Gönderen Konu: Atletizmde Özkan Baltacı bronz kazandı  (Okunma sayısı 1327 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Moderator
  • *
  • Rep Puanı: +100/-0
Atletizmde Özkan Baltacı bronz kazandı
« : Temmuz 29, 2011, 12:38:07 ÖÖ »
11. Avrupa Gençlik Olimpik Oyunları'nda Türkiye, atletizmde ikinci madalyayı Özkan Baltacı ile kazandı.

Disk atmada Türkiye,  Özge Yılmaz'ın kazandırdığı bronz madalyanın ardından Erkekler çekiç atmada Özkan Baltacı da  78.90 metre ile ikinci bronz madalyayı elde etti.

Çekiç atmada Macaristan'dan Bence Pastzor 83.11 ile oyunlar rekoru kırarak altın madalyanın sahibi olurken, Ukrayna'dan Sergiy Regeda, 79.83 ile gümüş madalya kazandı.
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı @sen@

• Moderator
  • *
  • Rep Puanı: +100/-0
Ynt: Atletizmde Özkan Baltacı bronz kazandı
« Yanıtla #1 : Temmuz 29, 2011, 12:38:56 ÖÖ »

Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
Ynt: Atletizmde Özkan Baltacı bronz kazandı
« Yanıtla #2 : Temmuz 29, 2011, 10:32:16 ÖÖ »
Tebrikler
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın