Gönderen Konu: K.T.Ü. yeni kazanan arkadaşlar burada tanışalım.............  (Okunma sayısı 32300 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cagrigul

• Aktif Üye
  • **
  • Rep Puanı: +0/-0
Ynt: K.T.Ü. yeni kazanan arkadaşlar burada tanışalım.............
« Yanıtla #78 : Ağustos 24, 2009, 10:02:17 ÖS »
slm arkadaslar bende bu sene ktu ye gelıyorum işletme i.ö =)) yas 20 istanbuldan gelıyorum
slm gökkuşağı bende istden gelorum bnde maliye fakülteler aynı. bende 2.öğretim neresinden istnin

Çevrimdışı essence

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #79 : Ağustos 28, 2009, 02:15:52 ÖÖ »
cansın ben ankaradan yaş 19,çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkilerini kazandım...

Çevrimdışı HamitEnes

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #80 : Ağustos 29, 2009, 09:23:30 ÖS »
Mrb ben istanbuldan Hamit KTÜ bilgisayar müh. kazandım ve güzel trabzonda 1 tane bile tanıdığım yok inş. hakkımızda hayırlısı olur kazanan bütün arkilerimi tebrik ediyorm  ayrıca yaşım 18 çok merak ediyorum trabzon nasıl bi yer bölümüm iyi mi resimlerine baktım ama haliyle pek anlayamadım
« Son Düzenleme: Ağustos 29, 2009, 09:31:03 ÖS Gönderen: HamitEnes »

Çevrimdışı perka

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +1/-0
« Yanıtla #81 : Eylül 02, 2009, 03:53:02 ÖS »
SlmLar !  ßende yeni kayıt. Yeni  kayıt arkadaslardan hazırlık Okuyacaklara Soruyorum acaba Sınava qirmesek ßi Sorun Olurmu. Olmazsa ßayramdan Sonra qeLelim ;D ayRıca böLümüm Jeodezi ve Fotogrametri o böLümde Okuyan arkadaslar warsa irtibata qecebiLir :ççek:
merhaba öncelikle hayırlı olsun..ktü de okumuyorum ama az çok bilgim war..hazırlık sınavına gşrmek zorunda diilsin zaten hazırlık okuyacam diosan tabiki..sen yine de bi araştır arkadaşım,,sorumluluk alamk istemiorum :)

Çevrimdışı perka

• Bağımlı Üye
« Yanıtla #82 : Eylül 02, 2009, 03:55:58 ÖS »
ben jeodezi ve fotogrametri müh kazandım iskenderundan geliyorum
hayırlı uğurlu olsun arkadaşım..bende iskenderunluyum.katü gerçekten çok güsel emin ol pişman olmayacaksın..trabzon daha da güsell..oraları yaşamaya bak,,tadını çıkar :)

Çevrimdışı perka

• Bağımlı Üye
« Yanıtla #83 : Eylül 02, 2009, 04:14:24 ÖS »
katüyü kazanan arkadaşlarımı tebrik ediyorum öncelikle..katüde okumuyorum trabzonlu da diilim  az çok bilgim var size yardımcı olmak isterim..bildiğim bazı şeyleri şöyle anlatayım:
Merkez Kanuni Kampüsü Trabzon-Rize yolu ile havaalanı kenarında,Fatih Eğitim Kampüsü de Trabzon-Samsun karayolu üzerinde.(diğerleri le ilgili bilgim yok)
Merkez Kanuni Kampüsü içinde Kredi ve Yurtlar Kurumu'na bağlı 1 kız, 2 erkek ve 1 karma öğrenci yurdu, Fatih Eğitim Kampüsü içindeki 2 kız, 2 erkek ve 1 karma öğrenci yurdu, Trabzon şehir merkezinde de bir kız yurdu, Sürmene’de 1 karma yurt bulunmakta.Sürmene Deniz Bilimleri Fakültesi Muammer Dereli Kampüsü’nde  bir karma yurt mevcut.
gitmeden katünün fotolarına da bakın daha ii olur sizler için..google'den ktü albüm yazın zaten kare kare heryerin fotosu war..umarım yardımcı olabildim...artık trabzona geldğimde sizlerde bana yardımcı olursunuz :) gezme konusunda :)

Çevrimdışı perka

• Bağımlı Üye
« Yanıtla #84 : Eylül 02, 2009, 04:25:35 ÖS »
SlmLar !  ßende yeni kayıt. Yeni  kayıt arkadaslardan hazırlık Okuyacaklara Soruyorum acaba Sınava qirmesek ßi Sorun Olurmu. Olmazsa ßayramdan Sonra qeLelim ;D ayRıca böLümüm Jeodezi ve Fotogrametri o böLümde Okuyan arkadaslar warsa irtibata qecebiLir :ççek:
:) biraz araştırdım (  üzgünüm ama sınava girmek zorundaymışsınız.tarihini biliosundur da ben yine söyleyim 29 eylül.we yine üzücü bi haber sınaw zor oluomuş geçen sene eylüldeki sınawdan 2 kişi geçmiş..senin için ii olur inşallah

Çevrimdışı perka

• Bağımlı Üye
« Yanıtla #85 : Eylül 02, 2009, 04:41:25 ÖS »
evet arkadaslar bvende ktüdeyim adım alper bolımö calısma ekonomisdi ve endustri ilişkileri 1. ogretim memleket Hatay su an bi yurtta kalıorum. bir problemim var okulun sitesinde ders kayıtları ile ilgili yeni kazanan ogrencilerin dogrudan ders kayıtları ogrenci işleri tarafından yapılacaktır diyor ama siteye ogrenci numaram ve şifremle girdigim zman harc parasını yatırmıs ama ders kaydı yapılmamıs olarak gozukuor bu konuda bilgisi olan bi arkads var mı?
merhaba ben de hataylıyım..sana yardımcı olmak isterdim ama bence sen öğrenci işlerini ya da danışman hocanı ara daha ii olur

Çevrimdışı perka

• Bağımlı Üye
« Yanıtla #86 : Eylül 02, 2009, 04:43:46 ÖS »
slm herkese aranızda katü-orman endüstri müh. i.ö. kazanan var mı..bu arada bende balıkesirdeyim...:)
biraz baktımda senin bölümden görünmüo kimse orman bölümünde okuyanlar konu açmışlar oraya da yaz arkadaşlarla tanış hem üst sınıftan daha çok yardımcı olurlar sana..ii şanslar :)

Çevrimdışı sado

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #87 : Eylül 12, 2009, 08:35:32 ÖS »
bende yeni geldim hayırlısı:)) ev arkadaşı arayan varsa tanışablrz bende arıyorumda:))

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #88 : Eylül 12, 2009, 10:37:39 ÖS »
çok iyi bir merkez kampüsünüz var arkadalar merak etmeyin. içeri gir 5 yıl sonra çık dışarı denilebilecek kadar gelişmiştir içerisi. sormak istedikleriniz var ise tek tek cevaplayabilirim.
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı yunus_ak

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #89 : Eylül 14, 2009, 07:35:54 ÖS »
slm bende hukuk fakültesini kazandim. urfalıyım.

Çevrimdışı yunus_ak

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #90 : Eylül 14, 2009, 07:47:56 ÖS »
yeniyim bende. devlet yurdunda kalmyı düşünüyorumda bilgisi olanların görüşlerini alabilirmiyim