Gönderen Konu: Trabzonforum "Yemekteyiz" yarışmasında....  (Okunma sayısı 95145 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kuzeydenizi

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +338/-14
  • çok şükür...
Ynt: Trabzonforum "Yemekteyiz" yarışmasında....
« Yanıtla #26 : Ocak 13, 2009, 04:34:51 ÖS »
Ben de özlemime 10 puan veriyorum :svm: :alkş: :alkş: :alkş:

albay'ada başarılar diliyorum zor bir mönüsü var ==-
"Annesi nin Gülü,bitanesi ve canım oğlum-2"

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
« Yanıtla #27 : Ocak 13, 2009, 04:36:18 ÖS »
sevgili yarışmacımız ertpeh...
yarışmacımızın sunumu ve yemeklerı tadları hakkındakı yorumlarınızı beklıyor ve nerden puan kırdığınızı açıklamanızı da rica edıyoruz...neden 9?...

ayrıca sizin gününüz için de şunu belırteyım..1.sayfadakı sıralama aynen geçerlidir..yanı 4. gun sizin gününüz..menünüzü merak edıyorsanız eğer onun için bıraz sabırlı olmanız gerekıyor.... \up \up

"{ "{ "{ "{ "{ "{
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı *Laz kızı*

• بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
  • Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
« Yanıtla #28 : Ocak 13, 2009, 04:56:10 ÖS »
ben oyumu hemen vereyim özlem : 0 otur
 "{ "{ "{
en zayıf halka seçildin özlem  "{ "{ "{
şaka bir tarafa 10 üzerinde 9 aldı benden
teşekkürler
albay abiyede başarılar
hocam son bir soru bana ne gün geliyor bu sıra ona göre market ve pazar alışverişinmi yapayım  :cem:)
sonra rezil olmalıyım  :cem:)

saoalsonnn ama neden 9 aldım neyini beğenmedin..? açıklarmıısnız ertuğrul bey... :a92: \hm :hihh:

Ben de özlemime 10 puan veriyorum :svm: :alkş: :alkş: :alkş:

albay'ada başarılar diliyorum zor bir mönüsü var ==-

teşekkürler kuzeyim... :güll:
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"

Çevrimdışı *Laz kızı*

• Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
« Yanıtla #29 : Ocak 14, 2009, 08:22:31 ÖÖ »
  Amannn niyede rengim solacakmış hani benim yemeklerime yorum yapmadın sen...kabaaa şeyyyy :hihh: :hihh: :hihh: :hihh: :hihh:

çorba çok güzel olmuş beğendim... :hihh:  lahana çorbasının salçası çok az olmuş, çok eliştirecem ben bu akşam yemek dedinmi salçalı olar. :cem:) hamsi ızgarada fena değildiii  piyazın yağını çok az koymuş, turşularda güzeldi, sen mi yaptın turşuları albay bey güzel olmuş doğrusu, gelelim tatlısına o da fena değidli, ama masa düzenini hiç beğenmedim, içecek denen bişey bile yok...çok düzensiz bir arkadaş çıktı bu albay bey, kendimi buna karşı 1 numara görüyorum albaya bende 3 puan teşekkürler benden bu kadar..
« Son Düzenleme: Ocak 14, 2009, 02:08:55 ÖS Gönderen: *Laz kızı* »
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"

Çevrimdışı oflu enes

• Süper Moderatör
  • *
  • Rep Puanı: +65/-0
  • الله اكبر
« Yanıtla #30 : Ocak 14, 2009, 02:25:20 ÖS »
havuç yemem,kıyma yemem,pilav lapa olmuş ama iyi niyetli olduğu için puanım 4 :)
لَا إِلٰهَ إِلَّا الله مُحَمَّدٌ رَسُولُ الله

Çevrimdışı fuzuli

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +36/-0
« Yanıtla #31 : Ocak 14, 2009, 02:42:43 ÖS »
cıkın dışari cıkın uşak size okadar işin arasında habu kadar yemeği yapmiş komiş onunuze siz tutmuş o yaninlan bu yaninlan uğraşiysunuz iii ki da yok burda adamun asabini bozmayun vururum hepunuzu vurmaya da bilurum garanti değildur yiyun yemenuzi kakun gidun içecekleri başka bi yerde içun lazim diii hesabi da ba yazun

albay abim saaa sırf bu sofrayi hazurladun içun on veriyrum o sofraya sadece hamsi bilem yerdi ya bakma sen bu masa başi iş gören boş elemanlara onnlar can sıkıntısından ne diyeceklerini bilmiyler

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
« Yanıtla #32 : Ocak 14, 2009, 02:44:25 ÖS »
sevgili yarışmacımız ertpeh...
yarışmacımızın sunumu ve yemeklerı tadları hakkındakı yorumlarınızı beklıyor ve nerden puan kırdığınızı açıklamanızı da rica edıyoruz...neden 9?...

ayrıca sizin gününüz için de şunu belırteyım..1.sayfadakı sıralama aynen geçerlidir..yanı 4. gun sizin gününüz..menünüzü merak edıyorsanız eğer onun için bıraz sabırlı olmanız gerekıyor.... \up \up
 "{ "{ "{ "{ "{ "{

"{ "{ "{ "{ "{
hocam bu resmilik böyle bir an kendimi geröekten yarışmada hissetim ve sizide spiker zannettim "{ "{ "{

Allah ıyılığnı versın ertpeh demek kendını ıyıce kaptırdın he... "{ "{ "{ ama ıyı oldu bence  :ihih: :ihih: :ihih: böyle devam ... :)

gelelım albay'a ben arpa çorbası derken şehrıyeden değil hanı annelerımızın yaptığı çocukluğumuzda  kara çorba olarak adlandırdığımız arpadan yapılan içine içyağı da katılan çorbadan bahsetmiştim esasında ama özellıkle belirtmediğim için kabul edeceğiz artık...ayrıca emınım diğer yarışmacılarımız sizin için olumsuz eleştrılerde bulunacaklar kı bence haklılar hanı nerde sofra ve düzenı yemeklerı hazırladınız ama sunum dıye bişey yok..yemekler oylece orda duruyorlar..yarışmacılar mı alıp yıyecekler?..
ayrıca 1. günkü yarışmacımız laz kızı için oy vermedınız oyunuzu da en kısa zamanda verırsenız sevınırız...neyse ben yarışmacıları ve düşüncelerını etkılemeyeyım... \hm

evet son yarışmacımız sayın siyah inci sizler çok sessız kalıyoırsunuz..yapacağınız yorumla bırlıkte vereceğiniz puanları merak edıyoruz..umarız bu merağımızı en kısa zamanda gıderırsınız...

ilk gunku yarışmacımız lazkının aldığı puanlar:
ertpeh:9
kuzeydenızı:10
albay?
siyahinci?

yarışmayı kuralına en uygun yuruten yarışmacılarımız yorumlarıyla başta lazkızına-ertpehe ve kuzeydenızıne  teşekkürler edıyoruz.. :-* :-* :-* :-*

havuç yemem,kıyma yemem,pilav lapa olmuş ama iyi niyetli olduğu için puanım 4 :)

sevgılı oflu enes...yorumlarınız için teşekkür ederız..demek damak tadınıza hıtap etmedı  :hayir: :hayir: şimdiye kadar olan yarışmacılarımızın yemeklerı he..
bakalım bu ve bundan sonrakı yarışmacılarımızın performanslarını nasıl değerlendirilecek?  \hm

YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
« Yanıtla #33 : Ocak 14, 2009, 02:48:12 ÖS »
corma üsel olmus ellerine saglık abi
lahan yamam sarmasından baska
hamsı  cok gusel gozukuyorda hani bunun salatası
ben serbelı tatlı yemem sutlu tatlı yerım o yusden beyenmedım
icecek bırsey yok :(
hamsı bogazımda kaldı :)
masa düzenı yok
puanımda 7 dir
neden  7derseniz
hamsının hatırına :)

not albayımbanım babam sendne daha güzel yemek yapıyor :)

evet pamuk hanım yorumunuz için teşekkürler...

cıkın dışari cıkın uşak size okadar işin arasında habu kadar yemeği yapmiş komiş onunuze siz tutmuş o yaninlan bu yaninlan uğraşiysunuz iii ki da yok burda adamun asabini bozmayun vururum hepunuzu vurmaya da bilurum garanti değildur yiyun yemenuzi kakun gidun içecekleri başka bi yerde içun lazim diii hesabi da ba yazun

albay abim saaa sırf bu sofrayi hazurladun içun on veriyrum o sofraya sadece hamsi bilem yerdi ya bakma sen bu masa başi iş gören boş elemanlara onnlar can sıkıntısından ne diyeceklerini bilmiyler

sevgılı fuzulii..bu bir yarışmadır ve yarışmacılar yarışmanın formatına uygun davranmak durumundadırlar ;)  "{..eleştırler elbetteki olacak... ( :fsltı: :fsltı: hatta ne kadar olumsuz eleştrıler olsa bılem o kadar ıyı anlarsınız ya reyting :fsltı: \up )"{ "{ "{"{
« Son Düzenleme: Ocak 14, 2009, 02:50:16 ÖS Gönderen: nigner »
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı kuzeydenizi

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +338/-14
  • çok şükür...
« Yanıtla #34 : Ocak 14, 2009, 02:53:48 ÖS »
yemekler enfes görünüyor albay,ama hani masa düzeni vs. puanım :9 ==- \)
"Annesi nin Gülü,bitanesi ve canım oğlum-2"

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
« Yanıtla #35 : Ocak 14, 2009, 02:55:51 ÖS »
bu arada 2. gun yarışan albay'ın puan durumu
lazkızı:3
kuzeydenızı:9
ertpeh:?
sıyahınci:?
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı fuzuli

• Banned
  • *
« Yanıtla #36 : Ocak 14, 2009, 03:13:20 ÖS »
nigner caktırma ben ne bilurum reyting meyting yarışma dan bişeden albay abiyi tanırım canını dişine takıp çalışan bir abimdir böyle şeyleri görünce darlandım sen işini bilirsin beni garuşdurmayun ne olu ne olmaz garanti değildur

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
« Yanıtla #37 : Ocak 14, 2009, 03:25:50 ÖS »
nigner caktırma ben ne bilurum reyting meyting yarışma dan bişeden albay abiyi tanırım canını dişine takıp çalışan bir abimdir böyle şeyleri görünce darlandım sen işini bilirsin beni garuşdurmayun ne olu ne olmaz garanti değildur

"{ "{ "{ "{ Allah iyiliğini versın fuzuli kardeşim güldürdün benı Rabbımde senı  güldürsün inşaAllah..
albay abi için bizlerde senin düşüncelerıne katılıyoruz elbette..hanı yazdıkların çok doğru ama burda maksat muhabbet -şakalaşmak ve eğlenmek vs..işte... \) \) \)

"ayrıca bir uyarı sanırım bu konu yarışmalar bölümünde daha uygun olur nedersiniz."
yazmışın albay abı çok haklısın lakın ben bu konuyu kategori dışı topiğine açmış olmamın nedeni bu konuyu kendım yapacak yorumlarıda kendım dıyalog şeklınde ayarlayacaktım lakın konuyu eklediğimden beri sağolasun arkdaşlar yorumlarını kendılerı yaparak bana kolaylık sağlamış oldular yanı diyalogları benım yapmama gerek kalmadı ve arkadaşlar yorumlarını kendılerı yapınca yarışma cıddıleşti ve bende olayı akışına ve seyrıne bıraktım..bu şekilde daha ıyı oldu bence çünkü herkes yorum yazabılıyor ve daha doğal gelişiyor herşey..
ama yınede dediğin gıbı konuyı yarışmalar bölümüne taşamak daha doğru olacak çünkü artık konu yarışma oldu..diyalog vs olmadığı için ve bende yazmayacağım için söylediğine katılıyorum...hatırlattığın için teşekkür ederım.... \up \)

YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı fuzuli

• Banned
  • *
« Yanıtla #38 : Ocak 14, 2009, 03:30:45 ÖS »
uygun olan neyse yapılsın

saygılarımla...