Gönderen Konu: firunda makarna ediyukkkk  (Okunma sayısı 4662 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +84/-1
Ynt: firunda makarna ediyukkkk
« Yanıtla #13 : Ocak 17, 2007, 03:48:01 ÖS »
adminim onu da alırız da artık param kalmadı senin çeyizi düzecem die borçlandım epey helak oldum bak

Sensizliğin acısını sen nereden bileceksin,sen hiç bensiz kalmadın ki,günleri saymadın ki.......

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #14 : Ocak 17, 2007, 03:50:23 ÖS »
richgirl tam benlik bir araç bu çok sağolasın..tmm o zaman 10yıl önceki verdiğin arabayla idare ederiz artık..10 yıl sonra çoluk çocuk kapına dayanır bu otobüsün anahtarını alırım :D :P

zafer_ richgirl bak otobüs vermiş..napalım kamyonet şimdilik kalsın eğer richgirl yamuk yaparsa alırım :P

yav bu arada richgirl çok sağolasın.

Unutmadan dolgun maaşlı günde 1-2 saat çalışacağım işte olsa keşke  {;G  {;G  {;G
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #15 : Ocak 17, 2007, 03:56:33 ÖS »
bende yamuk yok on yıl sonra elbette veririm anahtarı ama sende 10-15 tane etki alamay hak kazan...iş konusuna gelince ben çeyizi düzdüm işide zafer bulacakmış   {;G {;G {;G {;G

Sensizliğin acısını sen nereden bileceksin,sen hiç bensiz kalmadın ki,günleri saymadın ki.......

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #16 : Ocak 17, 2007, 04:34:27 ÖS »
ooo tmm işte.. tam benlik bir iş bulmuşsun ancak kelime başı ücrette biraz sorun çıkacak :P garanti olsun isterim. yoksa yahoo ya geçerim haa :P
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #17 : Ocak 18, 2007, 12:18:29 ÖÖ »
oooo işlerde hazır çeyizlerde adminim iş kaldı evliliğee nerede gelinumuz +-A +-A {;G {;G {;G {;G