Gönderen Konu: Sahanda Tumurta:)  (Okunma sayısı 10897 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
Ynt: Sahanda Tumurta:)
« Yanıtla #13 : Kasım 30, 2006, 03:32:59 ÖS »
yok olurmu hiiç..gülen var mı bilmiyorum ama bizde öğrenciyiz..yemek yapmak kolay ama hangi yemeği yapayım diyene dek geçiyor kaç saat :D :D
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #14 : Kasım 30, 2006, 03:43:20 ÖS »
walla haklısın onun için en güseli ekmeğin arasına bas zeytini otur ye :)
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

• Administratör
  • *
« Yanıtla #15 : Kasım 30, 2006, 03:59:36 ÖS »
o şekildede geçmez boğazdan kuru kuru :D  başka bişey söylede örneğin şimdi yiyelim :D

• Administratör
  • *
« Yanıtla #16 : Kasım 30, 2006, 04:45:07 ÖS »
nasıl yapılır yazında bizde deneyelim bari :D bilmemekten iyidir.

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #17 : Kasım 30, 2006, 04:54:47 ÖS »
bak gene aç kaldı yöneticimiz. yaw şimdi evden çıkıyon oralarda iyi bir lokantaya giriyon en taze yemeği hangisi ise istion. sonra hesabı bayılıp eve gelion:) işte en garanti yol budur:) tavuk söte dion ama icraat yok kıs. nasıl yapılıyoanlat yapak. dur veya ben anlatim. şimdi hocam soğan ile biberi ince ince kıyıyon.sonra terayağı ile bunu güzelcene kavuruyon. pembeleşme falan hikaye hiç pembeleştiğini görmedim. fazla bekletirsen yanıyo kara gene bişi oluyo. soğan öldüğünde tavuk göğsü veya taleks dediğimiz kısmı küçük küplere bölüyon. tencereye at 5 dk karıştır tuzuda unutma. tahminen 15-20 dk. tavuk sote hazır... :)
« Son Düzenleme: Kasım 30, 2006, 05:10:19 ÖS Gönderen: uSLaNMaZ »
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #18 : Kasım 30, 2006, 06:11:19 ÖS »
haha bikarem tereyağla daha güzel olur. ben anlamam öle sosmos beğenmeyen lokantada yesin kardeşim :)

• Administratör
  • *
« Yanıtla #19 : Kasım 30, 2006, 06:15:44 ÖS »
:D :D bir karar verin bak herşey hazır ona göre yapacağız.tereyağımı yoksa zeytinyağımı :D ancak öğrenci evinde ne arar tereyağı :P

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #20 : Aralık 04, 2006, 11:53:24 ÖÖ »
neyin tereyağınınmı? eğer oysa benim köyümde 6, marketlerdede 4 ile 15 arasında değişiyo. ama garanti ederim en iyisi köyümde yapılan :)

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #21 : Aralık 27, 2006, 03:44:09 ÖÖ »
uy millet açlıktan kırıldı ya..şimdi size yeni tariflerimden verecem..ama ızgara türü bişi gerekio, olmayan tavada yapsın emi.. bakın şimcik kültür mantarını alıyonuz..sapını koparıp atıyonuz..kalan tepesinin içine azıcık tuz koyuyonuz sonra kaşar rendesi ile doldurup ızgara varsa ızgrada, yoksa azıcık su konulmuş tencerede ağzı kapalı olarak yapıyonuz..hadi bakam afiyet olsun.. beni çağırmazsanız boğazınızda kalır ha :)

Çevrimdışı Execute

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +27/-5
  • Bilirim Senin İçin Yaralı !!
« Yanıtla #22 : Aralık 27, 2006, 09:27:55 ÖÖ »
hihih siz aşmışsınız işi be abi (: helal size ee öğrenciliğin faydaları
61 Vatan 34 Mekan Alayına İsyan Kralına Hodri Meydan , Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz Paralo 61

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #23 : Aralık 27, 2006, 03:05:38 ÖS »
walla sorma bazen diom okulu bırakıp lokantamı açsam..kaktüsüde bulaşıkçı olarak alcam ama :)

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #24 : Aralık 27, 2006, 08:27:49 ÖS »
tamam ozaman ama yaptığım yemekleri ilk sen tadacan..merak etme ya böcekten idir en azından :)

Çevrimdışı hornydevil

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +51/-3
« Yanıtla #25 : Ocak 18, 2007, 06:35:15 ÖÖ »
arkadaşlar bence uslanmaz evde kalmaz. böle yemek yapan birini hangi kız almaz dimi  {;G {;G {;G
çok manyak yemek yapar eğer ciddi niyetiniz varsa (lokanta açmak gibi) aşçıbaşı oarak alabilirsiniz, tavsiye ederim.  :D ;D
Böcek olmayı kabullenenlerin, ezilince şikayet etme hakkı yoktur!...