Gönderen Konu: Prensesin Uykusu  (Okunma sayısı 1079 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Prensesin Uykusu
« : Aralık 14, 2010, 01:27:10 ÖS »

Filmin Künyesi

Vizyon Tarihi :
19 Kasım 2010
Yönetmen :
Çağan Irmak
Tür :
Çocuk, Dram, Fantastik, Komedi
Senaryo :
Çağan Irmak
Yapımcı :
Mustafa Oğuz
Görüntü Yön. :
Gökhan Tiryaki
Müzik :
Redd
Filmin Websitesi :
www.prensesinuykusu.com
Yapım :
2010 - Türkiye
Oyuncular :
Alican Yücesoy, Sevinç Erbulak, Ayşe Nil Şamlıoğlu, Genco Erkal, Işıl Yücesoy, Çağlar Çorumlu, Funda Şirinkal, Şevval Başpınar, Alican Ulusoy, Baran Ayhan

Filmin Özeti

Bir kütüphanede memur olarak çalışan Aziz, kendi küçük dünyasında sakin ve huzurlu bir hayat sürdürmektedir. Bir gün, mahalleye yeni açılan kuaförün sahibi Seçil ve 10 yaşındaki kızı Gizem, Aziz’in oturduğu apartmana taşınır. Aziz’in yeni komşularıyla renklenen hayatı, küçük kızın daldığı uzun uykuyla gölgelenir.

Gizem’in daldığı uykunun tetiklediği bambaşka olaylarla, sıradan görünen ama aslında rengarenk karakterlere sahip bu insanlar birlik olup, kaderi değiştirmeye çalışırlar.
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
Ynt: Prensesin Uykusu
« Yanıtla #1 : Aralık 14, 2010, 01:27:45 ÖS »

Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
Ynt: Prensesin Uykusu
« Yanıtla #2 : Aralık 14, 2010, 01:28:59 ÖS »