Gönderen Konu: 19.04.2010 --> Trabzonspor-Kasımpaşaspor  (Okunma sayısı 4011 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
Ynt: 19.04.2010 --> Trabzonspor-Kasımpaşaspor
« Yanıtla #13 : Nisan 20, 2010, 01:31:05 ÖS »
Maçı izleyemedim ama sonuç güzel, tebrikler.

Özlem, Uslanmaz' ın dediğinin aslı varmı yaw :D
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın

Çevrimdışı forever61

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +6/-0
« Yanıtla #14 : Nisan 20, 2010, 01:33:23 ÖS »
sonuç iyide umut yine çok kötüydü.
Trabzonspora forvet olacak kapasitede değil. kim ne derse desin.
bu şekilde hem kendine hemde bize eziyet ediyor.
eziyeti geçtim yıllarımız kayboluyor.
onun yerine şu son 2 3 sene şota tekke hami ayarındagolcülerimiz olsaydı herşey çok farklı olabilirdi..
BMN (1999-.....)

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
« Yanıtla #15 : Nisan 20, 2010, 01:35:36 ÖS »
Evet, umarım öyle biri bulunur ve o kişi Trabzon' lu olur
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #16 : Nisan 20, 2010, 09:37:29 ÖS »
Herşey iyi hoştu da bir takım bu kadar gol kaçırırmı ya. Dünyanın hangi yerinde var bu kadar gol kaçıran takım. iddia ediyorum dünyada pozisyona girme oranına göre gol becerisi en düşük olan takım Trabzonspor takımıdır. Bunun nedenide belli aslında beceriksizlik. İnşallah seneye tam bir forvet oyuncusu takıma takviye edilerek bu yılki maçlarda çektiğimiz sıkıntıları daha çekmeyiz.

Ayrıca Engin'in Cenk'e yaptığı hareket bence penaltıydı. Engin sağ bekte çok iyi oynadı ama işte o pozisyona hakem penaltı verse belkide maç bir anlık olaydan dolayı kaybedilecekti. Son dakika golümüzde evlere şenlikti. İnanırmısınız o golüde atamayacak korkusu vardı Umutun bende. şükürki attı.
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #17 : Nisan 20, 2010, 09:50:21 ÖS »
Herşey iyi hoştu da bir takım bu kadar gol kaçırırmı ya. Dünyanın hangi yerinde var bu kadar gol kaçıran takım. iddia ediyorum dünyada pozisyona girme oranına göre gol becerisi en düşük olan takım Trabzonspor takımıdır. Bunun nedenide belli aslında beceriksizlik. İnşallah seneye tam bir forvet oyuncusu takıma takviye edilerek bu yılki maçlarda çektiğimiz sıkıntıları daha çekmeyiz.

Ayrıca Engin'in Cenk'e yaptığı hareket bence penaltıydı. Engin sağ bekte çok iyi oynadı ama işte o pozisyona hakem penaltı verse belkide maç bir anlık olaydan dolayı kaybedilecekti. Son dakika golümüzde evlere şenlikti. İnanırmısınız o golüde atamayacak korkusu vardı Umutun bende. şükürki attı.

ben direk kaçıracak dedim üstat umut için. kesin bir süpermenlik yapar dedim ama. pozisyon penaltıydı evet ama çok atlanan pozisyon vardı. Alanzinyo ya çok çabuk pes ediyor yada hakemler görmüyor. sağlık olsun dyelim hedef kupa maçı...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***