Gönderen Konu: İETT'yi Öpüşerek Protesto Ettiler  (Okunma sayısı 806 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
İETT'yi Öpüşerek Protesto Ettiler
« : Nisan 25, 2011, 10:23:55 ÖÖ »
Sosyal ağlardan örgütlenen genç aşıklar, İETT'yi otobüste öpüşerek protesto etti.

Dün gece saatlerinde Taksim'e gelen genç çiftler, Taksim-Sarıyer hattında çalışan bir otobüse bindi. Genç çiftler, 2 sevgilinin otobüste öpüştükleri gerekçesiyle araçtan indirilmesini protesto amacıyla, yolcuların şaşkın bakışları altında öpüşmeye başladı.

Protestocu gençler, daha sonra Gümüşsuyu'ndaki ilk durakta inerken, alkışlarla eylemlerine son verdi.

Sosyal ağlardan örgütlenen genç aşıklar, İETT'yi otobüste öpüşerek protesto etti.

Dün gece saatlerinde Taksim'e gelen genç çiftler, Taksim-Sarıyer hattında çalışan bir otobüse bindi. Genç çiftler, 2 sevgilinin otobüste öpüştükleri gerekçesiyle araçtan indirilmesini protesto amacıyla, yolcuların şaşkın bakışları altında öpüşmeye başladı.

Protestocu gençler, daha sonra Gümüşsuyu'ndaki ilk durakta inerken, alkışlarla eylemlerine son verdi.

(Anadolu Ajansı)
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
Ynt: İETT'yi Öpüşerek Protesto Ettiler
« Yanıtla #1 : Nisan 25, 2011, 10:59:21 ÖÖ »
ilginç bir protesto olmuş :D
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #2 : Nisan 25, 2011, 11:26:14 ÖS »
abartmışlar, toplumun etik değerleri vardır, bu fazla abartılı olmuş...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı verdena

• Süper Moderatör
  • *
  • Rep Puanı: +70/-1
« Yanıtla #3 : Nisan 26, 2011, 12:50:16 ÖÖ »
napsın adamlar ilgi çekmek için farklı yollar deniyor

Bugünlerde Hiç Çıkmıyorsun Aklımdan
Yüzümü Sarmış Pembe Bir Hüzün
Sanırsın Hep Sen Vardın Hayatımda...