Gönderen Konu: Nasıl Özlemişim Seni, Hoş Geldin…  (Okunma sayısı 1134 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Nasıl Özlemişim Seni, Hoş Geldin…
« : Temmuz 25, 2011, 11:22:57 ÖS »

Kokunu içime çektim doya doya, nasıl özlemişim seni… Sımsıkı sarıldım saatler boyunca, nasıl özlemişim seni… Geldin ya, şimdi bitecek hepsi.. Omzumda ne varsa, üstümden düşecek.

Nasıl Özlemişim Seni, Hoş Geldin…

Yüreğimin en temiz yeri, gönlümün efendisi, gözlerinde can bulduğum, hoş geldin! Yaptığım yemekler az mı oldu diye endişelendim. Layıkıyla sofralar hazırlayabildim mi sana?

Gönlümün dinmek bilmez sızısı, hoş geldin! Hiç kavuşamayacağını bile bile sevmek seni, her gün bir kere mutlaka düşünerek ama hep sensiz yaşamak, üstelik buna razı olmak ne demek bilemezsin.

Ne zaman seni düşünsem, aklıma yoksunluk geliyor. Oysa izin verseydi hayat, sen kabullenebilseydin belki, seni nasıl severdim…

Şimdi geldin ya; ellerini öpmek istiyorum, göğsünü koklayarak uyumadan sabaha kadar seni seyretmek istiyorum. Saatle kavga ediyorum ve zamanı durdurmak istiyorum. Hiçbir yolu yok mu yokluğunun?

Sabah olacak, güneş doğacak, gideceksin. Her şey yeniden başlayacak. Yine günleri sayacağım. Kim bilir bir daha ne zaman geleceksin? Ömrüm böyle geçecek…

Bir gün gelirsin diye umarak, başka hiçbir ele değmeden, hiçbir dudağı öpmeden, en güzel yıllarımı hayalinle geçireceğim. Garip bir aşk diyeceğim adına, hastalıklı bir sevda olduğuna inanmadan, saygıyla adını sayıklamaya devam edeceğim.

Zaten kimseye dokundurmadığım şu dudaklarımı, artık tümüyle mühürleyeceğim. Sen bu duyguyu belki hiç anlamayacaksın, belki hiç bilmeyeceksin neden böyle hissettiğimi ama ben hep kendimi sana saklayarak bir umutla bekleyeceğim.

Bugün ilk defa seviştin benimle, bütün ruhunu vererek ilk defa sevdin, ilk defa bu kadar uzun öptün dudaklarımı.. Sen farkında değilsin belki ama sen de beni özlemiştin. Bir kedi gibi bekliyordum camlarda, hoş geldin!
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
Ynt: Nasıl Özlemişim Seni, Hoş Geldin…
« Yanıtla #1 : Temmuz 26, 2011, 10:39:59 ÖÖ »
Garip bir aşk diyeceğim adına...
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın