Gönderen Konu: Stadyum Projesi Ve Önerileriniz  (Okunma sayısı 12223 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nigtmare

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
Ynt: STAD
« Yanıtla #13 : Eylül 19, 2007, 08:59:26 ÖS »
gönlümden gecen arena ama stadın yapılacagından hiç ümitli diilim...
666~~tHis  iS  thE  NİgtmARe~~999

Çevrimdışı £yattara£

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +2/-0
« Yanıtla #14 : Eylül 19, 2007, 09:12:33 ÖS »
tabiki arena olmalı cünkü arena seyirciler için seyircilerin bagırması için özel yaptırılır
gökhan tüfekçi

Çevrimdışı movado

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +68/-0
  • ARTIK PEMBE TABLOLAR ÇİZEBİLEN BİR RESSAM DEĞİLİM
« Yanıtla #15 : Eylül 20, 2007, 01:00:14 ÖÖ »
gönlümden gecen arena ama stadın yapılacagından hiç ümitli diilim...

kesinlikle katılıyorum belki başka bir yönetime ama bu yönetim asla yapamaz daha bir tranfer yapamıyorlar

Çevrimdışı cakal61

• *V*İ*P*
  • Rep Puanı: +36/-0
  • Hafiye...
« Yanıtla #16 : Eylül 21, 2007, 06:18:49 ÖS »
bence bizim balkon gibi olmali  komşinin evinden maçi izliyom beleş balkondan  "{ "{ "{ :mngd: 'D 'D 'D
Yıllar sonra bir gün beni anarsan,
Kulaklarım değil, kalbin çınlasın,
Ardından bakıp da öylece kalan,
Gözlerimde donmuş iki damlasın...

Çevrimdışı forever61

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +6/-0
« Yanıtla #17 : Ekim 31, 2007, 09:21:41 ÖS »
ne statı beyler. bu yönetim ancak maket yapar. hala nasıl inanıyorsunuz bunlara.
BMN (1999-.....)

Çevrimdışı wolf_61

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #18 : Kasım 21, 2007, 01:26:00 ÖÖ »
arkadaşlar stad yapılırsa olimpik olacak çünkü 2011 gençlik olimpiyatları trabzonda
ama üzülmeyelim başkanın aklı biraz varsa tirübünleri biraz yüksek yapar olimpiyatlardan sonra koşu pistine tribünleri yerleştirir olur biter

Çevrimdışı m_yilmaz

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #19 : Ocak 07, 2008, 11:12:27 ÖS »
bu yonetim ne kadar guvensizlik versede o stadı yapacaklar
arena olsun bence kosu icin zaten avni aker var yıkılmıyo nasılsa oda o isi gorur
Seven Nasıl Unutsun TRABZONUM

Çevrimdışı m_yilmaz

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #20 : Ocak 09, 2008, 07:18:23 ÖS »
arena olsun dedim ama avni aker yıkılacakmıs bilmiyodum o zaman acılır kapanır olması lazım olimpiyatlar trabzonda yapılcak kosu pisti olması lazım.......

Çevrimdışı AHMET KEMAL

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #21 : Ocak 14, 2008, 09:45:26 ÖÖ »
    ARKADAŞLAR STAD ADI ALTINDA SAHA SONUÇLARINI UNUTTURUYORLAR,SAHADA BAŞARI OLMADIKTAN SONRA,STAD ARENA VEYA OLİMPİYAT OLMUŞ NE FARKEDER VEYA 100.000 KİŞİLİK.........

Çevrimdışı Gustavo61

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +1/-0
« Yanıtla #22 : Ocak 17, 2008, 09:37:54 ÖS »
beyler avnı akerı yıkmayacaklar yenı stad akyazıda olacağı için olimpiyatlar avni akerdede devam edebilir ne yani stad yapılınca avnı akeri ve oradakı basarıları unutacak mıyız tabıkı hayır...
yolunda ölümü göze alanlar,bu sevda uğruna yaş akıtanlar,karakolda gecen zindan hayatlar,burası ÇILGINLAR burda herşey var___ÇILGINLAR

Çevrimdışı m_yilmaz

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #23 : Mart 18, 2008, 11:51:34 ÖS »
ne olursa olsun arkadaslar taraftarlar birlesmedikce yeni stadı ne yapalım herkes ayrı yerler biri A bagırır biri B nebu ya hepimizin birlik ve beraberlik icinde olmamız lazım bjknin carsı gurubuna heves ediyorum neden bizimkisi ondan iyi olmasın ne eksigimiz var bizim hekes ayrı yerlerde ne dedikleri bellki degil sloganlar artık istanbul takımlarından alınıyo trabzonspor eski trabzonsporu yapmak icin neden bizde calısmıyoruz ancak yorum yapıyoruz bunlar bura yazılacak sey degil ama buna bi carre bulmamız lazım yapalım birleselim artık kardesiz ama sözde artık kardesiz ne bu ya

Çevrimdışı momol

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +1/-0
Ynt: Stadyum Projesi Ve Önerileriniz
« Yanıtla #24 : Nisan 13, 2008, 06:27:50 ÖS »
arkadaşlar bu konu hakkında birşey söyleyeyim..

Eski başkan nöri albayrak trabzonda heryeri stad projesi afişleri ile doldurduğunda fanatik gazetesi yazarı Ergun Ata'ya mail attım. Sağolsun cevap yazdı ve dedi ki "Akyazı Projesi, o alanda dolgu ve inşaat izni verecek olan Bayındırlık Bakanı Faruk Özak'a göre, Kıyı Kanunu gereği  hayal. Şimdilik bu kadarını biliyorum."

sonra başbakanımız stad projesini onayladı ama o yeri mi onayladı bilmiyorum. şahsi görüşüm yer orası olursa bırakın 2011'i 2015'e kadar bitmez o proje..
Birgün herkes TRABZONSPORlu olmasın
Bırakın o şeref bize kalsın..

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +270/-7
Ynt: Stadyum Projesi Ve Önerileriniz
« Yanıtla #25 : Nisan 14, 2008, 01:43:49 ÖÖ »
arkadaşlar bu konu hakkında birşey söyleyeyim..

Eski başkan nöri albayrak trabzonda heryeri stad projesi afişleri ile doldurduğunda fanatik gazetesi yazarı Ergun Ata'ya mail attım. Sağolsun cevap yazdı ve dedi ki "Akyazı Projesi, o alanda dolgu ve inşaat izni verecek olan Bayındırlık Bakanı Faruk Özak'a göre, Kıyı Kanunu gereği  hayal. Şimdilik bu kadarını biliyorum."

sonra başbakanımız stad projesini onayladı ama o yeri mi onayladı bilmiyorum. şahsi görüşüm yer orası olursa bırakın 2011'i 2015'e kadar bitmez o proje..

bana da orası biraz hayal gibi geliyor ama artık devir değişti.

önemli olan asında kosu pisti olmaması,proje de var gibi görünüyor,ama gecen başkan olmayacak dedi..olursa bi anlamı kalmaz bence yenı stadın çünkü akustik denen birşey kalmıyor ve sahaya etkı cok az oluyor..

ayrıca 2011 de avrupa genlik olimpiyatları trabzonumuzda yapılacagı için mecbur bir stad yapacaklar..
dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....