Gönderen Konu: Konu açarken...  (Okunma sayısı 2607 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Konu açarken...
« : Şubat 13, 2012, 12:41:16 ÖÖ »
Konu açarken sürekli metni seçmek zorunda kalıyorum. Mesela boyutu için metni seçtim rengi için metni yeniden seçmem gerekiyor. Bunun gibi her yaptığım için yeniden metni seçiyorum. Sorun benden mi kaynaklanıyor siteden mi bilmiyorum. Sizlerde de aynı şey oluyor mu?
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı haydo

• Paylaşımcı Üye
  • Rep Puanı: +6/-0
  • - DuBlE aLKıŞ -
Ynt: Konu açarken...
« Yanıtla #1 : Şubat 13, 2012, 12:45:21 ÖÖ »
bu heryerde böyledir kullandığın internet tarayıcısıyla alakalı bir durum yanılmıyorsam ya opera yada firefox ikisinden birinde hepsini bir kerede yapabiliyon yani rengi ayrı boyutu ayrı seçmiyorsun.. :!:
Anlaşılmamak değil sıkıntım anlamayanlar sa hiç umrumda nasıl değil!,  sorun zaten ben değilim ve  sözde cok bilenlerdir mahşerde hesaba cekilenler, susarım kelimelerimin kifayetsiz(anlamsız anlaşılmaz) kaldığı yerde!!

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
« Yanıtla #2 : Şubat 13, 2012, 12:46:25 ÖÖ »
Opera kullanıyorum. Başka yerlerde sorun olmuyor sadece burda öyle
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
« Yanıtla #3 : Şubat 13, 2012, 12:48:42 ÖÖ »
bakalım doğrumu anlamışım.?

şimdi paylaşmak istediğin herhangi bir yazıyı seçtın kopyaladın ve forumda konu açıp yapıştırcaksın
ama yapıştırmadan önce metın boyutu ve metın rengini belirledın ama yapıştıramadıun yenıden o paylaşmak istediğin yazıyı seçmen gerekiyor.. doğrumudur?

eğer böyle ise ben öyle bişey hiç yaşamadım..

özellikle bu şekılde yapayım hemde denemiş olurum dedım ve sorun yok asena hani bir kere seçtım - boyut ve renk ayarladım yapıştırdım ve şimdi paylaşıyorum..
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı haydo

• Paylaşımcı Üye
  • Rep Puanı: +6/-0
  • - DuBlE aLKıŞ -
« Yanıtla #4 : Şubat 13, 2012, 12:49:18 ÖÖ »
ozaman sana tavsiyem önce yazı boyutunu sonra kalın yatık ve rengini seç öneml olan önce boyut diğerleri sıralam değişebilir...
Anlaşılmamak değil sıkıntım anlamayanlar sa hiç umrumda nasıl değil!,  sorun zaten ben değilim ve  sözde cok bilenlerdir mahşerde hesaba cekilenler, susarım kelimelerimin kifayetsiz(anlamsız anlaşılmaz) kaldığı yerde!!

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
« Yanıtla #5 : Şubat 13, 2012, 12:51:18 ÖÖ »
Ben metni yapıştırdıktan sonra metni seçip ne yapacaksam yapıyorum. Konuya göre değişiyor yaptıklarım çünkü. Önceden olmuyordu en son tema değiştikten sonra böyle oldu

Çevrimdışı verdena

• Süper Moderatör
  • *
  • Rep Puanı: +70/-1
« Yanıtla #6 : Şubat 13, 2012, 12:52:53 ÖÖ »
bende anladım asena seni ben daha önceleri diğer pcde bu sorunları yaşamıştım bunda yok bir kere seçip yukardan konu üzerinde istediğim işleri sıra ile yapıyorum..

Bugünlerde Hiç Çıkmıyorsun Aklımdan
Yüzümü Sarmış Pembe Bir Hüzün
Sanırsın Hep Sen Vardın Hayatımda...

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
« Yanıtla #7 : Şubat 13, 2012, 12:54:36 ÖÖ »
Verde her iki bilgisayarda da aynı şey oluyor. Dedim ya önceden böyle bir şey yoktu en son tema değiştikten sonra böyle oldu

Çevrimdışı ErtPeh

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +332/-2
  • Söz Konusu Vatansa Gerisi Teferruattır
« Yanıtla #8 : Şubat 13, 2012, 01:09:02 ÖÖ »
arkadaşlar bu sistem smf de hep böyleydi böylede olmaya devam edecek sanırım :)
Biri Kürtçe konuşur - Adı özgürlük olur
Biri Ermenice ağıt yakar - Adı ortak acımız olur
Biri çıkıp herhangi bir dilde feryat eder - Adı rengimiz olur
Biri çıkıp ''Ne Mutlu Türküm'' dediğinde - Adı ırkçı faşist olur Faşistsek bu yüzden eğer, kulağınızın zarı patlayana kadar haykırıyoruz
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!! Demeyeninde canı cehenneme!!!

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
« Yanıtla #9 : Şubat 13, 2012, 01:21:26 ÖÖ »
ben hep burda anlattığım şekılde yaptığım için bu durumla karşılaşmadım :D
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı immortality

• Aktif Üye