Gönderen Konu: EYOF Hatıra Ormanına 49 ülke için ağaç  (Okunma sayısı 1545 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Moderator
  • *
  • Rep Puanı: +100/-0
EYOF Hatıra Ormanına 49 ülke için ağaç
« : Temmuz 29, 2011, 10:33:27 ÖS »
Trabzon'da yapılan 11. Avrupa Gençlik Olimpik Oyunları için Trabzon Belediyesi ile EYOF Genel Koordinatörlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen hatıra ormanına 49 ülke için ağaç dikildi.

Karadeniz Sahil Karayolu kenarında  ve Forum AVM'nin yanındaki alana dikilen 49 ağaca katılımcı ülkelerin isimleri küçük plaketlerle iliştirildi.

Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, EYOF'un Trabzon nde için çok önemli olduğunu vurgulayarak, "Her şey çokiyi geçti. Sporcular fai-play içine yarıştı. Trabzon halkı onları bağrına bastı. Bu orman bu organizasyonun anısına sonsuza dek yaşayacaktır" dedi.

Törene katılan ve ağaçlara ülke plaketlerini de çakan Genel Koordinatör Nihat Doker, Türkiye'nin ilk olimpiyatını gerçekleştirilen Trabzon'da bir çok ilkin daha yaşandığını beliterek, hatıra ormanının da bunlardan biri olduğunu söyledi.
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı @sen@

• Moderator
  • *
  • Rep Puanı: +100/-0
Ynt: EYOF Hatıra Ormanına 49 ülke için ağaç
« Yanıtla #1 : Temmuz 29, 2011, 10:40:37 ÖS »

Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
Ynt: EYOF Hatıra Ormanına 49 ülke için ağaç
« Yanıtla #2 : Temmuz 30, 2011, 07:48:12 ÖS »
Güzel yapmışlar.
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın