Gönderen Konu: Son Ayin Künyesi/The Last Exorcism  (Okunma sayısı 999 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Son Ayin Künyesi/The Last Exorcism
« : Kasım 12, 2010, 04:55:14 ÖS »

Vizyon Tarihi :
29 Ekim 2010
Süresi :
77 dak.
Yönetmen :
Daniel Stamm
Tür :
Gerilim, Korku
Senaryo :
Huck Botko, Andrew Gurland
Yapımcı :
Eli Roth, Thomas A. Bliss, Marc Abraham, Eric Newman
Görüntü Yön. :
Zoltan Honti
Müzik :
Nathan Barr
Yapım :
2010 - ABD
Oyuncular :
Ashley Bell, Allen Boudreaux, Becky Fly, Caleb Landry Jones, Denise Lee, Iris Bahr, Jamie Alyson Caudle, Logan Craig Reid, Louis Herthum, Patrick Fabian, Shanna Forrestall, Tony Bentley, Victoria Patenaude

Filmin Özeti

Peder Cotton Marcus, Lousiana'da Sweetzer'ın çiftliğine vardığında, her zaman yaptığı şeytan kovma ayinlerinden birini gerçekleştireceğini düşünmektedir. Marcus, cemaatindeki insanlar için ayini görüntülemeye karar vermiştir.

Sweetzer'ın kızı Nell'in ruhu, kötü bir iblisin eline geçmiştir. Genç kız kötü ruhun esiri haline gelmiştir. Marcus ayine başladığında, daha önce karşılaşmadığı türden bir kötülükle karşı karşıya kaldığını anlayacaktır. Ne var ki, bırakmak için artık çok geçtir.

« Son Düzenleme: Kasım 15, 2010, 11:08:40 ÖS Gönderen: uSLaNMaZ »
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Ynt: Son Ayin Künyesi/The Last Exorcism
« Yanıtla #1 : Kasım 12, 2010, 04:55:37 ÖS »

Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.