Gönderen Konu: Transformers 3 Transformers: The Dark of the Moon  (Okunma sayısı 1197 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Transformers 3 Transformers: The Dark of the Moon
« : Temmuz 04, 2011, 11:22:47 ÖS »

Yapım: 2011 ~ ABD
Tür: 3 Boyutlu,  Aksiyon,  Bilim Kurgu,  Casusluk,  Dram,  Fantastik,  Gençlik,  Gerilim,  Macera,  Romantik,  Savaş
Yönetmen: Michael Bay
Oyuncular: Shia LaBeouf,  Josh Duhamel,  Tyrese Gibson,  John Malkovich,  Patrick Dempsey,  John Turturro,  Rosie Huntington Whiteley,  Ken Jeong,  Tony Todd,  Scott Krinsky,  Frances McDormand,  Alan Tudyk,  Peter Cullen,  Christina Putnam,  Inna Korobkina,  John Turk,  Keiko Agena,  Kym Whitley,  Maile Flanagan,  Alecia Mcgill,  Andrew Daly,  Anthony Bonaventura,  Bryan Basil,  David Hill,  Dean Napolitano,  Drew Pillsbury,  Erik Kowalski,  Gena Ellis,  Haytham Kandil,  James D. Weston ıı,  Jasyn Jefferies,  Jesse Heiman,  Joel Lambert,  John Farrer,  John Dezsi,  Josh Kelly,  Kaitlan Welton,  Karen E. Wright,  Kristoffer Kjornes,  Larry Clarke,  Marie Grujicic,  Markiss Mcfadden,  Michael Palma,  Michael Saglimbeni,  Michael Morana,  Nathaniel Best,  Nick Afanasiev,  Noah J. Smith,  Paul W Wilson,  Paul D. Morgan,  Prida Moreza,  Ramon Rodriguez,  Ray Mirabal,  Reese Foster,  Reina Poindexter,  Robert Paul Taylor,  Stephen Taylor,  Taylor Mccluskey,  Terrick Guindy,  William Haze,  Zoran Radanovich
Senaryo: Roberto Orci,  Alex Kurtzman,  Ehren Kruger
Yapımcı: Steven Spielberg,  Michael Bay,  Ian Bryce,  Lorenzo Di Bonaventura,  Don Murphy,  Tom DeSanto,  Don Murphy Jr.,  Kenny Bates,  Mark Vahradian,  Michael Kase,  Matthew Cohan,  Allegra Clegg,  Brian Goldner
Görüntü Yönetmeni: Amir M. Mokri
Müzik: Linkin Park,  Steve Jablonsky
Filmin Websitesi: www.transformersmovie.com
Süre: 2 saat 15 dk
Gösterim Tarihi: 29 Haziran 2011 (Türkiye)
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Ynt: Transformers 3 Transformers: The Dark of the Moon
« Yanıtla #1 : Temmuz 04, 2011, 11:37:32 ÖS »

Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.