Gönderen Konu: 50 Dolara Porsche :))  (Okunma sayısı 1692 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
50 Dolara Porsche :))
« : Mart 22, 2012, 12:16:51 ÖS »
Adam gazete okurken bir ilan görmüş: '50 DOLARA SATILIK
 PORSCHE'.
 Adam gözlerine inanamamış 'ne bu yaaa şaka mı yapıyolar' demiş,ilandaki adrese gidip öğrenmek istemiş...
 Evin kapısını çalmış, kapıyı bir kadın açmış, adam gazetedeki ilanı göstererek 'arabayı görebilir miyim?' demiş..Kadın 'tabi ki' deyip adamı arabaya
 götürmüş....
 Adam bir bakmış resmengıcır gıcır muhteşem bir Porsche....'
 Yaw insan böyle bir arabayı nasıl 50 dolara satar, acaba bir arızası falanmı var?'
 diye düşünmüş, bir test sürüşü yapmak istemiş..Kadın ona da 'tabii' demiş adam test sürüşünü bitirmiş, araba tek kelimeyle mükemmel..... adam sonunda dayanamamış ve kadına sormuş:-Hanımefendi bu muhteşem arabayı 50 dolara satmak istediğinize emin misiniz..??? ??
 - Elbette eminim...
 - Kusura bakmayın ama çok merak ettim neden böyle bir
 arabayı bu kadar komik bir fiyata satıyorsunuz? ?Kadın 'anlatayım' demiş...' kocam dün sekreteriyle kaçtı... bana da şu notu bırakmış' diyerek adama bir kağıt uzatmış....
 Adam kağıda bakmış şöyle yazıyor..'Karıcığım biliyorum bana çok kızacaksın ama sonunda gerçek
 aşkı buldum ve onunla buradan gidiyoruz... . hiç 'ben nolucam' diye dırdır etmeye kalkma herseyi senin üzerine yaptım evi de eşyaları da istemiyorum, sadece Porsche mu sat ve parasını bana gönder.'
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
Ynt: 50 Dolara Porsche :))
« Yanıtla #1 : Mart 23, 2012, 02:57:30 ÖS »
"sadece Porsche mu sat ve parasını bana gönder.'"
süper miş. :D

@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı *Laz kızı*