Gönderen Konu: 26.08.2010 -->Trabzonspor - Liverpool  (Okunma sayısı 3272 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı oflu enes

• Süper Moderatör
  • *
  • Rep Puanı: +65/-0
  • الله اكبر
Ynt: 26.08.2010 -->Trabzonspor - Liverpool
« Yanıtla #13 : Ağustos 26, 2010, 09:29:08 ÖS »
Gol be gol
لَا إِلٰهَ إِلَّا الله مُحَمَّدٌ رَسُولُ الله

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #14 : Ağustos 27, 2010, 01:37:01 ÖÖ »
bazı şeyler vardır dile kadar gelmiş. benim taraftarım yenilen takımımı alkışlayabilecek olgunluğa geldiyse, maç içinde maraton özel bölümü bile kenetlenip marşlara katılıyorsa, benim futbolcum liverpoola yenildiğinde hüngür hüngür ağlayarak üzülüyorsa, benim teknik direktörüm bir gecede önemli bir futbolcuya önemli bir maç öncesi kadro dışı bırakabiliyorsa bu takım olmuştur ve artık şampiyonluk yükünü kaldırabilecek kadar ağırlaşmıştır, güçlenmiştir. her birinize tek tek avrupanın bu dev kulübüne karşı verdiğiniz büyük mücadele için teşekkür ediyorum. maç hakkında yorum fazla yapmayacağım...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
« Yanıtla #15 : Ağustos 27, 2010, 11:03:47 ÖÖ »
İlk yarı çok daha iyi oynadık ve bir gol daha atmış olsaydık ilk yarı sonuna kadar daha rahat olacaktık. Giray' ın kendi kalemize attığı golden sonra da biraz moral bozukluğu oldu ve ardından ikinci gol geldi. Ama olsun yinede onurlu bir mücadele verdiğimize inanıyorum, sonuna kadar pes etmedik. Şenol hocaya, futbolcularımıza ve tüm yönetime teşekkürler.
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın

Çevrimdışı verdena

• Süper Moderatör
  • *
  • Rep Puanı: +70/-1
« Yanıtla #16 : Ağustos 27, 2010, 02:36:18 ÖS »
tebrikler trabzonumuza... başka kelime yokk...

Bugünlerde Hiç Çıkmıyorsun Aklımdan
Yüzümü Sarmış Pembe Bir Hüzün
Sanırsın Hep Sen Vardın Hayatımda...