Gönderen Konu: Mutlu Yıllar Nigner Öretmenum  (Okunma sayısı 5583 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sencer

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +83/-0
  • Nefis mıknatıs gibidir, çeker...
Ynt: Mutlu Yıllar Nigner Öretmenum
« Yanıtla #13 : Mart 10, 2009, 11:41:16 ÖS »
Doğum gününüz kutlar, sağlık ve afiyetle nice yıllara sevdiklerinizle ulaşabilmeniz dileklerimle.
Vur şanlı silahınla gönül mülkü düzelsin;
Sen öldürüyorken de, vururken de güzelsin !

Çevrimdışı *Laz kızı*

• بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
  • Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
  • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
« Yanıtla #14 : Mart 11, 2009, 11:23:33 ÖÖ »
Allah uzun ömürler versin nignerim,
Rabbim sağlıklı nice yıllar nasip etsin sana...
İyi ki doğdun ,iyi ki aramızdasın.. :klp: :svm:
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #15 : Mart 11, 2009, 12:55:20 ÖS »
Sağlık, mutluluk ve huzur dolu nice senelere.. İyiki doğdun nigner.
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı fuzuli

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +36/-0
« Yanıtla #16 : Mart 11, 2009, 01:38:30 ÖS »
nigner mevlam yeni yaşında seni nice yeni güzelliklerle karşılaştırsın inşaallah

bu kötü arkadaşların ı affet sen karınca misali arkadaşlarının doğum günü videoları için uğraşırken biz tesadüfen raslıyoruz doğum gününe
neyseki sen,in engin hoşgörüne sığınıyor nice mutlu senelere diyorum........
« Son Düzenleme: Mart 12, 2010, 04:05:48 ÖS Gönderen: nigner »

Çevrimdışı yomralipacci

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +198/-1
« Yanıtla #17 : Mart 11, 2009, 02:07:51 ÖS »
nignerim, sevgili öğretmenim, biliyorum ki şu işim vardı uğrayamadım demek bahane olmamalı ama bu aralar çok sık kopmak durumunda kalıyorum bu aile ortamından. Bu yüzden geç kalınmış bir doğum günü kutlaması da ben yapmak istiyorum kabul edersen.
Kutlamakta gecikmiş olduğum doğum gününü kutlar, sevdiklerinle beraber sağlıklı ve huzurlu bir ömür dilerim. İyiki doğdun, sanal tanışmamızın en kısa zamanda gerçeğe dönüşmesi dileklerimle :svm:
€Lden düşme sevdaLar değiL ßenim istediğim ya yüreğinin sahißi oLmaLıyım yada hiçßirşeyin

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
« Yanıtla #18 : Mart 11, 2009, 08:39:24 ÖS »
Doğum gününüz kutlar, sağlık ve afiyetle nice yıllara sevdiklerinizle ulaşabilmeniz dileklerimle.
amin..inşaAllah..
Allah cc razı olsun kardeşim ...hep birlıkte inşaallah..

İçimde her nekadar geç kalınmışlığın üzüntüsü olsa bile,nigner hocamın engin hoşgörüsünün olduğunu hissediyor ve biliyorum :svm:
Doğum günün kutlu olsun 'Sevgi Meleği' :çiçk: sağlık, mutluluk ve afiyetle nice yıllara...

rıce ederım.. üzülmeyın hep derım bunlar hep nasıp kısmet meselesı ama olsun bu guzel dua ve dileklerın çok guzel çok teşekkür ederım...bu arada "sevgı meleği" sözu için ayrıca teşekkür ederım..çok guzel bir söz..ben tüm kardeşlerımı  çok sevıyormm...

Doğum günün kutlu olsun nigner... istediklerini başarabileceğin ve yaşayabileceğin bir hayat dileğiyle...
Allah cc razı olsun zafer_ tum hayırlı dualarını Rabbım kabul ve makbul eylesın..
guzel msj ın için teşekkür ederım...

aramıza hoşgeldın ınan ben çok sevındım senı tekrar burada gördüğüm için...

Allah uzun ömürler versin nignerim,
Rabbim sağlıklı nice yıllar nasip etsin sana...
İyi ki doğdun ,iyi ki aramızdasın.. :klp: :svm:

amin ecmain ...tatlım çok teşekkür ederım...

Sağlık, mutluluk ve huzur dolu nice senelere.. İyiki doğdun nigner.
amin amin cümlemıze inşaAllah..sessız gemi teşekkür ederım...

nigner mevlam yeni yaşında seni nice yeni güzelliklerle karşılaştırsın inşaallah

bu kötü arkadaşların ı affet sen karınca misali arkadaşlarının doğum günü videoları için uğraşırken biz tesadüfen raslıyoruz doğum gününe
neyseki sen,in engin hoşgörüne sığınıyor nice mutlu senelere diyorum........
amin amin ecmain..fuzuli kardeşim çok sağol..Rabbım tum hayırlı dularını kabul etsın inşaAllah amın..

aaaa olurmu hiç? benım hiç kötu arkadaşım- kardeşim yok burda hepsıde bırbırınden kıymetlı vede çok değerlı benım için...sevgili fuzuli ben takvıme bakıp önceden vaktımın olduğu sürece bişeyler yapabıldım ve nasıp oldu yapabıldım..lakın siz değerlı kardeşlerımın vaktı olmayabılır kı bu da çok doğaldır benımde vaktım olmasaydı hatta herşeyden önemlisi nasıp olmasaydı elbettekı bende bişeyler yapamazdım..nolurr bunun için üzülmeyın olurmu?..sizlerın arkadaşlığı-kardeşlığı vede dostluğu benım çok daha önemli..bu sıcak ve içten msjlarınızın her bır harfı çok önemli kıymetlı benım için bundan öturu çok teşekkür ediyorumm sana ve nezdınde tum arkadaşlarıma...

nignerim, sevgili öğretmenim, biliyorum ki şu işim vardı uğrayamadım demek bahane olmamalı ama bu aralar çok sık kopmak durumunda kalıyorum bu aile ortamından. Bu yüzden geç kalınmış bir doğum günü kutlaması da ben yapmak istiyorum kabul edersen.
Kutlamakta gecikmiş olduğum doğum gününü kutlar, sevdiklerinle beraber sağlıklı ve huzurlu bir ömür dilerim. İyiki doğdun, sanal tanışmamızın en kısa zamanda gerçeğe dönüşmesi dileklerimle :svm:
estğfrllh canım benım ...olurmu oyle?..bende bu aralar eskısı gıbı sık gelemıyorum bunlar çok normal durumlar hepimiz her zaman burda olamıyoruz kı...olmak istıyoruz evet ama yoğunluk iş ve birçok neden burdan uzak kalmamıza etken elbette. hanı bu konuda üzülmenizı istemıyorum..
yomralım canım benım inşaAllah dediğin gıbı sanalı realıteye döndurmek nasıp olur..

Doğum Günün kutlu olsun Nigner.
Nice mutlu yıllara...

çok sağolun teşekkür ederım..

tum arkadaşlarıma hepinizi çok sevıyorum benı yıne çok mutlu ettınız duygulandırdınız...

ıyıkı varsınız Rabbım cümlenızden razı olsun inşaAllah amın..

:svm: :svm: :svm: :svm: :-* :-* :-* :-* :-*

« Son Düzenleme: Mart 12, 2010, 04:09:08 ÖS Gönderen: nigner »
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı xardas

• Forumun Gülü
  • *
  • Rep Puanı: +145/-10
  • ••Sessiz Sedasız••
« Yanıtla #19 : Mart 12, 2009, 06:04:11 ÖS »
nigner kusura bakma yeni görüyorum ben konuyu.Doğum günün kutlu olsun..İyiki doğdun sağlıklı nice mutlu senelere.. \)

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
« Yanıtla #20 : Mart 13, 2009, 04:59:06 ÖS »
nigner kusura bakma yeni görüyorum ben konuyu.Doğum günün kutlu olsun..İyiki doğdun sağlıklı nice mutlu senelere.. \)

bende gec görenlerdenim :( :(

nice saglklı huzurlu mutlu bir hayat dılıyorum herşey gönlünce olsun örtmenim  :-* :-* :-* :-*

estğfrllh olur mu hiç? ne kusuru?..

teşekkür ederım çok sağolun canlarım..Hayırlısıyla Hep bırlıkte inşaallah..

selametle...
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı K~a~r~d~e~l~e~n

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +119/-1
  • Eskiden altını çizdiklermin şimdi üstünü çiziyorum
« Yanıtla #21 : Mart 14, 2009, 01:24:46 ÖÖ »
Biraz geç kalmışım sanırım :(

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun! :svm: :svm: :svm:

Canlarin canani, gullerin gulistani,
  Sonsuzluk askimin nur-u ummani,
    Gonul dunyamin mihveri,
       Hayat eksenimin odagi,
         En muhim nokta-i nazarim,
          Her halukârda basvuru kaynagim,
            Rehber-i furkanim,Yegâne siginagim,
               Barinagim ve limanim,

Gul Efendim!!

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
« Yanıtla #22 : Mart 16, 2009, 01:32:57 ÖÖ »
Biraz geç kalmışım sanırım :(

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun! :svm: :svm: :svm:

olsun tatlım canın sağolsun...

canım benım bu guzel dilek ve duaların için çok teşekkür ederım sağolasın canım...
YURTTA SULH CİHANDA SULH