Gönderen Konu: neydı gunahımız  (Okunma sayısı 1007 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ts_klas_61

• *V*İ*P*
  • Rep Puanı: +27/-2
neydı gunahımız
« : Ağustos 24, 2009, 05:59:53 ÖÖ »
Neydı gunahımız trabzonspor u tutmakmı trabonspor u  bas tacı etmek mı agladıgında aglayıp guldugunde gulmekmı neydı bızım gunahımız?
Mac sonu acıklamalarını sımdıden tahmın edebılıyorum.Yazık degılmı bunca taraftara yazılacak fazla bısey yok gorunen koy klavuz ıstemez bu trabzonspor bu oyun tarzıyla bu 2 pas yapamamakda rakıbıne baskı kuramamakda.Sayın sadrı sener ıstıfa ederım dıyordunuz onu yapacm bunu yapacam dıyordunuz tamam ıyı gunde kotu gunde yanınızda yız ama bızlerın gorduklerını sızler goremeyecek kadar kormusunuz.Sahaya 11 ı cıkaran adam futbolu nekadar bılıyor bunu hıc sorusturdunuzmu benım gordugum hugo 11 e gıremıyecek adamları 11 e sokmus hugo hugo hugo gelen gıdenı aratır derlerdıde ınanmazdım.Sayın hocam Ahmet hocayı takımın basına geırın bu futbolu bılmeyen hugo dan cok daha ıyıdır.Bu takım bu futbol ıle devam ederse kumeye duser ve ınsallahda duser.

vestel manısayı aldkları haklı galıbıyetden dolayı kutlar basarılarının devamını dılerm

Çevrimdışı Gökhan KÜÇÜK

• *V*İ*P*
  • Rep Puanı: +91/-0
Ynt: neydı gunahımız
« Yanıtla #1 : Ağustos 24, 2009, 06:20:56 ÖÖ »
Sıze basımdan gecen bı olayı anlatayım..

gecen bı akrabama gıttım..Amcam dedı kı sende ts li misin..evet dedim..dedi ki senınde sonun hastanelık desene..ya hu argadas ben bu işten hiç bişey anlamurum ya bızım gunahımız Trabzonlu Olmak mı Trabzonsporlu olmak mı ?.ne olursa olSun Ölümüne Kadar trabzon Trabzonspor.. :ts:
Ölüm her nerede olursa olsun,
Topragimda BORDO-MAVI güller acacaksa,
Fatiha'dan sonra Trabzonspor Marşı okunacaksa,
Mezar taşımda TRABZONLU dogdu TRABZONLU öldü yazacaksa,
Varsin böyle ölüm hoş gelsin.....

..Dost İstersen Allah Yeter,Arkadaş İstersen Kuran Yeter,Düşman İstersen Nefsin Yeter...

Çevrimdışı kusadali6109

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +10/-0
  • kuŞaadaLi
Ynt: neydı gunahımız
« Yanıtla #2 : Ağustos 24, 2009, 06:42:51 ÖÖ »

İlk basta kendim olmak uzere tüm taraftarlara acıyorum ...                                                                                                                                   

bu yüzden bursa maçına gitmeyeceğim vede izlemeyeceğim.hep hüsran hep hüran hic sewinc yok ..   

Gökhan-umut golü unut..