Gönderen Konu: Kim gitmeli  (Okunma sayısı 10489 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pasay

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +46/-1
  • Söyle bana ey sevgili, Nedensiz doğar mı sevgiler?
Kim gitmeli
« : Haziran 08, 2007, 02:45:24 ÖÖ »
Sizce bu takımın seviyesinde olmayan oyuncu hangisidir. az önce daha uzun cümlelerle açıkladım hata oluştu silindi yazdığım şimdi ne yazdığımı hatırlamıyorum canım sıkıldı. işte sizce hangisi?
Yaseminim benim.

Çevrimdışı hasanbey

• *V*İ*P*
  • Rep Puanı: +37/-0
Ynt: Kim gitmeli
« Yanıtla #1 : Haziran 08, 2007, 08:35:14 ÖÖ »
hiç biri
[/center]

Çevrimdışı fanatik_oflu

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +1/-0
« Yanıtla #2 : Haziran 22, 2007, 02:29:59 ÖS »
kesinlikle cellooo.celo allah aşkına git artık.ne olur!!!!!!!!!bence bu takımda asla :\md: celalettinin yeri olamaz olmamalı :hi:

Çevrimdışı matrax_erol

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +23/-2
« Yanıtla #3 : Haziran 22, 2007, 02:38:59 ÖS »
ya ne alaka bence jeferson gitmeli onun yerine aslanlar gibi tolga var trabzon türk takımıdır türklerden oluşmalıdır diye düşünüyorum :D :D

Çevrimdışı oguzcan61tr

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
« Yanıtla #4 : Haziran 24, 2007, 09:05:33 ÖS »
bence jefferson çünkü adam hiç bişe yapmıyo gördük zaten onu ossasuna macından sonra yani belli bi güven kalmadı taraftarlarda

Çevrimdışı LitHiuM

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Haziran 29, 2007, 12:06:36 ÖS »

Eğer keleci alabilirsek Jefferson gitsin. Gitmezse de sorun değil. Biz onu aldığımızda Brezilya Milli takım kalesinin adaylarından biriydi. eski formuna dönebilir...

Çevrimdışı bayrakts61

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +4/-0
« Yanıtla #6 : Temmuz 12, 2007, 10:31:34 ÖS »
bu kadro şampiyonluk için yetersiz gidecekleri değilde işe yarayanları saysak daha iyi olur herhalde.başta yattara olmak üzere ceyhun, ayman, stefanov,tolga, gökdeniz dışındakiler fos

Çevrimdışı yanlız_kurt

• Aktif Üye
  • **
  • Rep Puanı: +3/-0
  • yorgun wolf
« Yanıtla #7 : Temmuz 12, 2007, 10:46:44 ÖS »
bencede jefferson  varlığıyla yokluğu bellı değil aslanlar gıbı tolgamız var hazır tolga nın guvenı kendıne gelmiş önü kesılmemesı lazım
Seni uzaktan sevmeyi, bana bakmadan görmeyi,
Seni duymadan dinlemeyi, gözyaşlarımla gülmeyi
Ve kavuşmak için sabretmeyi,
Her şeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla...

Çevrimdışı fmonal

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Temmuz 15, 2007, 07:15:49 ÖÖ »
yaw gardasim birakin ya...jeferrsson gitmesin..tolgada gitmmesin...bi tek hau baskan gitsun baskan...bide bizim cok hircin taraftarimiz var...artik istanbulda butun turkiyede barbar olarak tanunduk artik...nagada istemesek de ozellikle fener in taraftarini bazi konularda örnek almaliyiz..yada carsi grubunu...ben oyle düsünüyorum yani..okudugunuz icin de saolunn

Çevrimdışı laz_girl

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Temmuz 19, 2007, 01:34:20 ÖS »
karedeşim bence yanlış düşünüyosun tamam bizim taraftarımız pek hırlı deil ama örnek verdiklerinde pek uslu sayılmaz daha yeni fenerli taraftarlar birbirini bıcakladılar.zaten çarşı grubunu hiç saymıyorum bilenler onların ne olduğunu bilir.önemli olan biz yada onlar deil.türkiyedeki tribün şiddetidirve bence buda kolay kolay hallolmaz

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +270/-7
« Yanıtla #10 : Temmuz 19, 2007, 01:37:40 ÖS »
karedeşim bence yanlış düşünüyosun tamam bizim taraftarımız pek hırlı deil ama örnek verdiklerinde pek uslu sayılmaz daha yeni fenerli taraftarlar birbirini bıcakladılar.zaten çarşı grubunu hiç saymıyorum bilenler onların ne olduğunu bilir.önemli olan biz yada onlar deil.türkiyedeki tribün şiddetidirve bence buda kolay kolay hallolmaz

cok cok haklısın lazgirl..bizim stadımız Türkiyedeki ikinci tel örgüsüz staddır..ayrıca fmonal verdıgın örnekler bizim muhatabımız değil..o örnek verdigin takımlar trabzona döner bıcaklarıyla gelırken ne düşünüyordun acaba..her takımda bazı fazla fanatıkler vardır ama bu asla tüm taraftara mal edilemez..
« Son Düzenleme: Temmuz 19, 2007, 01:41:24 ÖS Gönderen: sancakbeyi_61 »
dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....

Çevrimdışı fmonal

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #11 : Temmuz 26, 2007, 06:43:41 ÖÖ »
özkan sümer gitsin...baska da bise demiyrim..

Çevrimdışı pasay

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +46/-1
  • Söyle bana ey sevgili, Nedensiz doğar mı sevgiler?
« Yanıtla #12 : Temmuz 26, 2007, 08:24:42 ÖÖ »
Biz Trabzonspor olarak kimseyi örnek almadan var olduk... ve Türkiye sınırları içerisindede örnek alabilceğimiz bir takım yoktur... Trabzonspor örnek almaz !! Örnek Olur... Gerek taraftarı ile gerek camia olarak... Futbolu en iyi bilen taraftara sahibiz... kimi ve neyi ne için örnek alacağız?!! bizim tarftarımızı çileden çıkaran; futbolu bilmeyen ve futbolu ticarete dönüştüren zihniyetlerdir... !! biz ticaret yapanı örnek almayız.. !!! biz ahlakıyla, hakkıyla spor yapanı örnek alrız... Tek örnek alacağımız isim Kemal Atatürk'tür...

tek örnek alacağımız kişi kısımlarına katılmıyorum gerisi güzel
Yaseminim benim.