Gönderen Konu: Camino  (Okunma sayısı 827 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Camino
« : Eylül 28, 2010, 11:23:03 ÖS »

Yapım:2008 ~ İspanya
Tür: Dram
Yönetmen:Javier Fesser
Oyuncular:Manuela Vellés, Carme Elias, Angela Boj, Beatriz Santiago, Fernando Carrera ., Juanma Lara, Mariano Venancio, Mercedes Castro, Miriam Raya, Nerea Camacho, Pepe Ocio

Senaryo:Javier Fesser
Yapımcı:Eva Garrido, Luis Manso, Jaume Roures
Görüntü Yönetmeni:Alex Catalán
Müzik:Mario Gosálvez, Rafael Arnau
Filmin Websitesi:Camino - Una película que saca lo mejor de ti mismo.
Süre:2 saat 23 dk

Camino on bir yaşında olağanüstü bir duygusallığa sahiptir. Hayatında tamamem yeni olan “aşık olmak ve ölmek” durumları ile aynı anda yüzleşmektedir. Her şeyden önce, Camino’nun yolunda her karamsar engel parlak bir ışıktır. Derin mutluluk hissetmek, aşık olmak ve yaşama arzusu için de yapılan her teşebüssüde kefenleyip karanlığa gömmektedir. Gerçek bir olaydan esinlenen “Camino”, koyu Katolik annesinin ve Kilise’nin baskısı sonucu ölüme giden genç bir kızın yaşamını konu alıyor.
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
Ynt: Camino
« Yanıtla #1 : Eylül 28, 2010, 11:39:33 ÖS »
benim tarzım değil gibi :) tşkler asena, ilgili arkadaşlar olacaktır...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Ynt: Camino
« Yanıtla #2 : Eylül 28, 2010, 11:52:09 ÖS »
Rica ederim.
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.