Moderatör
  • *
  • Rep Puanı: +70/-1
« Yanıtla #41 : Kasım 08, 2010, 06:12:26 ÖS »
aminn aminnnn artık inşallahh  :111: :111: :111:  umarımm bizde bir şampiyonluk göreceğiz... hiç yaşamadık ama desteklemekten hiç vazgeçmedik, geçmeyiz.. olacak bu sefer inanıyoruzz..

:traftr: :bm0: :traftr: :bm0: :traftr: :bm0:

Bugünlerde Hiç Çıkmıyorsun Aklımdan
Yüzümü Sarmış Pembe Bir Hüzün
Sanırsın Hep Sen Vardın Hayatımda...

Çevrimdışı oflum_ts

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +33/-0
  • KAĞITTAN SİLMEK GİBİ DEĞİLDİR KALPTEN SİLMEK
« Yanıtla #42 : Kasım 08, 2010, 06:20:46 ÖS »
kısaltmasına dahi tahammül edemediğim gs yi yendiğimiz için.... çookk mutluyum.. helal uşaklar... özlem gidermek için bir haftayı da 3 puanla bitirmek iyi oldu.. sıra geldi bursaya...
Bitmeyen tükenmeyen hatıran,
hergün varlığını hissettiren acın ve gidemediğim
terkedemediğim içimdeki sen..
Tarifin olmuyor..
Dilimde takılı bir hece ve artık anlatmaya,
tekrar konuşmaya değermi değmez mi bilmiyecek kadar ince bir düş..

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #43 : Kasım 08, 2010, 06:31:25 ÖS »
onurun dediği gibi dursa maçını düşünmeliyiz, derbi maç bu kadar olurdu ama yendiğimiz için çok mutluyum. tşklere Şenol  Hoca, Teşekkürler SADRİ BAŞKAN...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
« Yanıtla #44 : Kasım 08, 2010, 10:39:30 ÖS »
Ben de Trabzonlu değilim ama burada arkadaşlar hiç bir zaman bunun için bana farklı davranmadılar. Bunun için de çok teşekkür ederim. Misafirim lafı benim dikkatimi çekti. Neden böyle hissettiğini merak ettim. Ozaman ben de misafirm demektir. Ki böyle hissetmiyorum.

banada kimse farrlı davranmadı sadece bi yanlış anlaşılma ve iki kelama ültimaton verildi gibi hissettim arkadaşım dünya hayatında hepimiz birer misafiriz ben onu kastetmiştim buradada misafiriz ebedi değiliz anlamında esenlikler dilerim :)

Anladım; teşekkür ederim. Yanlış hissettiğini düşünüyorum. Kendi adıma seni forumda görmekten mutluyum.   :)
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.