Gönderen Konu: Of'lu Bayram Gazze'de yaşadıklarını anlattı  (Okunma sayısı 2040 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
Of'lu Bayram Gazze'de yaşadıklarını anlattı
« : Haziran 02, 2010, 12:23:24 ÖÖ »
Gazze'ye insani yardım götüren Gazze Gemisinden kurtulan 3 kişi'den biri olan Oflu Bayram Kalyon, İsrail Askerlerinin hain saldırısını anlattı.

İsrail askerlerinin saldırdığı insani yardım taşıyan Türk gemilerinden Gazze gemisinin üç mürettebatı yurda döndü.

Türk Hava Yolları'na ait bir uçakla gece 22.30 sıralarında İstanbul'a gelen geminin 3 mürettebatı Kutlu Tiryaki, Asım Emir ve Bayram Kalyon, ''İsrail askerleri operasyon yapacaklarını bize duyurdular. Silah var mı? dediler bizim tek silahımız suydu. Orada İsrail askerleri kurşun sıkarken insanlar suyla kendilerini korumaya çalıştılar'' dedi.

alıntıdır..
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı A.ÜSTÜNBAŞ

• Deneme Mod
  • *
  • Rep Puanı: +112/-0
Ynt: Of'lu Bayram Gazze'de yaşadıklarını anlattı
« Yanıtla #1 : Haziran 02, 2010, 07:42:42 ÖÖ »
Gazze'ye insani yardım götüren Gazze Gemisinden kurtulan 3 kişi'den biri olan Oflu Bayram Kalyon, İsrail Askerlerinin hain saldırısını anlattı.

İsrail askerlerinin saldırdığı insani yardım taşıyan Türk gemilerinden Gazze gemisinin üç mürettebatı yurda döndü.

Türk Hava Yolları'na ait bir uçakla gece 22.30 sıralarında İstanbul'a gelen geminin 3 mürettebatı Kutlu Tiryaki, Asım Emir ve Bayram Kalyon, ''İsrail askerleri operasyon yapacaklarını bize duyurdular. Silah var mı? dediler bizim tek silahımız suydu. Orada İsrail askerleri kurşun sıkarken insanlar suyla kendilerini korumaya çalıştılar'' dedi.

alıntıdır..
:ççk:İNSANİ  YARDIMA  SİLAHLA  SALDIRAN  İSRAİL, İNSANLIKTAN  NASİBİNİ  ALMAYACAK  MI??.:ççk: :ççk:
SİGARA ' sız  temiz  çevre, temiz  toplum,  sağlıklı  yaşam  için  elele...

. . ..  NE  KADAR  TEMİZ  İSEN, O  KADAR  İNSANSIN  . . .

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
Ynt: Of'lu Bayram Gazze'de yaşadıklarını anlattı
« Yanıtla #2 : Haziran 02, 2010, 03:58:39 ÖS »
daha öncede dedım.. ismini dahı duymak, görmek istemediğim hatta varlığını hala daha kabul edemediğim bir oluşum..insanlıktan nasibini almamış varlık, alamayacak çünkü insanlıktan anlamaz cani bunlar..

insanlıktan nasibi almamış ama Allah cc den nasibini alacak.Rabbım cezalarını verecek inşaAllah amin...
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH